İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Isı Müşürü Sebep Olabilir Mİ?

Ulaş Arıkan

Recommended Posts

Ulaş Arıkan
(düzenlendi)

Arkadaşlar aşağıda resmini attığım bujiler yaklaşık 20 gün önce taktırdığım bujiler. Bugün orjinal bujiler geldi ( şu tek tek satılanlardan).

Şimdi bu bujilerden bir tanesinin üst kısmı kahverengi, bir tanesi beyaz, diğer ikisi açık sarı renkte. 20 günlük bujilerden birinin bu kadar kahverengi olması bir sorun göstergesi olabilir mi?0d30bfd70f04c6b374ccbfd6216ada7c.jpg17da0ba11d221105135dc77522aac6ad.jpg

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzasi silindi.
Yorum bağlantısı
Ulaş Arıkan
Aracta lpg varmi?
Evet, aracım LPG'li.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
7 dakika önce, Ulaş Arıkan yazdı:

Evet, aracım LPG'li.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulas bey tapatalk imzanizi kapatirmisiniz

Yorum bağlantısı
Ulaş Arıkan
Oldu sanırım. Kusura bakmayın.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
9 dakika önce, Ulaş Arıkan yazdı:
55 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Oldu sanırım. Kusura bakmayın.

olmus, tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Ulaş Arıkan

Bugün bu hortumu fark ettim. Sanırım direksiyon ya da yağ hidroliği ile ilgili bir hortum. Yalnız çok kolay sökülüp takılıyor. Boğaz kelebeğinin hemen ön kısmında. (motor tarafında) Acaba bu hortumdan fazladan hava girişi olabilir mi? Bu kadar kolay sökülüp takılabilmesi normal mi?  Aracımın obd cihazında görünen en büyük farkı rölantide manifold basıncının yaklaşık 10 kPa oynaması. ( 41 kPa - 51 kPa ) arası.  

Yorum bağlantısı
Ulaş Arıkan

Bir konu daha danışmak istiyorum;

-Hava filtre kutusunun arkada tarafından içinde ki hava filtresi görünüyor. Kutu kapağı tam oturmuyor gibi. Bunun bir zararı olur mu? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
2 saat önce, Ulaş Arıkan yazdı:

Bir konu daha danışmak istiyorum;

-Hava filtre kutusunun arkada tarafından içinde ki hava filtresi görünüyor. Kutu kapağı tam oturmuyor gibi. Bunun bir zararı olur mu? 

Onu kapatttırın bir de Hava filtresinin kazanın çamurluk tarafında aşağıya doğru giden bir boru ile bağlantılı olmalı. usta onu oraya oturtmuyor ve dengesiz hava alıyor araç.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...