İçeriğe Yönlendir

2000 Model Passat 1.8T Düşük km Alınır mı?

Metin Genç

Recommended Posts

İlker ERDOĞAN
Bir saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Aslinda kaportasi saglam ancak boya yanikli, ici duzgun, emekli amcadan bulsak 1.8t yi...

Emekli amca torun sevmek için her hafta sonu 500 km yol yapar bağ bahçeye sürer arkaya römork takar vsss zenginin 3. Arabasını bulmak lazım

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
4 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Ahmet bey kullandınızmı. Müsrif demişsiniz. Bu araçtan iki tane eskittim. 2000 modeli ve 2003 modeli. Lpg ile inanılmaz uyumlu. 9-10 lt arası tüketir şehir içi Lpg de. 260 km hızı bakımlısı görür. Temizini bulsam hiç düşünmeden alırım makyajlı kasa hıngline 2 sini. Ve otomatikte hayatta üzmez.

Ben 1.9 tdi kullandım.Sanırım kullanılan şehir ile alakalı olabilir ama Konya Seydişehir de otomatiği ş.içi 12 13 litre rahat yakıyor.Burada sabit hızla araç kullanma şansı pek yok.Çok yakın iş arkadaşımda otomatiği var yakıt bu şekilde.Zaten ben kendi 1.6 dizel mondeoda bile 8 9 litre yakıyorum ş.içinde.Konya merkezde ş.içinde 5 5,5 litre ile gezebilirsin mesela.kullanılan şehir ve güzergah çok önemli.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Düz 1.6 ya göre müsriftir de bastığının hakkını verecek kadar müsrüftir :)

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Kaba tabirle iyi süner bu araç, zevklidir yazılımlıysa turbo emiş hortumu bozar.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
On 1.04.2019 at 19:38, Dogan Arsiray yazdı:

Aslinda kaportasi saglam ancak boya yanikli, ici duzgun, emekli amcadan bulsak 1.8t yi...

On 1.04.2019 at 21:06, İlker ERDOĞAN yazdı:

Emekli amca torun sevmek için her hafta sonu 500 km yol yapar bağ bahçeye sürer arkaya römork takar vsss zenginin 3. Arabasını bulmak lazım

Bu değerli bilgileri üçkağıtçı al sat yapan akrabalarıma hemen aktarıyorum. 😁

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Bu araçlarla olan deneyimim sadece 1.8 motorlu 1999 modeliyle sınırlıydı. Hatırladığım sessiz olması ve 1.8 atmosferik haline rağmen yeteri kadar gitmesiydi.

İlk elden bilgi alabilirmiyim? Satışı görece kolay olan ve zamanının popüler model aracıydı. Şu anda 40 bin tl altında gayet derli toplu ve 200 bin km nin başında araçlar mevcut. Daha ucuza daha kötüsü de var o ayrı mesele. Turbo olanı öncellikli olarak göz önünde bulundurursak...

Problemler, artılar eksiler neler olabilir?

Ucuz bir ikinci araba alsammı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Az yakmayacak, sorunsuz yeni modelde değil. 

Niye pasat o zaman, iyi bir şey olsun bari.

w201, w124, e34..

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Benim kısıtlı süre kullanmışlığım var. Sessiz, evet ama yeteri kadar gitmesi kısmına katılmıyorum. Benim 1.8 'den beklediğim gibi değildi. Ya benim beklentim 1.8 olduğu için yüksek kalmıştı ya da gerçekten de tatmin edici bir gidişi yok. Döneminin 1.6 vw motorlarına göre elbette gidiyor ama biz o zamanlar toyota honda kullanıyorduk. Haliyle duman yutuyordu.

Kasa olarak bana göre gelmiş geçmiş en Passat kasa bu kasa. Hala 1.8T highline sahibi olmayı düşünürüm. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

5-5.5 Passat iyidir, kalitelidir, halkın arabasıdır. BMW Mercedes zengin işi :D 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
10 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

5-5.5 Passat iyidir, kalitelidir, halkın arabasıdır. BMW Mercedes zengin işi :D 

@Dogan Arsiray senden de zengin, "şehir içi 17lt" gibi bir mesaj hatırlıyorum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

W140 alıcaz zaten, bunu markete falan giderken alışveriş sepeti niyetine alır. Poşet bile 25krş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Vazgeçtim sildim :)

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

zaten e34 sahibi olmuştum. geçti onlar artık. olay, parçası ucuz, bir miktarda basınca giden bir araba almak yada almamak. passat b5 ve 5.5 hakkında neler var?

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Bir saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Bu araçlarla olan deneyimim sadece 1.8 motorlu 1999 modeliyle sınırlıydı. Hatırladığım sessiz olması ve 1.8 atmosferik haline rağmen yeteri kadar gitmesiydi.

İlk elden bilgi alabilirmiyim? Satışı görece kolay olan ve zamanının popüler model aracıydı. Şu anda 40 bin tl altında gayet derli toplu ve 200 bin km nin başında araçlar mevcut. Daha ucuza daha kötüsü de var o ayrı mesele. Turbo olanı öncellikli olarak göz önünde bulundurursak...

Problemler, artılar eksiler neler olabilir?

Ucuz bir ikinci araba alsammı diye düşünüyorum.

Hocam aynı araç için bi konu daha vardı. Detaylı yazdım. Link eklerim. 

Onların haricinde merak ettiğiniz olursa yardımcı olurum.

1.8’lerin piyasası 1.8T’ye göre yavaştır. 40.000 1.8’e verilmez. Veren de görmedim.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

1.8 almam zaten. hemen ilgili konuya bakayım.  o kadar aradım da o konuya denk gelmedim hayret.

edit. hatırladım konuyu. bunu kilitleyiverinde gereksiz dağılmasın.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Passat 1.8 t alınacaksa makyajlı olan passat 5.5 alınacak. Görünüş olarak dağlar kadar fark var. Ben tekrar söylüyorum. Temizini bulsam kesinlikle alırım. Hele birde highline 2 bulunursa süper olur. Parlement mavi.

48cd8875e4f66e9b6211e54bdcbfe7f3.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Passat 1.8 t alınacaksa makyajlı olan passat 5.5 alınacak. Görünüş olarak dağlar kadar fark var. Ben tekrar söylüyorum. Temizini bulsam kesinlikle alırım. Hele birde highline 2 bulunursa süper olur. Parlement mavi.
48cd8875e4f66e9b6211e54bdcbfe7f3.jpg

Vw bu kasayı bu güne kadar satardı aslında.
Çok güzel kasa.
Neden değiştirdiyse :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...