İçeriğe Yönlendir

Camdan Çer Çöp Atmak

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Haluk Şentürk

himalayalara tırmanan dağcının yediği çikolatanın  ambalajını cebine koyup tırmanıştan sonra çöpe atmasıdır olay.bir de "Allahın dağı at gitsin" ciler var. Maalesef sayıları ülkemde epeyce fazla..Ve uğraşmak çok güç..Örneğin.vatandaş yere çöp atıyor.ben de kibarca "bir şey düşürdünüz" diyorum. o da attığı şeye bakıp "yoo ben attım "diyor. Ben de " evet ben de onu söylüyorum"diyorum ,kimi dönüp alıyor kimi basıp gidiyor.Aslında böyle rahat adamlara imreniyorum.öyle her şeye dikkat ederek yaşamak zor.sussan olmuyor susmazsan olmaz.

anne babalar çocuğun yanında yere çöp atıyorsa geçmiş olsun.bunun düzeltilmesi çok zor, 

yayalara öncelik kampanyası gibi bir kampanya yapılmalı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

himalayalara tırmanan dağcının yediği çikolatanın  ambalajını cebine koyup tırmanıştan sonra çöpe atmasıdır olay.

:bravo:

15 dakika önce, Haluk Şentürk yazdı:

anne babalar çocuğun yanında yere çöp atıyorsa geçmiş olsun.bunun düzeltilmesi çok zor, 

Yazmıştım bir kaç defa...

Çocuklarımızı değil, kendimizi eğitmeliyiz.. Çocuklarımız zaten bizi örnek alacak.. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek

@Önder Özcanhttps://www.otoclubturkiye.com/forum/profile/47964-önder-özcan/

aynı anda birden fazla kişiye cevap vermek isterseniz her mesajın altındaki "+ " işaretine tıklayıp, sağ altta beliren "alıntı x kişi"  ibaresine tıklayın mesaj-lar-ınızı yazın.

Böylesi çok daha iyi ve kolay olacaktır.

Cevap verdiğim alıntıdaki  İsim aktif olduğunda  bu size yansımıyor mu ? < @Önder Özcan < Uyarın için Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
[mention=47964]Önder Özcan[/mention]https://www.otoclubturkiye.com/forum/profile/47964-önder-özcan/
aynı anda birden fazla kişiye cevap vermek isterseniz her mesajın altındaki "+ " işaretine tıklayıp, sağ altta beliren "alıntı x kişi"  ibaresine tıklayın mesaj-lar-ınızı yazın.

Cevap verdiğim alıntıdaki  İsim aktif olduğunda  bu size yansımıyor mu ?
Yansiyor da Amerikayi yeniden kesfetmenize gerek yok :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
26 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Cevap verdiğim alıntıdaki  İsim aktif olduğunda  bu size yansımıyor mu ? < @Önder Özcan < Uyarın için Teşekkür ederim.

😂

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
6 saat önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Eski konulardan aklımda kalan. Siz şiddete karşı idiniz. Ben ise taraf :) 

Eski konuları gayet iyi hatırlarım; mobil bilgilerini ver uğrayacak olurlarsa size haber veririm, dayağı yer beraber kovarız istersen. Ama sizi bir vatandaş olarak uyarmalıyım bunlar bilgisayar oyunları veya Word yazılımı  kadar kolay tipler değillerdi; Rambo olmak kolay, ama bizim çocuklarımız bunların vatanında savaşırken bizim parkta çekirdek çıtlatmalarını  düşünmek gerek değil mi Mühendis kardeşim ?

Tahsilim yok ama okurum..  Ve unutmam..

https://t24.com.tr/haber/suriyeli-multeciler-bir-polisi-vurdu-iki-polisi-de-dovdu,210621

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
37 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Evet, " Alıntı" tuşunu kullanarak cevap verdiğinizde o kişiye bilidirim gidiyor. "M.Naci Çatalyürek mesajınızı alıntı yaptı" şeklinde.

Mesela ben burda sizden alıntı yaptım, size bildirim gelmesi gerek. Yukarıdaki çan (bildirim) işareti kırmızı olmalı. Ona tıklayın bildirimleri görün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
43 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Yansiyor da Amerikayi yeniden kesfetmenize gerek yok :)

21 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

😂

Yansıyorsa sorun nerede ? Benim alıtıya cevabım  @ işareti yetiyorsa sorun yok.  Abd keşfeden kim Metin&Mehmet hoca, siz  Suriyeli mültecilerle 10 yıldır kardeş oldunuz ben bişey diyor muyum, bırakın istediğim gibi yazayım yahu.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
43 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Eski konuları gayet iyi hatırlarım; mobil bilgilerini ver uğrayacak olurlarsa size haber veririm, dayağı yer beraber kovarız istersen. Ama sizi bir vatandaş olarak uyarmalıyım bunlar bilgisayar oyunları veya Word yazılımı  kadar kolay tipler değillerdi; Rambo olmak kolay, ama bizim çocuklarımız bunların vatanında savaşırken bizim parkta çekirdek çıtlatmalarını  düşünmek gerek değil mi Mühendis kardeşim ?

Tahsilim yok ama okurum..  Ve unutmam..

https://t24.com.tr/haber/suriyeli-multeciler-bir-polisi-vurdu-iki-polisi-de-dovdu,210621

Sade çekirdek ile kalsalar. Her birinde 5-10 çocuk yarın Turkler bizim hakkımızı yiyor diyip devlet olmak isteyecekler

Yorum bağlantısı
Ali Gök
41 dakika önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Sade çekirdek ile kalsalar. Her birinde 5-10 çocuk yarın Turkler bizim hakkımızı yiyor diyip devlet olmak isteyecekler

Bizim ülkemizi korkup terketeceğimizi sanıyorlarsa hata ederler haberleri olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
1 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Yukarıdaki çan (bildirim) işareti kırmızı olmalı. Ona tıklayın bildirimleri görün.

Çan dan söz açılmış şimdi sormadan olmaz; siz oraya o çanı niye koydunuz Hocam ?  gitmişsiniz kilisenin çan’ını bulmuşsunuz ? Ben ona hiç dokunmadım, tıklamam da, dokunmam da, bildirimini de okumam.

Size bir sorum olacak Önder Bey kırmızıyı seviyorsunuz değil mi; fakat formdaki tüm  yönetim kadrosuna  ve Gold üyelerine kırmızı boyalı kilise çanı rozeti yaptırsam sadece meraktan soruyorum. Çan rozetini yakasına kaç kişi takar ?🥇

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Kamera ne tarafta, nereye el sallıyoruz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
2 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Yansıyorsa sorun nerede ? Benim alıtıya cevabım  @ işareti yetiyorsa sorun yok.  Abd keşfeden kim Metin&Mehmet hoca, siz  Suriyeli mültecilerle 10 yıldır kardeş oldunuz ben bişey diyor muyum, bırakın istediğim gibi yazayım yahu.

Alıntıyı yanlış yapıyorsun abi. Yanlış yapıyorsak bizim yanlışımızı da söylemende sorun yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Çan dan söz açılmış şimdi sormadan olmaz; siz oraya o çanı niye koydunuz Hocam ?  gitmişsiniz kilisenin çan’ını bulmuşsunuz ? Ben ona hiç dokunmadım, tıklamam da, dokunmam da, bildirimini de okumam.

Size bir sorum olacak Önder Bey kırmızıyı seviyorsunuz değil mi; fakat formdaki tüm  yönetim kadrosuna  ve Gold üyelerine kırmızı boyalı kilise çanı rozeti yaptırsam sadece meraktan soruyorum. Çan rozetini yakasına kaç kişi takar ?🥇

Naki bey yönetimi kastetmissiniz ama bende bir  bölüm sorumlusu biri olarak kendi adima cevaplayayim. Elbet soz hakki olanlarda yazacaklardir.

Çan dan kasit bildirim ikonu-simgesi..Sizin yasinizda az da olsa bu kusaga denk gelmistir.Malum okullarda da calinirdi. hatirlarmisiniz bilemedim acikcasi..Hic dokunmadim dokunmam  da yazmissiniz ya Sizden kendi adima ricam bencede dokunmayin hic gerek yok.

bildirimleri de gormek istemiyorsaniz hiic sorun yok bizim icin.Yönetim ekibine surekli birseyleri ispat etmeye calismaniz ve benzer durumlarda habire atismanizi gercekten anlamakta zorlaniyorum. Neden ? Nicin ? Niye? 

Bizleri ve burayi sevmiyorsaniz veya uygun degil gibi dusunuyorsaniz bunu farkli sekillerde de ifade edebilirsiniz.

Gelelim sorunuza; Çan yaptirmak ve rozet haline getirip takma konusuna..kimseyi inancina dusuncesine fikirlerine mudahale etme imkanimiz ve hakkimiz yok.

Belki ben krem peynire inaniyorum?

Sizden ricam ve yasiniza hürmeten bu garip polemiklere girmeyiniz..

Saygilarimla.Nokta.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Size bir sorum olacak Önder Bey kırmızıyı seviyorsunuz değil mi; fakat formdaki tüm  yönetim kadrosuna  ve Gold üyelerine kırmızı boyalı kilise çanı rozeti yaptırsam sadece meraktan soruyorum. Çan rozetini yakasına kaç kişi takar ?[emoji1628]

Yaptır gönder.
Takacağım. Forum bildirim ikonu işte [emoji23]

Yahu. Zil işte. Biz seçmedik. Yapan yapmış. Koyan koymuş.
Elektonik kapı zili ikonu koyacak halimiz yok. [emoji23]
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
2 saat önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Turklerin avrupaya ilk yerlesme durumuna benziyor bu olay. Suriyeliler devlet istemeyecek ama Turkler tarafindan da hic bir zaman kabul edilmeyecekler

Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Araç üreticilerinin buna çözüm bulması lazım. kapı içlerinde ayrı ve torba geçirilebilen kovalı çöp haznesi olmalı.

Orta konsolu geniş ve yüksek tutup, derin bir çöp kutusu yeri konulabilir, çıkarıp takmalı.
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek

Yaptır gönder.
Takacağım. Forum bildirim ikonu işte [emoji23]

Yahu. Zil işte. Biz seçmedik. Yapan yapmış. Koyan koymuş.
Elektonik kapı zili ikonu koyacak halimiz yok. [emoji23]

Ben ölmeden poliçelerdeki sömürü düzenini değiştiren bir yol bulun bana yeter Mehmet Özyürek.
Trafik Sigortası ile kasko sigortasını aynı çatı altına alacak bir formül bulun,forumun önünde söz veriyorum size altın Atatürk rozeti yaptırıp hediye edeceğim.

Ben fikrimi söyledim,örnek verdim herkes kızdı. Kızmayın Çan sakıncalı. Güvercin iyidir, tercih sizin gerisini yönetim bilir.
Yorum bağlantısı
Hamit inan
28 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Turklerin avrupaya ilk yerlesme durumuna benziyor bu olay. Suriyeliler devlet istemeyecek ama Turkler tarafindan da hic bir zaman kabul edilmeyecekler

Umarım yanılırım 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 dakika önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Umarım yanılırım 

Birileri coskuyu vermezse yanilirsiniz. Benim yanilma ihtimalim de az degil

Yorum bağlantısı
İsa Acar

İSG, 100 yılda oturmaz bu ülkede.
İşi kaynağında öğrenmek, atığı kaynağında ayrıştırmak lazım.
Ben evde çiviyi çakarken gözlük takıp, eldiven kullanırsam, bizim ufaklık bu işi kaynağında öğrenmiş olacaktır.
Hep özenmişimdir: arabadan atılan çöpleri alıp hemen içeri atanlara. Ama dayak yemekten, bıçaklanmaktan ya da kurşun yemekten korktuğun için ses çıkaramıyorum, sesini çıkarabilene de saygı duyuyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Cezalandırma işi çözer. Sigara yasağı çok başarılı oldu. Çevre müdürlüğüne yetki ver. Fotoğrafla başvuruyu geçerli say. Bak bakalım korkusuna bir şey atabiliyor mu? Örnek;

Ordu da uygulanan TEDES. Trafik mis gibi olmuştu. Resmen sıfır strestik. Sellektör, korna, yarışan ticariler... Hepsi bir anda kaybolmuştu. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Ben ölmeden poliçelerdeki sömürü düzenini değiştiren bir yol bulun bana yeter Mehmet Özyürek.
Trafik Sigortası ile kasko sigortasını aynı çatı altına alacak bir formül bulun

Bu kadarına yetkim yok :)

Damattan istemelisin bunu. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Abi ne diyorsun Allah aşkına ya. Bişey mi kullanıyorsun sen, kafan mı güzel.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...