İçeriğe Yönlendir

Focus III - Kasislerden Geçerken Ön Taraftan Gelen Ses

Levent Genç

Recommended Posts

Levent Genç

Merhaba Arkadaşlar

2012 model 37.000 km de Focus 3 benzinli arabamda ÖZELLİKLE ARAÇ SOĞUKKEN kasislerden geçerken gacırtı gucurtu gibi yay sesi geliyor. Araç bikaç kasisten geçtikten sonra ses kesiliyor. Sorun hakkında bilgisi olan varmı ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Viraj demiri lastiklerinden gelir.Sertlesmiştir.Değiştirirseniz ses kesilir çok masraflı değildir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Turan

Benim araçta da geliyordu, z rot (viraj demiri) değişti sorun bitti. Lakın ülkemizde yollar dört dörtlük olduğu için 8 ay sonra yine ses gelmeye başladı. Bende sese kulak vermemeye başladım :D 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Araç yatmaktan(kullanılmamaktan) eklemleri kireç bağlamış 😁

Şaka bir yana aracın km’sinin masallahi var. 

İnsallah sorunu en az masrafla cozersiniz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Benim arabadada geliyordu gıcırtı sesi sonra lifte kaldırdık bir işlem için ses için değil ama indirdik ses kesildi kendiliğinde anlamadım bu fordlar birşeyden ses çıkınca kendiliğinden geçiyor ben alıştım artık yürüründe sıkıntı yoksa çıkan seslere aldırmıyorum yeter ki motoru bozulmasın 😅

Yorum bağlantısı
Kamil Dede

merhaba benim araba da olmuştu bazen geliyordu bazen kesiliyordu aks başı yada z rot değişti sanırım hatta usta biraz daha bekleseydin  yolda kalırdın demişti ihmal edilecek bir şey değil bildiğim kadarıyla bi an önce ustaya göstermek lazım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...