İçeriğe Yönlendir

ÖTV ve KDV İndirimleri Uzatıldı

Hayrettin Bahadır

Recommended Posts

Selim Kaya

Sonuç olarak eskiye döndük. Açıkçası %35 lere düşeceğine ihtimal vermiyordum ben ÖTV 'nin.

Ne ikinci el ne de sıfır araç piyasasına güven kalmadı. Dün araç alan şimdi oturup sövüyordur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Ben artık, kendi kendime yetebilceğim, vergisi yok denecek kadar az, kaskosuz binip pert olunca arkasından ağlamayacağım arabalarla ilgilenmeye başladım. Mümkün olduğu kadar para dağıtmak istemiyorum sağa sol :( 

Yarın ev kredisi başlar ise, alıcağım araba böyle bişiy olcak :( 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-otomatik-sunroof-klima-671612139/detay

Efsane bu bence hemen al

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Yaklaşık 1 aydır araç ilanda arayan soran yok.galerici takasta 30 sayarım diyor.sifir almaya bütçemiz yok.binmeye devam yapacak birşey yok.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Köksal düşünsün.. 
Ben de sedanın gidemeyeceği bir bahçe aldım.. Satmam artık bunu.. 

Ben edc taktırıp binecem bu gidişle. Geçen galeri geldi ayağıma 57.5 a kadar çıktı vermedim. Üste koyacak bütçe yok. Satarsam düşürücem modeli.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

var olan arabalarımıza iyi bakalım..... uzun bir süre....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
9 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:
On 21.03.2019 at 14:19, Mehmet Ozyurek yazdı:
Köksal düşünsün.. 
Ben de sedanın gidemeyeceği bir bahçe aldım.. Satmam artık bunu.. 

Ben edc taktırıp binecem bu gidişle. Geçen galeri geldi ayağıma 57.5 a kadar çıktı vermedim. Üste koyacak bütçe yok. Satarsam düşürücem modeli.

Manuel aracı robotize otomatiğe çevirmek oldukça mümkün. ÇOk da pahalıya çıkmaz. Ama edc gibi olmaz. normal sizin yerinize değiştirir. debriyaja vb basar hızı torku vb kontrol eder.

yapsak müşteri çıkar mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Manuel aracı robotize otomatiğe çevirmek oldukça mümkün. ÇOk da pahalıya çıkmaz. Ama edc gibi olmaz. normal sizin yerinize değiştirir. debriyaja vb basar hızı torku vb kontrol eder.
yapsak müşteri çıkar mı?
Bilmem ki hocam, önce elektrikli aracı bekliyorum sizden ve King den,elektrikli olunca zaten otomatik olur :)
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Satışlar böyle giderse yeni ÖTV indirimleri bile gelebilir bence.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
36 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

yapsak müşteri çıkar mı?

Dacia icin yapalim. Arduino ile kontrollu kit mesela. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

%5 daha küçüldük bugün. Arabalarımıza iyi bakalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
55 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

%5 daha küçüldük bugün. Arabalarımıza iyi bakalım.

5.75%

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

5.75%

42 dakikadır takipsiz emmi :) iyidir böyle iyi. lastiği zorla gerersen gözüne kaçar

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

ötv indirimi devam etse nolcak zaten kurdan dolayı sıfır otomobile zam her türlü gelecek sıfır zaten satılmıyor şu an 2.elde satılmıyor evler satılmıyor vs vs piyasa sıkıntılı nakit olan direk vadeli mevduata yatırıyor faiz alıyor veya alt seviye kurdan dolar aldı bekliyor seçimden sonra yukarı yönlü hareket olacağını az çok tahmin ediyor   herkes küçülmenin peşinde şu an  yapabilende nadir bu işi 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
13 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Arduino yemez de 9S12 felan türü real time çalışabilen birşey kullanmamız gerekir. 1000Hz çevrim gerekir.

https://www.nxp.com/products/processors-and-microcontrollers/power-architecture-processors/mpc5xxx-55xx-32-bit-mcus/5xx-controllers:DRMCRMPC500MC#/

Ama ucuz bir cozum olmali. Sonucta, gaz kelebegi pozisyonu, egim bilgisi,motor devri, fren pedali on off gibi 4 5 parametre ile olur bu is. Birde vitese elimizi goturunce algilamasi lazim. Onu da proximity sensoru ile yapariz.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emrah Musalli

ÖTV indirimi ile ilgili bugün yine önemli değişiklik oldu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
8 dakika önce, Emrah Musalli yazdı:

ÖTV indirimi ile ilgili bugün yine önemli değişiklik oldu.

Ne oldu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

10binlik aypon 15bin oldu 

Onu biliyorum, arabalar için hurda teşviği de değişti. Başka değişen bi şey var mı acaba diye merak ettim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
19 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

10binlik aypon 15bin oldu 

E tamam. Ayfon dan gelen ile tesvik karsilanmis olur. Mis.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...