İçeriğe Yönlendir

Volvo 850 2.0 T5 210 bg

Hacı Şenyurt

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Düşük bütçe ile yüksek donanımlı araç alıp para artırmak mümkün değil.

22 ye alınacak araç 30 hesap edilmeli.

Bu sebeple ya düşük donanımlı 22 bin kiralık bir araç yada 30 bin liralık bir araç bakılmalı.

Mesela eski hondalar. Ne kadar ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
19 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mesela eski hondalar. Ne kadar ?

60-75 bin

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
30 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hacı düşündüğün bütçe ne kadar ?

Maalesef şu an bütçe maksimum 20 gibi. İki bebekle arabasız da olmuyor. İlla birşey olacak tabi ancak Eylül’e kadar vaktim var.

19 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

22 25 demiş 

Maalesef abi. Bende biliyorum minimum 40 ve üzerine çıkmak lazım ki o da b segmentinde diğerlerini saymıyorum bile. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ciddiyim kangoo al. Her talebine karşılık verir. 25bine eli ayağı düzgün bulunur. Geniş ferah 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Ciddiyim kangoo al. Her talebine karşılık verir. 25bine eli ayağı düzgün bulunur. Geniş ferah 

Abi ben düşünüyorum da iç işleri bakanını ikna etmek deveye Hendek atlatmak meselesi. 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Sanırım bakanın anlamasına kaldık. 😡😡

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kango connect partner

Ama bakan onaylamaz bunları :)

Bizim eleman araba arıyor 25 30. Dedim konnect var sahibini ben düşün. Eşim istemez diyor 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
24 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

bu senaryoda benim önerim megan 1 olur. 

Duryor mu hala. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Duryor mu hala. 

O duruyor malesef evrak işi beklemeye düştü. Arada ufaktan biniyorum aküsü maküsü boşalmasın diye.

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

O duruyor malesef evrak işi beklemeye düştü. Arada ufaktan biniyorum aküsü maküsü boşalmasın diye.

Mehmet bey, bakanla bir goruseyim ikna edebilirsem görmeye gerisi hallolabilir. 

Yarin sizi ozelden rahatsız ederim. İyi geceler. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

şu an satışa uygun değil. arkadaşımın amerikadan gelmesi lazım, anne de hastanede.

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
5 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

şu an satışa uygun değil. arkadaşımın amerikadan gelmesi lazım, anne de hastanede.

Öncelikle anne için acil şifa dilerim. En kısa sürede ailesine sağlıklı bir şekilde kavuşur. Mehmet bey benimde hemen ihtiyacım yok. Tahminin ağustos civarına kadar da olmaz. Zamanı geldiğinde karşılıklı ihtiyaclarimiz devam ediyor olursa tekrar gorusuruz. Sevgi ve saygilarimla. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...