İçeriğe Yönlendir

Opel Astra G 2.0 136 HP

Ali Can Ebren

Recommended Posts

Ali Can Ebren

Merhaba Sevgili Forumdaşlar;

Başlıktanda anlaşıldığı üzere 99 Model Opel Astra G 2.0 Sport 136 Hp  ( 3 Kapı) bir araç ile anlaşmak üzereyim. Bu araçlar ile ilgisi, bilgisi, tecrübesi olan var mı acaba ve sizden araç için yorum bekliyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum😊

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Hayirlisi olsun.Genelde bu araclara yazilim yapiyorlar.Alacaginiz aracta herhangi bir yazilim veya oynama var mi? Tipik opellerde mevcut olan sorunlar bunda da mevcut.yakiti sarfiyati fazla.. Bobin yakma olayi goruluyor.Elektronigi kurcalanmayi sevmeyen bir yapida.Araci iyi bir ustada veya kaliteli bir ekspertizde iyice baktirmanizi oneririm.

Sevdiginiz bir model ve isteyerek aliyorsaniz bakim ve durumu hakkinda bilgileri tam olarak edinmekte fayda var. Ama denk geldi bunu alayim diyorsaniz acele etmeyin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bertone mi diye baktım değilmiş aha dedim foruma Bertone geliyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
48 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Bertone mi diye baktım değilmiş aha dedim foruma Bertone geliyor :)

bende öyle sandım :) konudaki 3 kapı HB, Bertone Coupe diye geçiyor sanıırm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren
(düzenlendi)

Çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdiğiniz için, araç bertone değil HB 3 kapı örnek olarak bir resim yükleyeyim, resmi telefondan yükleyeceğim resim boyutu forum kurallarına aykırı ise değerli yöneticilerimizin düzeltmesini rica ediyorum. Araç hakkında şöyle söyleyeyim 194XXX km de araç, LPG 6 ay önce takılmış yani 190000 km civarı sadece benzin ile kullanılmış, değişen yok araçta yaşının vermiş olduğu yorgunluktan dolayı yanlarda boyası var, açıkcası benim için yakıt sarfiyatı pek önemli değil çünkü iş ve ev arası yürüme mesafesi olarak 15 dk civarı km olarakta 2-3 km olarak tahmin ediyorum. Aracı bazı günler zevkine binmek için kullanacağım, böyle bir araç almaktaki amacım araçta modifikasyon adına en ufak bir dokunuş yok, cam filmi bile yok yani o derece safkan duruyor araba, boş zamanlarımda yıkayıp temizlemek şöyle karşısına geçip bakmak, bir iki oynama yapmak için almak istiyorum aracı, umarım nasip olur ve sizlerle iyi-kötü tüm tecrübelerimi paylaşırım. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum, keyifli forumlar. 

Resimler temsilidir. Benim baktığım araç füme renkli.

l7y5Id.jpg

7y3fg5.jpg

sbktZr.jpg

tarihinde Ali Can Ebren tarafından düzenlendi
resim ekleme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Foto göremedik, hızlı resim ve benzeri bir resim paylaşma sitesine resmi yükleyip, linkini paylaşabilirsiniz burada.

Hayırlı olsun hakkınızda.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

çok keyifli görünüyor tek kapı. bence güzel araba. kazalı değilse veya kasap eline düşmememişse alınır.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Araç temizmiş. Kazasız belasız kullanın. Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
19 saat önce, Ali Can Ebren yazdı:

Çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdiğiniz için, araç bertone değil HB 3 kapı örnek olarak bir resim yükleyeyim, resmi telefondan yükleyeceğim resim boyutu forum kurallarına aykırı ise değerli yöneticilerimizin düzeltmesini rica ediyorum. Araç hakkında şöyle söyleyeyim 194XXX km de araç, LPG 6 ay önce takılmış yani 190000 km civarı sadece benzin ile kullanılmış, değişen yok araçta yaşının vermiş olduğu yorgunluktan dolayı yanlarda boyası var, açıkcası benim için yakıt sarfiyatı pek önemli değil çünkü iş ve ev arası yürüme mesafesi olarak 15 dk civarı km olarakta 2-3 km olarak tahmin ediyorum. Aracı bazı günler zevkine binmek için kullanacağım, böyle bir araç almaktaki amacım araçta modifikasyon adına en ufak bir dokunuş yok, cam filmi bile yok yani o derece safkan duruyor araba, boş zamanlarımda yıkayıp temizlemek şöyle karşısına geçip bakmak, bir iki oynama yapmak için almak istiyorum aracı, umarım nasip olur ve sizlerle iyi-kötü tüm tecrübelerimi paylaşırım. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum, keyifli forumlar. 

Resimler temsilidir. Benim baktığım araç füme renkli.

Üstad senin baktığın aracı görseydik herkes fotoğraflarını paylaştığın araç olduğunu düşünmeye başladı. Fotoğraflarını attığında fena bi aletmiş :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Opelin her kasasını seviyorum ben.. Ancak bu kasa çok homuş..

Motorda bildiğimiz 136 beygirlik vectradaki motor galiba...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...