İçeriğe Yönlendir

99 Mondeo Ghia ile Bende Aranıza Katıldım

Mücahit Erdem

Recommended Posts

Mücahit Erdem

Herkese iyi günler.sanziman yağı hakkında fikrinizi almak istiyorum.konya da turmo otomotiv adında özel bir servis var.internet sitelerinde gear clean diye bi sistemden bahsetmisler.bu sistemle tek seferde şanzıman yağının %95 inin boşaltılıp yenisinin eklendiği yazıyor.bu konuda bilgisi yada fikri olanlar yazarsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
Herkese iyi günler.sanziman yağı hakkında fikrinizi almak istiyorum.konya da turmo otomotiv adında özel bir servis var.internet sitelerinde gear clean diye bi sistemden bahsetmisler.bu sistemle tek seferde şanzıman yağının %95 inin boşaltılıp yenisinin eklendiği yazıyor.bu konuda bilgisi yada fikri olanlar yazarsa sevinirim
Yok mu bu konuyla alakalı bir fikri olan
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mücahit Erdem

Mondiyle iki seneyi doldurduk 200.000 km ye merdiven dayadık.beraberligimiz mutlu mesut devam ediyor şimdilik. Güncel resimleride paylaşmış olayım

Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
Hala çok şık.. Güle güle kullanın. 
Sağolasın Mehmet abi. Dizel otomatik MK3 lere bakıyorum uzun zamandır ama temizi denk gelmedi bir türlü
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mücahit Erdem yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:
Hala çok şık.. Güle güle kullanın. 

Sağolasın Mehmet abi. Dizel otomatik MK3 lere bakıyorum uzun zamandır ama temizi denk gelmedi bir türlü

O da çok beğendiğim kasalardan birisi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...