İçeriğe Yönlendir

Huawei P Smart 2019 Kapatamadığım Özellik

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Hali hazırda iphone kullanıyorum.Androide ısınmak için gidip bir telefon aldım ama bilemediğim bağzı şeyleri var.Resimde işaretlediğim bölümü bir türlü kapatamıyorum.Diğer 3 yön tuşu kalsın ama yön tuşlarını gizleyen aşşağı oku kapatmak istiyorum.Telefonu ilk aldığımda ok yoktu,sonradan çıktı.Çevremde android kullananlara sordum ama nasıl yapılacağını bilen olmadı.

RrlV56.png

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Ayalar-Sistem-Sistem Gezintisi-Gezinti Çubuğu sekmesinden kapatabilirsiniz. 

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
7 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Ayalar-Sistem-Sistem Gezintisi-Gezinti Çubuğu sekmesinden kapatabilirsiniz. 

Ordan tümü kapanıyor.Ben sadece aşşağı yönü gösteren oku kapatmak istiyorum.Önceden yoktu sonradan geldi nasıl olduysa.Kurcalarken bozdum heralde.

MV3y7g.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
38 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Ordan tümü kapanıyor.Ben sadece aşşağı yönü gösteren oku kapatmak istiyorum.Önceden yoktu sonradan geldi nasıl olduysa.Kurcalarken bozdum heralde.

MV3y7g.jpg

Bu sayfanın öncesi sayfayı paylaşır mısınız.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
22 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Bu sayfanın öncesi sayfayı paylaşır mısınız.

P1ZBqb.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bende Asus var, önceki ekran aşağıdaki gibi. İşaretledim seçenek bu işe yarıyor. b41a744114c2eb602c6649f7fd7a1a60.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

MV3y7g.jpg

Bu ekranda gezinti çubuğu düğmesi olacak, oradan kapanır.

2071a166fcb896a3755ce7723d1ae42c.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
46 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Bu ekranda gezinti çubuğu düğmesi olacak, oradan kapanır.

2071a166fcb896a3755ce7723d1ae42c.jpg

Teşekkür ederim sayenizde buldum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Teşekkür ederim sayenizde buldum. 

Rica ederim ne demek, bende bir zamanlar güncelleme sonrası çok aramıştım 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Apple'a dönüş hızınız bu olacak :D :D 

56595.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
On 28.03.2019 at 21:55, Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Apple'a dönüş hızınız bu olacak :D :D 

56595.jpg

Bunu 3 sene önce demiş olsaydınız tamamen katılıyor olacaktım.Malesef şuan öyle değil.İki telefonuda aktif olarak kullanmaya çaluşıyorum.Iphone iş hattım var.Çok pratik bir telefon.İşimi görüyorum.Çok hızlı ve seri biçimde.Takılma sorun çıkarma diye birşey yok.İphone 10 numara.

Huawei ile tanıştıkdan sonra farkına vardığım nokta şu.Iphonedan çok daha hızlı,güçlü ve daha özgür.Malesef arada takılmalar oluyor ve bana sormadan programları güncelliyor.Şuan deneme aşamasındayım.Tamam dediğim zaman gelirse iphone ile işim bitmiş olacak.Bu sefer iphondan kurtulmaya kararlıyım.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
On 30.03.2019 at 14:56, Fatih Sarıkaya yazdı:

Bunu 3 sene önce demiş olsaydınız tamamen katılıyor olacaktım.Malesef şuan öyle değil.İki telefonuda aktif olarak kullanmaya çaluşıyorum.Iphone iş hattım var.Çok pratik bir telefon.İşimi görüyorum.Çok hızlı ve seri biçimde.Takılma sorun çıkarma diye birşey yok.İphone 10 numara.

Huawei ile tanıştıkdan sonra farkına vardığım nokta şu.Iphonedan çok daha hızlı,güçlü ve daha özgür.Malesef arada takılmalar oluyor ve bana sormadan programları güncelliyor.Şuan deneme aşamasındayım.Tamam dediğim zaman gelirse iphone ile işim bitmiş olacak.Bu sefer iphondan kurtulmaya kararlıyım.

Play Store'dan uygulama güncellemeyi kapatabilirsiniz. Bende kapalı durur, keyfim isterse istediğimi güncellerim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...