İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız Sizin İçin Ne Yaptı?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Halit Demir

Lpg yi doldurduktan sonra 15 bin bakimi icin servisi aradim 700 tl istediler bide fren balatam da eskidi galiba dedim arac 34 bin km de onun icin 550 tl istediler . Günümü şenlendirdiler sagolsunlar😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

İlk mesaj benden olsun hergün beni okula getirip götürüyor daha ne olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

İşe rahat rahat götürdü, trafik çektirdi :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bugün yağmur altında beni delicesine bekledi ama gitmedim. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

En romantigi bu oldu simdiye kadar 😊

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
9 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

En romantigi bu oldu simdiye kadar 😊

Acayip yağmur yağdı bugün. Kuvveti sağanak. Üff. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir
14 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

O kadar beklediyse gercekten seviyor sizi demekki 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Kendini hanıma adadı, yüzünü görürsem ne âlâ

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

DSC off yaptı :) 20 mt yılan gibi kıvrıldı kıvrıldı :) Acıktı 400 TL paramı yedi, duş istedi onu istedi bunu istedi.. Masraflardan sonra kırgınız sabaha kadar ayrı yerlerde yatacağız :) 

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
15 dakika önce, Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

DSC off yaptı :) 20 mt yılan gibi kıvrıldı kıvrıldı :) Acıktı 400 TL paramı yedi, duş istedi onu istedi bunu istedi.. Masraflardan sonra kırgınız sabaha kadar ayrı yerlerde yatacağız :) 

Valla bi mesaj yazdım, yollamadan sildim. Neyse dedim ;)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz
(düzenlendi)

Defterdarlık önü çok kalabalık, karşıda hastane var. Park yeri bulmak neredeyse mucize. Normal boy araçların girmeye çalışıp, sığamayıp vazgeçtiği bir araya tek hamlede sığdı. 

İşim bitip eve dönerken tünelden geçtik, tünelde ikimiz de çocuklar gibi şendik :)

tarihinde Saim Ulaş Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Yaz kış demeden hergün aralıksız benim kahrımı çekitduru, taa napıgosun garee çilekeşim. Emme mugluyuz piz birliktee

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Beni bugün 37 km taşıdı. Sabah kızımı okula bıraktı beni işe götürdü. Sonra işten çıktım kızımı okuldan aldı. Market alışverişine gittik çantaları ve bizi eve kadar getirdi. Ne çok şey yapmış ya, [emoji3]

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

BenzinTv ile iletişime geçmemi ve Yeni Focus'u test etmemi sağladı [emoji56]2e9b003b580f533126702e5aadad5910.jpg504c6dcf215568834f07ec0955f70b8d.jpgda6a57002f2cef541d2c0c2e46be340f.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Burak Ertem o camiada tanışıp muhabbet etmek istediğim yegane kişidir. Yaptığı videoları zevkle izliyorum. Klas iş yapıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Kalorifer Fanı 3. kademede çalışmıyor. Tamir etmem için beni bekliyor.😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Sabah baktim ki gözleri dolu dolu olmus, lpg yakit lambamiz goz kirpti dayan aslanim cumartesi mangal gunu dedim 😁

Yorum bağlantısı
Halit Demir
14 saat önce, Oğuzhan Çakır yazdı:

BenzinTv ile iletişime geçmemi ve Yeni Focus'u test etmemi sağladı emoji56.png2e9b003b580f533126702e5aadad5910.jpg504c6dcf215568834f07ec0955f70b8d.jpgda6a57002f2cef541d2c0c2e46be340f.jpg

Ondeki focusun arkadaki focusa gore bariz artilari var mi bilgi alsak sizden?

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Ondeki focusun arkadaki focusa gore bariz artilari var mi bilgi alsak sizden?
Boyut olarak gerçekten büyümüş, iç mekan özellikle ön göğüsün kısalması içeriyi aşırı ferahlatmış. Havalandırma çıkışları yönlendirmesi ve konumu çok çok güzel olmuş, kabin sessizleşmiş, motor sesi bir tık artmış gibi ama sevenler için güzel de olmuş, güzel bir tınısı var. [emoji4] oturuş pozisyonu daha alçakta ve daha güvenli hissettiriyor, malzeme kalitesi hemen hemen ayni. Bagaj hacmi artmış,arka diz ve baş mesafesi çok daha iyi. şöyle örnek vereyim Burak abi 190 üstü boyunda bizim araçta arkada ve önde dizleri sığmazken yeni focusta çok daha rahat oturuyordu :) Ve gerçekten hissettiğim yeni focus olduğunu bilmesem Mondeo diye düşünürdüm :) Gaz ve fren tepkileri daha hisli
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...