İçeriğe Yönlendir

Windows 8 Tablet ile 3G İnternet Ayarları

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

nasıl olmalı? ikinci el bir adet ASUS vivosmart tablet aldım. Windows 8 yüklü. sim kart yuvasına sim kart taktım ve sinyali aldı. internet ayarını yapamıyorum, APN ayarında otomatik seçili olsa da, el ile girilen seçeneklerden TURKCELL INTERNET de seçili olsa olmuyor. "Ağa bağlanılamadı" diyor. Başka bir ayar bölümü de bulamadım. Yardım lütfen.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
3 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

nasıl olmalı? ikinci el bir adet ASUS vivosmart tablet aldım. Windows 8 yüklü. sim kart yuvasına sim kart taktım ve sinyali aldı. internet ayarını yapamıyorum, APN ayarında otomatik seçili olsa da, el ile girilen seçeneklerden TURKCELL INTERNET de seçili olsa olmuyor. "Ağa bağlanılamadı" diyor. Başka bir ayar bölümü de bulamadım. Yardım lütfen.

Sim kartınız tableti internete bağlayanlardan olmalı. İlgili sim kartı aktif ettirmeniz gerekli. Birde tablete ağ ayarlarını operatörden yükletmeniz lazım. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

telefonda çalışan kart yeterli değil o halde. firma ya ait kartlardan birisi olduğunu göre bunu temsilci yapar sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ilginç bir şekilde sim kartı görmemeye başladı. acaba sim karttamı bir tuhaflık var...

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)

Sim kart kesilerek küçültüldü ise olabiliyor. Tablete özel sim kart almanız lazım.

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tablette çalıştırmak için Data hattı olması lazım elinizdeki kartın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Doğan bey arkadaşların dediği gibi data hattı olması lazim. Sadece bur öneri elinizdeki cihazı phablet denilen hem telefon hem tablet özellikli bir cihaz ile de değiştirebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Doğan Arşiray

teşekkür ederim. ikinci bir table daha gönderdiler. onunda dokunmatiği problemli çıktı. hepsini birden iade ettim, paramı geri aldım. teşhi malı levono miix 300 serisi bir alet aldım. müthiş hızlı ve bu tip dandik tabletlerden daha sağlam gövdeli. ayrıca klavyesi de var.

eskiden ahım vardı asus almam diye yineliyorum asus filan almam uzak dursun benden.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...