İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Merkez Kilit Arızası

Burçin Kara

Recommended Posts

Burçin Kara
(düzenlendi)

Merhabalar,

2002 mondeo sedan ghiax aracım var. Sağ on kapı tuşlardan açılmıyor. Araç ilk çalıştığında tüm kapılar kitleniyor. Daha da sağ on kapıyı anca arabayı stop edip anahtarı çıkartıp anahtardaki tuşla kilidi açmam gerekiyor. Bi ustaya gösterdik kapı hırsız kilidine geçiyormuş. Ama cozum bulamadık cok vaktimiz de yoktu bakamadık. Bilen arkadaş bizi yönlendirirse cok mutlu olurum. 

Kolay gelsin 

iyi günler. 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sonradan takılmış alarm merkezi kilit vs birşey var mı?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN

mondeo mk3 de merkezi kilit sorunu kronik, benim aracımda da merkezi kilit sorunları var. tamirciye para vereceğine çıkma merkezi kilit modülü alarak sorunu çözebilirsin. 25-30-50 TL civarı 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İlker ERDOĞAN
On 16.03.2019 at 11:33, Burçin Kara yazdı:

Merhabalar,

2002 mondeo sedan ghiax aracım var. Sağ on kapı tuşlardan açılmıyor. Araç ilk çalıştığında tüm kapılar kitleniyor. Daha da sağ on kapıyı anca arabayı stop edip anahtarı çıkartıp anahtardaki tuşla kilidi açmam gerekiyor. Bi ustaya gösterdik kapı hırsız kilidine geçiyormuş. Ama cozum bulamadık cok vaktimiz de yoktu bakamadık. Bilen arkadaş bizi yönlendirirse cok mutlu olurum. 

Kolay gelsin 

iyi günler. 

Merhaba Burçin Hanım

bugün yaptığım bi araştırmada merkezi kilit modülünün 250 TL olduğunu öğrendim 2006 mondeo dan çıkma lazımsa irtibat tel paylaşabilirim.

Ben basit bir lehim çatlağı ile sorunumu çözdüm. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...