İçeriğe Yönlendir

Led Far Takma (Konu Sakıncalı Olabilir)!

Ersev Kaya

Recommended Posts

Ersev Kaya

Hepimize hayırlı günler dilerim öncelikle.

Akşam, hanımın amcası geldi misafirliğe. Köy yeri; traktörüyle gelmiş. Evinin bize uzaklığı 1 km den fazla. Akşam karanlığında traktörden bir ışık çıkıyor, sanki projektör. Traktör gelince anladım ki o ışık led fardan geliyor. Ama muhteşem bir aydınlatması var.

O ışıktan benim kafamda da yanmaya başladı. Malum hepimiz akşam yolculuğu yapıyoruz. Arkadan gelen olsun, karşıdan gelen olsun uzunlarını kapatmayınca ne kadar dörtlü de yaksak, park lambası, uzun da yaksak, maalesef çoğu zaman o uzunlar sönmüyor. Geriye ya adama yol vermek ya da dalaşmak kalıyor. Duruma göre ikisini de yapıyorum.

Benim merak ettiğim, bu led lambadan arabaya monte edilir mi? Tamam suç olabilir, sakıncalı da olabilir ama bazen çok işe yarayacağını düşünüyorum.

Videoda 6 ve 42. saniyelerde led lamba gözüküyor.

Burada da 17. saniye.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bildiğimiz LED BAR var tepesinde? Farklı bi şey görmedim.

Amaç zifiri karanlığı aydınlatmaksa eyvallah, yolu aydınlatmaksa, işe yaramaz.

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Yolu zaten farlar aydınlatıyor. Amaç karşıdakini ya da arkadakini uyandırmak.

Yorum bağlantısı
Tufan Şenay
34 dakika önce, Ersev Kaya yazdı:

ne kadar dörtlü de yaksak, park lambası, uzun da yaksak, maalesef çoğu zaman o uzunlar sönmüyor.

öyle mi dersiniz?

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Şikayetinizde sonuna kadar haklısınız ama trafikte serseri dolu dalaşmaya değmez... Canınızdan değerli değil... 

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
49 dakika önce, Erkut Uysal yazdı:

Şikayetinizde sonuna kadar haklısınız ama trafikte serseri dolu dalaşmaya değmez... Canınızdan değerli değil... 

Teşekkür ederim. Bekarken hadi neyse de, insan çocuğu olduktan sonra daha bir akıllanıyor.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
4 saat önce, Tufan Şenay yazdı:

öyle mi dersiniz?

Buna bayıldım :)  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Otomobilde olmaz bunlar.. 

Ayrıca. .boşverin.. yol verin gitsinler.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...