İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Sökmek ve Resiztans

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Aracın Arka Camında Cam Filmi Var. Sanırım Sıcaktan Kabarcıklar Mevcut. Söktüreceğim Yada Sökeceğim. Rezistansa zarar vermek İstemiyorum. Yöntemi Varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Kani Kaya

Video kanalında bir sürü var.. amonyak veya sıcak su denenebilir.. uğraşmak istemezseniz film uygulama merkezleri söküyor..

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Film Uygulama Merkezine Gittim, "Abi Resistans Sökülebilir" dedi. Ne bileyim Bende Öyle Olunca "Kaldım Aha Böle"

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
7 dakika önce, Muhittin Kaplan yazdı:

Film Uygulama Merkezine Gittim, "Abi Resistans Sökülebilir" dedi. Ne bileyim Bende Öyle Olunca "Kaldım Aha Böle"

Profosyonel cam filmi yapan yerlerde sokturmenizi tavsiye ederim. arka cam Reziztantina zarar verirlerse is buyur cunku..

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Baktım Ama Bu işe başlandığında geri dönüşü olmuyor. Ya Resistance Gider Ya Gitmez.

Yorum bağlantısı

Havalar sıcakken, araç 1-2 saat güneş altında kavrulduktan sonra yapılırsa zarar minumuma iner.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Amonyak kesinlikle çözüm. Ben çıkardım arka cam filmini kesinlikle işe yarıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

çok kötü değilse hiç ellemeseniz bence, bu riske girmeyi gerektirecek kadar değilse yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Film yasağı başladığında araç muayenesine 1~2 ay vardı kızıp sinirle filmleri sökmeye başladım. Önce arka küçük camları sonra kapıları söktüm. Sıkıntı çıkmayınca arka cama geçtim birazını söktüm ama sonra zorlandım çıkaramadım. Söktüğüm yerlerde leke kalıyordu. Yaptırdığım yere gittim ısı tabancası ile söküp bir kimyasal ile diğer camları da temizlediler.  Rezistansı kontrol ettiklerinde sıkıntı yoktu çok cüzi bir para aldılar (2017 ekim 30 tl). O esnada Rav4 gelmişti film söktürmeye diğer ustalar arka camı sökmeyelim rezistansta sıkıntı olabilir deyip sökmediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Arkadaşın aracını söktük, iyice ısıttık gayet kolay sokülmüştü.Rezistans sökümden sonra çalışıyordu ama 1 2 hafta geçtikten sonra ne olduysa bozuldu.1 senedir rezistansı bozuk :)

Risk yüksek yani siz bilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
6 dakika önce, Ahmet Türedi yazdı:

Arkadaşın aracını söktük, iyice ısıttık gayet kolay sokülmüştü.Rezistans sökümden sonra çalışıyordu ama 1 2 hafta geçtikten sonra ne olduysa bozuldu.1 senedir rezistansı bozuk :)

Risk yüksek yani siz bilirsiniz.

sökerken inceltmiş, çalıştırınca kopmuştur.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben ezelden arabada cam filmine karşıyım, hele hele arka cam, aslaa!

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
36 dakika önce, Muhittin Kaplan yazdı:

sökerken inceltmiş, çalıştırınca kopmuştur.

Olabilir ama risk seviyesi yüksek yani, bence bozuk filmli kalması bozuk rezistanstan iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

sökmeden önce sökmeye başlamadan hemen önce daha doğrusu rezistansı açın, iyice ısınsın ve açık kalsın, kapalıyken sökmeyin, ufak bir tavsiye.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
7 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

sökmeden önce sökmeye başlamadan hemen önce daha doğrusu rezistansı açın, iyice ısınsın ve açık kalsın, kapalıyken sökmeyin, ufak bir tavsiye.....

Mantıklı

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Hava kabarcıklarını toplu iğne ile delip boşaltın. Sökmekle uğraşmayın. Naçizane tavsiyem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...