İçeriğe Yönlendir

Focus I - Egzoz Muayenesinden Kaldı

Kenan Demir

Recommended Posts

Kenan Demir

Bugun muayeneye götürdüm. Egzoz emisyon ölçümü sonucunda ölçülen değerlerin sınır değerleri aştığı tespit edilmiş ve onaylanmadı. Nerde yaptırabilirim ayarları. Co değerleri fazla benzin ve gazda 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
2 dakika önce, Kenan Demir yazdı:

Bugun muayeneye götürdüm. Egzoz emisyon ölçümü sonucunda ölçülen değerlerin sınır değerleri aştığı tespit edilmiş ve onaylanmadı. Nerde yaptırabilirim ayarları. Co değerleri fazla benzin ve gazda 

arkadaşımda geçemedi gaz ayarı yaptırdı geçti  iyi bir ustaya baktırın 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kenan Demir
10 dakika önce, ÜMİT TÜRK yazdı:

arkadaşımda geçemedi gaz ayarı yaptırdı geçti  iyi bir ustaya baktırın 

Teşekkürler Ümit Bey. Peki gaz ve benzin değerleri yüksek çıkmış gaz ve benzin ayrı ayrımı ayarlanıyor nasıl oluyor. 

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Can

Aracı devirli olarak en az 10 Km kullanıp öyle gidin ölçüme benim araçta da değerler yüksek çıkıyordu forumlardaki bir arkadaştan öğrendim çok şükür sıkıntısız geçti.denemenizi tavsiye ederim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Egzoz muayenesini Tüv de yaptırdıysanız dışarıda bir firmaya yaptırmayı deneyin. Büyük ihtimalle geçersiniz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kenan Demir
19 saat önce, Tahir İlter yazdı:

Egzoz muayenesini Tüv de yaptırdıysanız dışarıda bir firmaya yaptırmayı deneyin. Büyük ihtimalle geçersiniz. 

Tahit Bey tekrar muayenesi randevü aldım. Dışarda yaptırıp aynı muayene yerine geldiğim de dışarda yaptırdım. Bi sorun çıkar mı. Bi de parklar Amerikan park olacak mış buna da ağır kusur yazmış. 

18 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

katalitik takılı mı

Takılı Çağlar Bey. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yok problem olmaz.İllegal bir durum yok. Sonuçta dışardaki istasyonlarda yetkilendirilmiş.Sadece egzoz muayenesi olup olmadığı ile ilgilenir Tüv.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Kenan Ucar

Kenan Demir benimkide geçmedi egzoz muayeneden katalitik konvertör yokmuş ekzosta yani boş ekzos onu taktırdım geçti biraz tuzlu 650 TL yalnız öyle bi durum varsa muhakkak euro4 al diğerleri biraz daha ucuz ama gecmeZ bilgine

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kenan Demir

Muayene tekrarından geçtim.Başka yerde yaptırdım ölçümü.parklarda tamam. Bandrolümü aldım. Teşekkürler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...