İçeriğe Yönlendir

Fusion - Kapı Fitili

Sami Ulusman

Recommended Posts

Sami Ulusman

2005 model 1.4 tdci fusion sahibiyim 13 yillik araba on kapi (kapilardaki) lastikleri degistirsem motor sesini biraz olsun kesermi,.parca orjinalmi OEM mi olsun

tesekkurler

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Sami Ulusman yazdı:

2005 model 1.4 tdci fusion sahibiyim 13 yillik araba on kapi (kapilardaki) lastikleri degistirsem motor sesini biraz olsun kesermi,.parca orjinalmi OEM mi olsun

tesekkurler

Motor sesine aman aman bir fark edecegini dusunmuyorum.Komple araca yalitim gerekir..

Kapi fitillerinde Orjinali bulabilecekmisiniz? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Kapı fitilleri değişiminin motor sesinden çok rüzgar sesi varsa ona faydası olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Oem pek stokta tutulan bir ürün olmadığından fiyatı dudak uçuklatacak seviyede yüksektir. Clio orjinal fitili birebir uyuyor diye aklımda kalmış kullanabilirsiniz. Tozu ve rüzgar sesini keser motor sesine bariz etki etmez.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Motor sesi için kaput altı keçe yoksa ondan bakabilirsiniz. Deneyenler biliyorum farklı araçlar için.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sami Ulusman

Cok tesekkurler hepinize hic bulastirmayayim anladigim kadar ile ....

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Özgür şirin

Kapı fitili icin yumusak akvaryum hortumunu 2 kat yapabilirsin ama sadece ruzgar sesine faydası oluyor birde soguklarda aracin icini daha sicak tutuyor, motor sesine pekde faydasi yok bilginize.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...