İçeriğe Yönlendir

Küçük Uygun Fiyatlı Otomatik Araba Tavsiyesi

Macit Aliyev

Recommended Posts

Macit Aliyev

Merhaba değerli forum üyeleri, başlıktanda anlaşıldığı üzere uygun fiyatlı,otomatik vitesli araba arıyorum. Eşim kullanacağı için boyası,değişeni olsada sorun olmaz. 25000 - 35000 arası araç bakıyorum. Bu fiyatlara genelde Pejo 206 bulabildim. Fakat daha önce hiç pejo kullanmadım. Kronik sorunları olur mu bunların? Başka tavsiye edebileceğiniz ikinci eli kuvvetli olan araç varmıdır bu fiyat bandında? Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

206 nın 2. eli iyidir. Galerilerde de çok bulunuyor. Kronik sorunu nazik bir otomobil olmasıdır. Düzenli bakımını yaptıktan sonra kolay kolay arıza çıkarmaz. Ama hor kullanmaya gelmez. Elektronik ve ön takımdan sorun yaşayan çok olmuştu. Ben 2 buçuk yıl kullandım sadece ön salıncaklarını ve aküsünü değiştirmiştim. Parçaların orijinalleri pahallı ama yerli parça kullanırsanız çok ucuza gelir. Ben de öyle yapmıştım. Tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
32 dakika önce, Tufan Caliskan yazdı:

206 nın 2. eli iyidir. Galerilerde de çok bulunuyor. Kronik sorunu nazik bir otomobil olmasıdır. Düzenli bakımını yaptıktan sonra kolay kolay arıza çıkarmaz. Ama hor kullanmaya gelmez. Elektronik ve ön takımdan sorun yaşayan çok olmuştu. Ben 2 buçuk yıl kullandım sadece ön salıncaklarını ve aküsünü değiştirmiştim. Parçaların orijinalleri pahallı ama yerli parça kullanırsanız çok ucuza gelir. Ben de öyle yapmıştım. Tavsiye ederim. 

Bu dediğiniz aracın yılına göre değişir mi? benim baktıklarım 2000-2005 arası.

21 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Otomatik 206 mı, düşman başına...

Sebep?

2 dakika önce, Eren Yavuz yazdı:

fiyatları bilmiyorum ama getz iyidir.

Getzin devamı yok ya acaba 2.el piyasası nasıldır?

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz
(düzenlendi)

temiz otomatik getz hemen satılır benim bildiğim.Şu anki piyasayı bilen arkadaşlar daha iyi yorumlayacaklardır.

tarihinde Eren Yavuz tarafından düzenlendi
hatalı yazım
Yorum bağlantısı
Halit Demir
17 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Bu dediğiniz aracın yılına göre değişir mi? benim baktıklarım 2000-2005 arası.

Sebep?

Getzin devamı yok ya acaba 2.el piyasası nasıldır?

Getz in piyasasi canavar gibi 1.4 doch unu alin 1.3 lerden daha uzun omurlu motoru

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
10 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ilksahibinden-honda-jazz-1.4-sunruflu-sirali-lpg-li-668942116/detay

İlan örnek olsun, sahibini tanımam etmem. Birkaç parça değişenlileri bu fiyata bulunabilir.

Hocam her konunun altında honda jazz mesajı ile görüyorum. Sizi aşırı jazz aşığı gördüm :)

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Bir saat önce, Serdar Göktaş yazdı:

Reno clio heçbek kasa size uygun olabilir. 

Olabilir

Bir saat önce, Eren Yavuz yazdı:

temiz otomatik getz hemen satılır benim bildiğim.Şu anki piyasayı bilen arkadaşlar daha iyi yorumlayacaklardır.

Bir saat önce, Halit Demir yazdı:

Getz in piyasasi canavar gibi 1.4 doch unu alin 1.3 lerden daha uzun omurlu motoru

Getzler de hoşuma gitmeye başladı. Özellikle arka kamerası takdırmak istiyorum. Diğerlerinde monitor taktıracak yer yoktu.ama Getz ve Hondada var gibi. Pejoda yok.

10 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ilksahibinden-honda-jazz-1.4-sunruflu-sirali-lpg-li-668942116/detay

İlan örnek olsun, sahibini tanımam etmem. Birkaç parça değişenlileri bu fiyata bulunabilir.

Bu araç manuel ama otomatikleri de olur. Sanki biraz daha büyük gibi bu Honda.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)
24 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Hocam her konunun altında honda jazz mesajı ile görüyorum. Sizi aşırı jazz aşığı gördüm :)

Bu aralar Jazz 'cıyım. Hanıma bakıyorum :D 

Şaka bi yana, linkteki kasadan karşı komşumda vardı. Buzdolabı yükledi, ev taşıdı nerdeyse. Şehir içi çok pratik. LPG takmadı, 176000 km benzinde bindi. Tık demedi. Tek derdi 8 tane ateşleme bobini var, set değişimi masraflı. Onu bu km boyunca 1 defa değişmiş. İçi acayip ferah, camlar büyük ve sunroof var. Tam şehir içi arabası. Bayılıyorum. 

İşte arabasının linki burada. Plazaya verip Civic almıştı. 

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Fiesta polo vs çok dar. İçi boğuyor. Bu Honda 'ların koltuk sırt ve popo kısımları daha geniş haliyle kalıplı adamlar rahat ediyor. Sadece hanım için değil, şehir içinde bende kullanacağım, bunları da düşünmek zorunda kalınca Jazz benim isteklerime en ideal cevap veren seçenek. Bende bunu forumdaki arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Fiesta polo vs çok dar. İçi boğuyor. Bu Honda 'ların koltuk sırt ve popo kısımları daha geniş haliyle kalıplı adamlar rahat ediyor. Sadece hanım için değil, şehir içinde bende kullanacağım, bunları da düşünmek zorunda kalınca Jazz benim isteklerime en ideal cevap veren seçenek. Bende bunu forumdaki arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Bmw de dar ama sürüş keyfi hangi arabada var?[emoji846]
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
11 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Bmw de dar ama sürüş keyfi hangi arabada var?emoji846.png

Bmw dar demek yanlış olur, sınıf araçlarına bakılıp kıyas yapılarak dar-geniş demek daha doğru.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
2 saat önce, Talat Tekin yazdı:

colt

İnşallah araba değildir))

2 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Şaka bi yana, linkteki kasadan karşı komşumda vardı. Buzdolabı yükledi, ev taşıdı nerdeyse. Şehir içi çok pratik. LPG takmadı, 176000 km benzinde bindi. Tık demedi. Tek derdi 8 tane ateşleme bobini var, set değişimi masraflı. Onu bu km boyunca 1 defa değişmiş. İçi acayip ferah, camlar büyük ve sunroof var. Tam şehir içi arabası. Bayılıyorum. 

Jazz benim arkadaşta vardı. Bayağı kullandı ve satmaya karar verdiğinde bir günde sattı arabayı. O da civic aldı))

2 saat önce, Erkan Işık yazdı:

hyundai i.20      getz,     opel corsa 4 otomatik olanlar 

+1

2 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Eski otomatik arabalardan uzak durun. 

Ozaman biraz daha yılı yeni olanlardan almak lazım.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

gökhan bey jazz alacaksan 2 fazla ver yakın cevrenden al bak bakıt yoksa netde iş acık artırmaya dönduryorlar sonra magduriyetler olusuyor

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Allah denk getirmesin. Çok üzücü. Aslında alırken söylense ve ona göre fiyat verilse problem olmaz. Kandırılmak en kötüsü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Allah denk getirmesin. Çok üzücü. Aslında alırken söylense ve ona göre fiyat verilse problem olmaz. Kandırılmak en kötüsü.

Alanlar kelepir diye alıyor bile bile sonra pişman olup ısın ıcınden sıyrılmak ıcın kılıf arıyor

Yorum bağlantısı
Alparslan Coban
13 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Çok iyi bir tercih iki kere sahip oldum jazza fakat lpg takilmamis olani tercih edin derim. Egzos arka 4 lu bobinlere yakin haliyle lpg de asiri isi bobin bozuyor, arka poryalar kronik ses yapabilir inanilmaz ic hacim ve bagaj otomatikse sanzuman yagi rutin degismeli bir de far ampulu coz zor degisiyor:) 

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

206 otomatik aracımız var 2007 de sıfır alındığından beri bizde 83.000 km de. 

Araç kaynaklı bir sorun çıkarmadı. Rutin bakımları yapılıyor. Geçende selenoid değiştirdim sadece ekstra olarak.

Benzinde kullanıyoruz, yakıtı çok yüksek. 240 beygir mondeo kadar yakıyor. Topu topu 75 beygir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...