İçeriğe Yönlendir

Ford Multimedia

Mehmet Atlıhan

Recommended Posts

Mehmet Atlıhan

S. Max aracıma multimedia takmayı düşünüyorum. İlandaki ürün hakında bilgisi olan varmı? € 169,76 34%OFF | Isudar Araba Multimedya Oynatıcı Android 8.1 GPS 2 Din araba DVD OYNATICI için FORD/Focus/S-MAX/Mondeo/ c-MAX/Galaxy wifi araba radyo DSP

https://s.click.aliexpress.com/e/cC1KCTCU

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

S. Max aracıma multimedia takmayı düşünüyorum. İlandaki ürün hakında bilgisi olan varmı? € 169,76 34%OFF | Isudar Araba Multimedya Oynatıcı Android 8.1 GPS 2 Din araba DVD OYNATICI için FORD/Focus/S-MAX/Mondeo/ c-MAX/Galaxy wifi araba radyo DSP

https://s.click.aliexpress.com/e/cC1KCTCU

Konuyu uygun basliga tasidim bilginize.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Hepsi aynı bunların, hepi topu androidli ana ünite. Ciddi anlamda üst düzey androidler de var lakin onların parası da güzel. 

İşin özü, hangisini alırsanız alın hepsi aynı mok :D

Yorum bağlantısı
Özgür Güzen

Üzerine eklenecek 500 TL vergiyi de ekleyince çok cazip değil bana göre. Buradan garantili olarak almak daha mantıklı gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Çinden bavulda getirdiydik ey gidi günler.

Orjinale göre çoğunda ses kalitesi düşüyor.

Bende bir tane satılık kafalık ekran var oynatıcı. sd card ve usb girişli. Siyah deri. İhtiyacı olanın aklında olsun. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 saat önce, Özgür Güzen yazdı:

Üzerine eklenecek 500 TL vergiyi de ekleyince çok cazip değil bana göre. Buradan garantili olarak almak daha mantıklı gibi duruyor.

Konuyu açan Mehmet'in yaşadığı yer yurtdışı olarak görünüyor. Şartlar Türkiyeden daha avantajlı olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Özgür Güzen
6 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Konuyu açan Mehmet'in yaşadığı yer yurtdışı olarak görünüyor. Şartlar Türkiyeden daha avantajlı olabilir belki.

O ayrıntıya dikkat etmemiştim, dediğiniz gibi o zaman şartlar değişir.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Multimedya daki amaç daha çok özelliğin bir cihazda toplanmasını sağlamak, haliyle orjinal cihazlardan daha verimsiz bir ses kalitesi ve düzeyi çıkıyor, benzerini hem Mondeo ya hemde bir Connect e aldım, Mondeo daki Sony nin sesine hiç biri uymadı. Yok ben özellik istiyorum ses çıksın yeter derseniz alınır, herhangi biri olur, ama ben müzikteki enstrumanları tek tek ayırt edebileyim derseniz daha kalite bir şeyler bakın. Tabi bu iş sadece ana ünite alıp takmakla da bitmiyor :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Ben herhangi bir vergi ödemeyecegim. Aklımda yazın gelince Türkiye de taktırmak da var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
Multimedya daki amaç daha çok özelliğin bir cihazda toplanmasını sağlamak, haliyle orjinal cihazlardan daha verimsiz bir ses kalitesi ve düzeyi çıkıyor, benzerini hem Mondeo ya hemde bir Connect e aldım, Mondeo daki Sony nin sesine hiç biri uymadı. Yok ben özellik istiyorum ses çıksın yeter derseniz alınır, herhangi biri olur, ama ben müzikteki enstrumanları tek tek ayırt edebileyim derseniz daha kalite bir şeyler bakın. Tabi bu iş sadece ana ünite alıp takmakla da bitmiyor [emoji4] 
Ses kalitesi sonyi arattıracak ise bana pekde çekici gelmemeye başladı. Orjinal mp3 özelliği var. Bluetooth var. Sadece cepten müzik aktaramiyorum.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben Focus 3 te kullandım Navimex marka, ses kalitesi olarak orjinali yakalamasa da özellik ve çeşit olarak çok çok memnumdum. Şimdiki aracıma da alıcam da, bir kaç bakım onarım işinin bitmesini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
On 30.03.2019 at 12:56, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Multimedya daki amaç daha çok özelliğin bir cihazda toplanmasını sağlamak, haliyle orjinal cihazlardan daha verimsiz bir ses kalitesi ve düzeyi çıkıyor, benzerini hem Mondeo ya hemde bir Connect e aldım, Mondeo daki Sony nin sesine hiç biri uymadı. Yok ben özellik istiyorum ses çıksın yeter derseniz alınır, herhangi biri olur, ama ben müzikteki enstrumanları tek tek ayırt edebileyim derseniz daha kalite bir şeyler bakın. Tabi bu iş sadece ana ünite alıp takmakla da bitmiyor :) 

Tek tek ayırt edilecekse verelim abimize giriş seviyesi full SQ set. 15 bin lira civarı hallederiz :D

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
19 saat önce, Hakan Tarım yazdı:

15 bin lira civarı hallederiz

Montaj dahil mi ? 

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
11 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Montaj dahil mi ? 

Getir arabanı sabahtan akşama tamam. Ana ünite dahil değil ama :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...