İçeriğe Yönlendir

Volvo 850 2.0 T5 210 bg

Hacı Şenyurt

Recommended Posts

Hacı Şenyurt

Arkadaşlar hepinize iyi aksamlar dilerim. Malumunuz üzere Ayhan Asil beye aracımı sattıktan sonra aslında ev alimi yapacaktim ki asıl fikrim hala o yönde. 

Lakin arabasiz da olmuyor. Başlıktaki araç hakkında bilgi ve tecrübesi olanlar var ise yorumlarını umarım esirgemezler. 

Manüel vites olanı tercih etmem daha olası. Araç çoğunlukla hafta sonu kullanılacak. Bir de uzun tatillerde kullanılacak. 

Görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyor iyi aksamlar diliyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Uğraşmaya maddi gücünüz ve vaktiniz varsa alın. Zira bu yaşta ve az bulunan bir araç sahibi olmak kolay değildir.

Yağını suyunu koyup bineyim diyebileceğiniz bir araç değil. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mustafa güzel özetlemiş.
Durumuna pek uygun değil gibi geldi bana da.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Önce çok iyi anlayan bir ustasını bulurdum ben olsam, bu tür arabalar usta ve parçacı olmadan ızdırap olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hacı bey; Rabbim hiç beklemediğiniz, hayal bile edemediğiniz güzellikleri yaşatsın size İnşallah. Ben inanıyorum, yoldaki yolcunun ve küçük oğlanın kısmetine kısa zamanda gönlünüzdekilere kavuşacaksınız. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ancak biraz daha problemsiz bir araç bakılması taraftarıyım ben de; 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Arkadaşımda s70 2.0T var 97 model, sunroofu arızalandı, sunroffcular el bile sürmüyor, motor hortumlarından patlayan oldu, çıkması bile uçuk fiyat, abd den tanıdığına aldırdı. Yolcu kapısı cam açma düğmesi 300 tl diyordu. Dertsiz başa dert olur. Düşük bütçeli alınacaksa piyasa araçlarını tercih edin derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Bir ara ben de niyet etmiştim bunlara ama sonra biraz araştırınca yürütme maliyetlerinin ve sorunlarının çok fazla olduğunu öğrendim. Bir forumda meteg diye bir arkadaş var. 8 sene bu arabayı kullanmış. Kendisi usta olmasına rağmen illallah demiş. 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlarıma çok tesekkur ederim. Su an hemen almak gibi bir aciliyet yok ama eylülde Allah nasip ederse 2. Çocuk da geliyor. Arabasiz olmuyor. Bahsi gecen modelden alirsam büyük ihtimal son sahibi de olurum herhalde. Simdilik sadece butcemin yettiği kadar güzel bir araç olsun istiyorum.

Eğer bir kullanıcısı çıkar da tecrübelerini paylasirsa super olur çıkmaz ise de hem kendim düşünüp hem de sizlerin katkıları ile karar vereceğim. Güzel günler dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
18 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Bir ara ben de niyet etmiştim bunlara ama sonra biraz araştırınca yürütme maliyetlerinin ve sorunlarının çok fazla olduğunu öğrendim. Bir forumda meteg diye bir arkadaş var. 8 sene bu arabayı kullanmış. Kendisi usta olmasına rağmen illallah demiş. 

Meteg şanzımancıydı. Rahmetli oldu. Çok değerli bilgiler paylaşmıştı.

9 dakika önce, Hacı Şenyurt yazdı:

Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlarıma çok tesekkur ederim. Su an hemen almak gibi bir aciliyet yok ama eylülde Allah nasip ederse 2. Çocuk da geliyor. Arabasiz olmuyor. Bahsi gecen modelden alirsam büyük ihtimal son sahibi de olurum herhalde. Simdilik sadece butcemin yettiği kadar güzel bir araç olsun istiyorum.

Eğer bir kullanıcısı çıkar da tecrübelerini paylasirsa super olur çıkmaz ise de hem kendim düşünüp hem de sizlerin katkıları ile karar vereceğim. Güzel günler dilerim.

Hobi olarak alıp sıfırlamak, kurcalamak isterseniz anlarım ama kullanıcı için çok zor bir araç. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

kafana yatıyorsa fiyatı alınır.  eğer tercih imkanı varsa atmosferik bir motor tipi seçerdim . turbo motorlarda lpg uyumu vs biraz daha zor oluyor turbolusunu tercih etmezdim.

reno dışındaki her arabaya milletce alınmaz binilmez başına bela olur tarzı yorumları pek ciddiye almıyorum artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Sizi ugrastiracak turden bir arac..Hele ki coluk cocuk ta varsa isin icinde size sıkıntı cikarabilir..

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
13 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

bazı arabalar uzaktan pek güzeldir ve uzakta kalsa iyi olur

Abi Sıfır araçlar için uzaktan güzel olanların SUV araçların bir listesini alsak..:biggrin:

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Bir büyüğüm bunu alırsan;

"Bir alınca sevinirsin, bir de satınca" derdi...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
2 saat önce, Hacı Şenyurt yazdı:

Videonun 40. saniyesinde "para para para kazanabiliriz" dediği para sizin paranız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
9 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hacı, neden bu araç? 

Abi özel bir nedeni yok. Ev alacağım için elimdeki bütçe çok düşük olunca bari hızlı donanımlı nispeten büyük bir araç olsun istedim. Bir oğlum 2 yaşına geliyor birde Allah nasip ederse eylül ekim gibi kizim olacak. 2 bebekle arabasiz  çok zor olacak. Ben de aslına bana kalsa yeni model olsun sorunsuz olsun isterim ancak bütçe meselesi. 😔

7 saat önce, Rıdvan Ergün yazdı:

Videonun 40. saniyesinde "para para para kazanabiliriz" dediği para sizin paranız :D

Keşke bu adamlar gibi yapılsa da parayı alsalar. Bizdekilerin çoğu neyse ne olduklarını hepimiz biliyoruz. 🤣

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
10 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hacı düşündüğün bütçe ne kadar ?

22 25 demiş 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...