İçeriğe Yönlendir

Connectin Küçük Kardeşi.

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar daha önce logan, roomster, bipper ve birçok araç baktık ve sonuç  ford courier oldu. 1.5 tdci 75 hp 2015 model 118000 küsür km de değişen olmayıp el büyüklüğü kadar boya olup. 44 000 bine hallettik. Aracı salı günü getirdik. Bugün yaptığım kayseri gezisinde beni çok şaşırttı. Yakıt tüketimi olarak 100 ve 120 km hızlarda 5 litre gibi bir tüketim söz konusu, ama 90 ile 100 km arasındaki hızlarda bu tüketim 3.5 ile 4 litre arasında değişiyor. Yolda pek sürücüyü yormadan  yol tutuşu var .Connectim var o 100 km ile şehir dışında 5.5 gibi bir tüketimi var. Araçta motor fordun kendi motoru olan 1.5 tdci motor var. 1.6 tdciler psa grubunun motoruymuş. Yağını değişirken servis söyledi. Araç kendi segmentindeki diğer araçlara göre çok üstün duruyor. Sizce bu araç hakkındaki düşünceleriniz nelerdir. 

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
1 saat önce, Murat Kırçal yazdı:

Arkadaşlar daha önce logan, roomster, bipper ve birçok araç baktık ve sonuç  ford courier oldu. 1.5 tdci 75 hp 2015 model 118000 küsür km de değişen olmayıp el büyüklüğü kadar boya olup. 44 000 bine hallettik. Aracı salı günü getirdik. Bugün yaptığım kayseri gezisinde beni çok şaşırttı. Yakıt tüketimi olarak 100 ve 120 km hızlarda 5 litre gibi bir tüketim söz konusu, ama 90 ile 100 km arasındaki hızlarda bu tüketim 3.5 ile 4 litre arasında değişiyor. Yolda pek sürücüyü yormadan  yol tutuşu var .Connectim var o 100 km ile şehir dışında 5.5 gibi bir tüketimi var. Araçta motor fordun kendi motoru olan 1.5 tdci motor var. 1.6 tdciler psa grubunun motoruymuş. Yağını değişirken servis söyledi. Araç kendi segmentindeki diğer araçlara göre çok üstün duruyor. Sizce bu araç hakkındaki düşünceleriniz nelerdir. 

Hayırlı olsun aracınız. Bu kasayı ben de seviyorum. Aile aracı olarak alacaktım ama otomatik vites yok dizellerinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Connect ile Courier arasında çok fark var ama. Boyut, ağırlık ve motor teknolojisi olarak. 

Güzel araçtır ama tasarımı gereki biraz alçak bir araç o nedenle sevip almaktan vaz geçen çok tanıdığım var. Ticari araçlar birazda otomobillere göre yüksek olduğu için tercih edilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Boyutları ve yüksekliği sizin isteklerinizi karşılıyor ise güzel araç aracın arka koltukları anca 2 yetişkin 1 çocuk için 3 yetişkin sıkışıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Hayırlı olsun. Kazasız belasız. Donanım ne? Ruhsat kaydı otomobil mi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
On 04.04.2019 at 22:38, Yusuf Berke yazdı:

Hayırlı olsun aracınız. Bu kasayı ben de seviyorum. Aile aracı olarak alacaktım ama otomatik vites yok dizellerinde.

Teşekkürler .2019 modelde var. 1.5 tdci focus motorlu olanı diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
23 saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Hayırlı olsun. Kazasız belasız. Donanım ne? Ruhsat kaydı otomobil mi? 

Teşekkürler abi. Daha önce otomobil çok aradım. Bulamadım. Kamyonet geçiyor. Otomobil kafamdan  geçiyordu station wagon ama bize uygun  gelecek bir araç  denk gelmedi. Sonuç 2 adet yıllık muaynemiz var, ama olsun bu araçlardan ekmek yiyoruz. Çok memnun kaldım araçtan. Başta fiorino , bipper , ve benzerleri gibi düşünüyordum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...