İçeriğe Yönlendir

C-Max II - Tekerleğim Çukura Düştü

ibrahim Olkun

Recommended Posts

ibrahim Olkun

Merhaba Arkadaşlar bugün yolda giderken aniden bir çukur karşıma çıktı ve kaçamayıp sağ teker düştü düşmesiyle beraber lastiğim yarılmış.

Bunu Ankara büyük şehir belediyesi karşılarmı nasıl bir yol izlemeliyim yoksa kaskodan mı yaptırayım.

2.si Yedek lastiği taktığım halde lastik basınç ikazı gelmedi gerçi lastik gürlediğinde de gelmedi.

Bu arada elinde tek lastik olan var 215 50 17

Pirelli

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
8 dakika önce, ibrahim Olkun yazdı:

Merhaba Arkadaşlar bugün yolda giderken aniden bir çukur karşıma çıktı ve kaçamayıp sağ teker düştü düşmesiyle beraber lastiğim yarılmış.

Bunu Ankara büyük şehir belediyesi karşılarmı nasıl bir yol izlemeliyim yoksa kaskodan mı yaptırayım.

2.si Yedek lastiği taktığım halde lastik basınç ikazı gelmedi gerçi lastik gürlediğinde de gelmedi.

Bu arada elinde tek lastik olan var 215 50 17

Pirelli

öncelikle geçmiş olsun . bir arkadaşımın başına gelmişti.  lastik yarıldığıiçin ilçe belediyeyi arayıp olay yerine davet etmişti.  masrafları neyse karşıladılar. yaklaşık 3 sene önce olmuştu bu durum. sizde o yolun sorumlusu hangi belediye bilmiyorum ama sorumlu olduğü belediyeyi aramanız ve masrafları talep edebilirsiniz. bunun için kaskoyu deldirmeyin . 1 tane lastik için. sonuçta o yolu o şekilde bırakmaları suç .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Geçmiş olsun İbrahim bey, bakalım daha başka nasıl bilgiler gelecek sorununuzla ilgili. 

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
7 dakika önce, ÜMİT TÜRK yazdı:

öncelikle geçmiş olsun . bir arkadaşımın başına gelmişti.  lastik yarıldığıiçin ilçe belediyeyi arayıp olay yerine davet etmişti.  masrafları neyse karşıladılar. yaklaşık 3 sene önce olmuştu bu durum. sizde o yolun sorumlusu hangi belediye bilmiyorum ama sorumlu olduğü belediyeyi aramanız ve masrafları talep edebilirsiniz. bunun için kaskoyu deldirmeyin . 1 tane lastik için. sonuçta o yolu o şekilde bırakmaları suç .

İlginiz için teşekkür ederim Ankara büyük şehir asfalt çalışması diyordu yetkili bulmak zor :( Dediğiniz gibi kaskocumla görüştüm  bir dosya kaskoyu bozmuyor koruyormuş ama 200 - 300 tl için dosya açtırmamak gerek 

8 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Geçmiş olsun İbrahim bey, bakalım daha başka nasıl bilgiler gelecek sorununuzla ilgili. 

İsa bey teşekkür ederim  Başka derken  mesela neler olabilir. stepneyi taktım eve geldim ama başka sorun çıkmaz umarım.

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Geçmiş olsun. Bozuk yollar için dava yolu bile var. Belediyenin karşılayacağını düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
İsa bey teşekkür ederim  Başka derken  mesela neler olabilir. stepneyi taktım eve geldim ama başka sorun çıkmaz umarım.

Afedersiniz ben yanlış anlattım. Ne gibi haklarınız var belediyeye karşı, onu merak ettim. Konuyu takip ediyorum [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Gittim rapor tutturdum yarın sonucu alacağım 

Bana söylenen bulunduğun Kaymakamlıkta Hakem heyetine verebilirsin denildi. iyice araştırmak lazım

3 saat önce, ÜMİT TÜRK yazdı:

Bende belediyeye aradım Rapor tutturun dedi zaten olay yerinden haberleri var arayanlar olmuş ben orada iker bir arkadaş jantını eymiş yarın sonucu alacağız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Bu gün biraz araştırdım fatura alıp Hakem heyetine verilmesi gerekiyormuş gelen örneklerde üst mahkemeye taşıyıp vermiyorlarmış.  Hakem heyeti bunu söyledi  yada Mahkemeye verip uğraşacaksınız diyorlar.

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Aynen öyle çok uğraşmam gerektiğini söylediler Mehmet bey bende ikinci el olarak İstanbul dan  aynı model aynı marka ve aynı dot tarihi lastik buldum 2 el yenisine 700 tl istediler 2 elini 250 tl kargo dahil buldum yarın inşallah yola çıkacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...