İçeriğe Yönlendir

Otomatik Araç Tavsiyesi

Hüseyin Bilbey

Recommended Posts

Hüseyin Bilbey

Merhabalar, güvenliği ön planda,çok sorun çıkartmıcak, alınası ve satılası 55bin tl civarı bayan arabası bakıyorum. Ònerisi olan arkadaşlara şimdiden tşk ederim

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Geçen sene bu zamanlar 1.4 tam otomatik corsa aldık hanıma.

Tavsiye ederim tam otomatik olmak şartı ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Peki cvt yaris nasıldır, tabiki tam otomatik fiesta,da düşündüklerimin arasinda, otomatige karar vermek ciddi  sıkıntı

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

B segmenti şehir içi için tek araba tanırım. Jazz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir

55 bine hasar kayitli lpgli otomatik auris alinir .tam bayan arabasi hasar kayitli olmasi kafa rahatligi veriyor tecrube ile sabit benim icin (onden hasarli degilde soyle 1 2 kapi degisenli bulunursa guzel olur)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Cevap veren arkadaşlara çok tşk ederim

Hasar kayıtlı çok mantıklı geldi

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
3 saat önce, Halit Demir yazdı:

55 bine hasar kayitli lpgli otomatik auris alinir .tam bayan arabasi hasar kayitli olmasi kafa rahatligi veriyor tecrube ile sabit benim icin (onden hasarli degilde soyle 1 2 kapi degisenli bulunursa guzel olur)

Acayip katılıyorum. Alırken kazanmak, park ettikten sonra rahat rahat uzaklaşmak gibi baya bi artısı var bu araçların. Kasko sıkıntısı da yoksa oh mis. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Corsa, jazz, fiesta, polo

Fiestaya sahip oldum, diğerlerini tanıyacak kadar kullandım.

4 ileri tam otomatik şanzumanla ilgili probleminiz yoksa kesinlikle Fiesta derim.

60bin lira civarı hafif kusurlu 1.6 powershift trend araç bulunabiliyor ayrıca.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
14 saat önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Merhabalar, güvenliği ön planda,çok sorun çıkartmıcak, alınası ve satılası 55bin tl civarı bayan arabası bakıyorum. Ònerisi olan arkadaşlara şimdiden tşk ederim

merhaba,

2013 model fiesta var, titanium x paket

kazası yok, sadece ön tampon boyalı, 60binde

ilk sahibiyim

ilan vermeyi düşünüyorum bu ara, konuyu görünce yazayım dedim.

62-63binTL yazmayı düşünüyorum ilana,

ilgilenirseniz görüşelim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
Bir saat önce, Yılmaz Ertek yazdı:

merhaba,

ilk sahibiyim

Tşk ederim ilginize, fiyat bana yüksek malesef

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

Otomatik araç bakmaktan artık benim kayış boşa dönmeye başladı , tek araçta karar kılabilsem 

Yorum bağlantısı
Halit Demir
11 dakika önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Otomatik araç bakmaktan artık benim kayış boşa dönmeye başladı , tek araçta karar kılabilsem 

Alinasi satilasi kriterlerine i20 otomatikler de uyabilir guvenlik biraz zayif kalabilir 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
6 dakika önce, Halit Demir yazdı:

Alinasi satilasi kriterlerine i20 otomatikler de uyabilir guvenlik biraz zayif 

Sizin mantıktan gitmeye çalışıyorum lakin hasarlı arabaya hasarsız parası istiyor, zorla satan yok o ayrı konu,da işte bi tutarsızlık var.. yakıt malzeme ve dayanıklılık konusunda,da iyi oldugunu okudugum cvt sanzıman yarislere bakıyorum, auris yaristen daha iyi ama ebat olarak büyük olması ilk şöförlük yapıcak eşime yarise yönlendiriyor

Yorum bağlantısı
Halit Demir
33 dakika önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Sizin mantıktan gitmeye çalışıyorum lakin hasarlı arabaya hasarsız parası istiyor, zorla satan yok o ayrı konu,da işte bi tutarsızlık var.. yakıt malzeme ve dayanıklılık konusunda,da iyi oldugunu okudugum cvt sanzıman yarislere bakıyorum, auris yaristen daha iyi ama ebat olarak büyük olması ilk şöförlük yapıcak eşime yarise yönlendiriyor

Ben yarin birgun ihtiyac halinde ev vs almak icin benim araci satarim tek arabadada yaris kucuk gelir diye auris e yoneldim , yaris de cok aranan bi arac alinabilir. Hasar kaydi mevzuna girersek benim arac sag arka kapi degismis koltuk hava yastigini acmis agir hasar kayitli baska biryerinde bi kaza darbe yok. Emsallerinden 15 bin ucuza aldim esim zaten hasar kayitli olsun rahat kullanayim diye diretiyordu.kasko mevzu ise 2 3 sirket teklif verdi sadece oda 3 4 bin lira istedi yaptirmadim.sigorta normal fiyat cikiyor zaten onda sorun yok.hasar kayitli dusunuyorsaniz kaza resimleri ni isteyin inceleyin. Resim yok diyorsa hic bulasmayin.sonucta hasari az olup agir hasar girilen aracin sahibi resimleri saklar satarken ispati olur diye

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
3 saat önce, Yılmaz Ertek yazdı:

merhaba,

ilk sahibiyim

Güzel fiyat.

Şu an 2011-2012 1.4 4 ileri otomatik düşük km temiz titx araç 55binden aşağı yok.

İki araç arasında da 6-7bin liradan çok daha fazla fark var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İlk defa araç sürecekse otomatik riskli olabilir, bence düz vites ile öğrenmeli.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
17 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

İlk defa araç sürecekse otomatik riskli olabilir, bence düz vites ile 

Acemi, ama ilk sürüşü değil

Ford forumunda hiç kimse fiesta önermedi 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Klasik otomatik olan fiestalar güvenilirdir, ama yarı otomatikler değil. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
45 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Klasik otomatik olan fiestalar güvenilirdir, ama yarı otomatikler değil. 

Tam otomatik fiesta için her hangi bir kronik sorunu varmı

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
6 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Corsa, jazz, fiesta, polo

Fiestaya sahip oldum, diğerlerini tanıyacak kadar kullandım.

4 ileri tam otomatik şanzumanla ilgili probleminiz yoksa kesinlikle Fiesta derim.

60bin lira civarı hafif kusurlu 1.6 powershift trend araç bulunabiliyor ayrıca.

Tam otomatikle sorununuz derken anlatmak istediğiniz neydi?  Daha ònce otomatik kullanmadım dicek kadar az bindim

Yorum bağlantısı
Rıdvan Turan

2008 Focus var ağır hasar kayıtlı(sofor tarafından darbe almış) 45 bin liraya ilana koymuştum 147 binde.Akü , lpg beyni(regülatör) , buji, buji kablosu çok olmadı değişeli. Muayene 2021.Model yükseltmek için satılığa çıkarmıştım.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
15 saat önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Tam otomatikle sorununuz derken anlatmak istediğiniz neydi?  Daha ònce otomatik kullanmadım dicek kadar az bindim

4 ileri olduğundan biraz fazla yakacak. Yeni sistem otomatikler düz vitese yakın değerler yakıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...