İçeriğe Yönlendir

Iphone Pil Sağlığı

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Iphone sahibi üyelerimizin telefonları kaç aylık ve pil sağlığı kaç gösteriyor merak ediyorum.

Benimki 13 aylık ve %88

iphone 8

Aldım alalı bilgisayara modem (hotspot) açıp bilgisayardan online oyun oynuyorum. Son bir aydır da pubg oynuyorum. Bir ay önce baktığımda %92 idi. Bir ayda fena düştü. Sizlerde durum nasıl?

465b09604cc.png

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Yaklaşık 13 aylık İphone 8 plus %85 pil sağlığı.
Son 3-4 ay yoğun olarak pubg mobile oynadım. Pil sağlığını çok kötü etkilediğini düşünüyorum.
Ayrıca her gün powerbank kullanıyorum. Onun da bir o kadar etkisi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Ben bir kaç hafta önce garantiye gönderdim. Beni pil sağlığı yüzde 80'di, telefon i phone 7 ve yaklaşık 19 aylık cihazdı. Pil değişimi yapıldı ve ekran ile ilgili şikayetim yoktu ama ekranı da değiştirmişler. 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

4 yıl 3 ay iPhone 6s durum aşağıda. IMG-20190405-WA0004.jpg

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Ayponumuz yok diye bizi niye dışlıyosunuz kardesim 😥

Dyno testinde 150 bg.Cikti ne var yani😉

Pardon bu konu o degildi dimi 😛😛

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Aldım alalı bilgisayara modem (hotspot) açıp bilgisayardan online oyun oynuyorum. Son bir aydır da pubg oynuyorum. Bir ay önce baktığımda %92 idi. Bir ayda fena düştü. Sizlerde durum nasıl?

Klanına gelebilir miyim? 😂😂

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
26 dakika önce, Furkan Sumer yazdı:

Klanına gelebilir miyim? 😂😂

Atc diye kıran yaptık gel 🙂

Bir saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Nereden girip bakılıyor buna, ben bulamadım iphone 5S

Normalde ayarlar, pil, pil sağlığı beta diye yazar ama sizin telefonunuzda olmayabilir. Belli modellerin öncesinde yok diye biliyorum çünkü.

Anlaşılan bizim bataryayı papçik öldürüyor. Garantiye sokana kadar oynarım. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Hergün min. 3 saatim var pubg oyununda. Telefon garantiye gönderdim ekran değişimi için ücretli garantiden pil değişmiş. Gönderirken %86 idi. Ocak ayında garantiden geldi %99 şu anda

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

3-4 aylık, %100 gösteriyor. Tweeter, sahibinden, youtube ve safari. Gerisi whatsapp - telefon görüşmesi. İlk pili dandikmiş. Şimdiki iyi. Cihaz 6s. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

tırt, pil dayanım yüzdesi azalması harici birde pili eskiyince hızı düşüyor, über ayponya :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Iphone 7.
25-26 aylık. %81
Bir şikayetim yok. Her yerde şarj aletim var. Akşamdan sabaha kadar da şarjda durur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Konu başlığını “iPhone 6 ve üzeri pil sağlığı” diye değiştirmek lazım gelir; bende de yok (5s) 🤣🤣

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

@emre Simsek

5 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Iphone sahibi üyelerimizin telefonları kaç aylık ve pil sağlığı kaç gösteriyor merak ediyorum.

Benimki 13 aylık ve %88

iphone 8

465b09604cc.png

Emrecim merhaba.

iyi ki böyle bir konu açmışsın tevafuk oldu.

17.04.2017 almışım cihazı 6 S

Pİl sağlıgı %84

son sarj düzeyi % 99

garanti bitmek üzere acaba bunlarda garantiyi uzatmak söz konusu mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
50 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

sana lazım olan :p

shopping?q=tbn:ANd9GcSe-in9yMeWFT93p4XVV

Ney bu jeneratör mü :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ney bu jeneratör mü :)

:D şarjda zorlanma diye canıım, malum çok yakıyor senin cihaz :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

iPhone 6 28 aydır kullanıyorum. Pil sağlığı 89 ama son zamanlarda geceden sabaha kendi kendine çok şarj yemeye başladı.  

1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Cihazları kapatıp şarj edin geceleri. Kapasite artacaktır 

Kapalı şekilde sabaha kadar yani 7-8 saat şarj olması nasıl etki eder ? Ben sabaha kadar bırakmamaya çalışıyorum ama bıraktığımız zaman pillere zararı oluyor mu ? 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Xiaomi mi 5s kullaniyorum. 

3200 mili amper kapasitem vardi. 20 ay sonunda ölçtüm. %20 kapasiteden usb ölçü aletiyle kapali vaziyette doldurduk. Cikan sonucu yuzdeye oranlayip +%20 yaptik. 2100 mili amper sonucuna ulaştik. 20 ayda 1100 miliamper erimiş. 

Telefonda hypermil yapiyorum. Tum izinleri kaldirdim, asistanlari sildim. Chrome ve instagram var. 15 saate kadar yetiyor. Navigasyonda 4 saat gidiyor. Eskiden 6 saati aşardi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Osman Nuri Köknar yazdı:

iPhone 6 28 aydır kullanıyorum. Pil sağlığı 89 ama son zamanlarda geceden sabaha kendi kendine çok şarj yemeye başladı.  

Kapalı şekilde sabaha kadar yani 7-8 saat şarj olması nasıl etki eder ? Ben sabaha kadar bırakmamaya çalışıyorum ama bıraktığımız zaman pillere zararı oluyor mu ? 

İstersen 24 saat takılı bırak. Tüm cihazların şarj kontrol sistemi var. Hızlı şarjı cihaz açık iken yapıyor sistemler. Cihaz kapalı iken daha düşük akım ile dolum gerçekleşiyor. Tam dolum sonrası geçen sürede tampon şarj her telefonda var. İşi yapan o son vuruş 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
9 saat önce, Fatih Ozen yazdı:

@emre Simsek

Emrecim merhaba.

iyi ki böyle bir konu açmışsın tevafuk oldu.

17.04.2017 almışım cihazı 6 S

Pİl sağlıgı %84

son sarj düzeyi % 99

garanti bitmek üzere acaba bunlarda garantiyi uzatmak söz konusu mu?

Valla abi bilmiyorum. Apple servisi telefonda çok iyi ilgileniyor. Onlara sormak en güzeli.

Ben de iyi ki konu açmışım dedim. Servet abiden önemli bilgiler aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...