İçeriğe Yönlendir

ÖTV ve KDV İndirimleri Uzatıldı

Hayrettin Bahadır

Recommended Posts

Doğan Arşiray
(düzenlendi)

arabasını satmaya çalışanlara geçmiş olsun.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Bayrama doğru arabayı satma niyetim vardı. Bayramdan sonra ilana çıkacağım galiba. 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

zzaten aracı satamadıydık yine satamayacağız. neyse bizim satmamız önemli değil sonuçta iyi kötü aracımız var, inşallah satışlar daha fazla kötüye gider de en azından ötv sıfırlanır. yine kdvsini alsın devlet onda gözümüz yok.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

bende sahibinde sitesine 45000 tl den fiyat koydum. Tok satıcı modundayım. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
(düzenlendi)

3 ay oldu satışa koyalı :) ciddi alıcı yok,mesajla pazarlık yeni icat :( 

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ülkenin durumu.

devlet baba koyduğu verginin ödenemeyecek kadar çok olduğunu  anladı 1 sene erteledi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

ülkenin durumu.

devlet baba koyduğu verginin ödenemeyecek kadar çok olduğunu  anladı 1 sene erteledi.

Vergi çok değil ki, arabalar pahalı geliyor. Sıfır liraya gelse vergi de olmaz. :unsure2:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Vergi çok değil ki, arabalar pahalı geliyor. Sıfır liraya gelse vergi de olmaz. :unsure2:

hiç düşünemedik. almanya arabayı üretsin bizede hediye etsin . mantıklı aslında 

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben artık, kendi kendime yetebilceğim, vergisi yok denecek kadar az, kaskosuz binip pert olunca arkasından ağlamayacağım arabalarla ilgilenmeye başladım. Mümkün olduğu kadar para dağıtmak istemiyorum sağa sol :( 

Yarın ev kredisi başlar ise, alıcağım araba böyle bişiy olcak :( 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-otomatik-sunroof-klima-671612139/detay

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Hemen hemen tek geliri vergi olan ülkemizde bu gibi geçici çözümler ne kadar işimize yarayacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Herkes ötv indiriminin kalkmasını bekliyormuş(benim gibi) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
7 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Ben artık, kendi kendime yetebilceğim, vergisi yok denecek kadar az, kaskosuz binip pert olunca arkasından ağlamayacağım arabalarla ilgilenmeye başladım. Mümkün olduğu kadar para dağıtmak istemiyorum sağa sol :( 

Yarın ev kredisi başlar ise, alıcağım araba böyle bişiy olcak :( 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-otomatik-sunroof-klima-671612139/detay

açıkçası arabam çalınsa yada pert olsa umrumda değil. gün gelir bidaha alırım.    olurda pahalı bir araca çarparsam yıllarca borcunu ödemem gerekir diye korkudan yaptıryorum kaskoyu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
14 dakika önce, Ali Gök yazdı:

hiç düşünemedik. almanya arabayı üretsin bizede hediye etsin . mantıklı aslında 

biz alırken hediye ediyoruz devlete, alman da etsin olmaz mı.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

biz alırken hediye ediyoruz devlete, alman da etsin olmaz mı.

etmesi lazım. eski dostumuz almanya 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Köksal düşünsün.. 

Ben de sedanın gidemeyeceği bir bahçe aldım.. Satmam artık bunu.. 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

seçimler istenedilgi gibi olursa 30 haziran olur tam tersi olursa yıl sonuna kadar bağlarlar tahminimce

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
2 dakika önce, Mahir Yıldız yazdı:

seçimler istenedilgi gibi olursa 30 haziran olur tam tersi olursa yıl sonuna kadar bağlarlar tahminimce

:D

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Bir saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

Galericiler şu an kafayı yemişlerdir.

Üzüldükmü peki? :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben arabayı Galeriye verip, otomatik opel almak istedim. Yani hem takas edecek hemde araba satacak. Adam arabaya 27000 tl , istediğim 2013 opele 58000 tl diyince geri vitese takıp çıkmıştım. 

Moralimi kötü bozmuştu. Okadarda dolanmıştım aradığım arabayı bulmak için. çekmeköyden adresini girip navigasyonla bulmuştum.

Yaktığım benzinemi yanayım, harcadığım Cumartesinemi. :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Ben arabayı Galeriye verip, otomatik opel almak istedim. Yani hem takas edecek hemde araba satacak. Adam arabaya 27000 tl , istediğim 2013 opele 58000 tl diyince geri vitese takıp çıkmıştım. 

Moralimi kötü bozmuştu. Okadarda dolanmıştım aradığım arabayı bulmak için. çekmeköyden adresini girip navigasyonla bulmuştum.

Yaktığım benzinemi yanayım, harcadığım Cumartesinemi. :) 

Utanmaz adamın çok olduğu meslek grubu. 57 bine sattıgım fluancem için arayıp 44 nakit çalışır diye teklif yapmıştı biri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Utanmaz adamın çok olduğu meslek grubu. 57 bine sattıgım fluancem için arayıp 44 nakit çalışır diye teklif yapmıştı biri

Otokoc  ve Birmot, takasta 37000 tl fiyat vermişti.  Alacağı araba içinde 62500 tl istiyorlardı. :)  Üstelik Bu iki firma arabayı başkasına satarken Faturalı satmak zorunda. Yani kdv zararı var. 

Galericinin 27000 dediği gün Otokoç 37000 tl veriyorsa sıkıntı büyük hocam :) 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu karar bana kalırsa bir çok sıkıntıya işaret.Sadece sektörü rahatlatma,stok fazlası vs değil hatta bence hiç alakası yok... Faizler düşmeyecek,dolar zapt olmuyor artık gibi düşünceler oluştu bende(YTD :P ). Bana kalırsa herkes parasına,malına,işine sahip çıksın. Pek hayırlı değil gidiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...