İçeriğe Yönlendir

Ateş Kırmızısı

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Önder Özcan

Mahmut hayırlı uğurlu olsun, çok sevindim. Rabbim ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Renk harika, araba mükemmel. Bir de otomatik olaymış :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)
10 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Sabah mail geldi bana. Harita ve cihaz için ayrı güncelleme linkleri vardı. Benim tomtom için link farklıydı ama r link içinde ayrı link mevcuttu. 

Ayrıca 6 Nisan'a kadar cihazın güncellenmesi gerekiyormuş. Tarih ile ilgili bir durum yüzünden navigasyonlar kullanılamaz duruma gelebilir diye uyarı vardı.

6  Nisan'a kadar güncelleyin diye bir haberi facebook sayfasında da görmüştüm. Yarın servis güncellemesi yapılsın, buraya da bakayım.

3 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Mahmut hayırlı uğurlu olsun, çok sevindim. Rabbim ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Renk harika, araba mükemmel. Bir de otomatik olaymış :)

Allah razı olsun Abi, orta paket (touch) otomatik bakarken, dolu paket (icon)+cam tavan görünce manuel olmasına razı olduk. Gerçi eşim çok razı değil ama normalde manuel araç kullanıyor. Bak bunun cam tavanı var diyorum, kocaman ekran var diyorum, ikna ediyorum galiba?:unsure2:

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Maşallah Hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Çok şık.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun, çok hoş bir araba. Aydınlatmalarla ilgili ayrıca yorum yapın ilerde. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
6 dakika önce, Aydın Sert yazdı:

Maşallah Hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Çok şık.

Sağolun, teşekkürler.

3 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Hayırlı olsun, çok hoş bir araba. Aydınlatmalarla ilgili ayrıca yorum yapın ilerde. 

Size de teşekkür ederim. Aydınlatması bence iyi. Otomobil kanallarında vasat ya da fena değil gibi yorumlar vardı ancak ilk izlenimim güzel. İleri de yazarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
41 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

ikna ediyorum galiba?:unsure2:

Öyle görünüyor ama kanma 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İlk tartışmada: Zaten arabayı da manuyel aldın, sırf ben kullanmayayım diye.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
9 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Zaten hep kendi istediğini alıyorsun hiç bana sormuyorsun.

Üzerindeki kıyafete kadar karar veren merci tabi bunu söyleyen 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
18 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Guzel arac hayirli olsun.

Teşekkür ederim.

11 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

28 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Öyle görünüyor ama kanma 

26 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

15 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Zaten hep kendi istediğini alıyorsun hiç bana sormuyorsun.

Üzerindeki kıyafete kadar karar veren merci tabi bunu söyleyen 

Yıllardır başımın etini yedi, cip alalım, yüksek yüksek gezelim diye. Otomatik diye diretmedi ama. Şimdi asıl ben "sen istedin aldım" diyorum. Bunun yanında genellikle çocukla arkada oldukları için cam tavan önünü kesiyor. Sanmıyorum ki sorun çıksın. Çıkarsa canım feda. (Kelleyi alma riski var, bu yüzden canım feda)

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hayırlı olsun, siyah şerit yakışmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
4 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hayırlı olsun, siyah şerit yakışmış.

Kaputta folyo var, şerit bence de güzel duruyor. Şeritsiz olanların fotoğraflarına bakıyorum, bu hep daha hoş geliyor. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Hayırlı olsun güzel renk.

Boya bile olmadan 20 binden daha ucuza almak harika 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
6 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Hayırlı olsun güzel renk.

Boya bile olmadan 20 binden daha ucuza almak harika 

Araçta 30 bin hasar kaydı var, pert değil ancak. Sonuçta binmek için aldığım için dert etmedim. Serviste yapılmış olunca da daha iyi oldu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Araçta 30 bin hasar kaydı var, pert değil ancak. Sonuçta binmek için aldığım için dert etmedim. Serviste yapılmış olunca da daha iyi oldu. 

İki far bir tampon 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İki far bir tampon 

Yok, daha fazlası. Sağ tekeri vurmuş. Aks, porya, amortisör diye giden uzun bir liste var. Hepsi serviste yapılmış. Far ve tampon sağlam.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Örnekleme. Onca parçaya az çıkmış. Kango bir far iki tampon ile 22bin çıktı 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Örnekleme. Onca parçaya az çıkmış. Kango bir far iki tampon ile 22bin çıktı 

Hatırlıyorum abi kazayı da sonrasında açtığın konuyu da. Bu araçta aks, porya, jant, amortisör, direksiyon kutusu, direksiyon mili, ön ve yan hava yastıkları ile emniyet kemerleri serviste değişmiş. Senin araçta 22 binlik hasar dışarıda 7 bine hallolmuştu, bu araçta da belki 10 bine bitecekti ama servis ne var ne yok değişmiş. Aracın şasisinde, ana taşıyıcılarında bir hasar yok. Yapılan işlem serviste olunca kafam daha rahat. Araçta görünen bir sorun da yok. Binmeye aldım. Sahibinden'e bakınca aynı donanım ve km'deki hasarsız araçlar 110 binden başlıyor, bu araç 88,600'e geldi bana. 

Satıcı emlak ve araç alım satımı yapan biri. Ev karşılığı aldım diyor. Takas kesinlikle kabul etmedi. Kendi bizimle iken bankaya kardeşini yolladı, parayı anında çektiler. Belli ki nakite sıkışmış. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Aracı yarın servise bırakacağım, baktıracağım bir kaç yer var. 

• Bir iki kez "park yardımını kontrol ettirin" diye uyarı çıktı, muhtemelen sensör hatası. Ancak servis der ki, kontrol ederim, eğer kaza sebepli bir sorunsa tespit ücreti alırım. Bu doğru mu? Aracın hala garantisi devam ediyor. Kaza sebepli değilse zaten garanti kapsamında. Kazayla bağlantılı derlerse araç serviste  yapıldığı için yapılan işlemin garantisi olmaz mı?
  • Korna için direksiyonun sol tarafına basınca çalıyor ama sağ taraf çalmıyor. Bunun da aynı şekilde serviste yapılan işlem olduğu için garanti kapsamında olması gerekmez mi?
  • Başka baktırılması gereken bir yer var mı? Garanti 6. ayda bitiyor.
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı olsun kazasız belasız plakası güzelmiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hayırlı olsun, test aracının bile tüketimi 5.6 falandı test ederken, az yakıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...