İçeriğe Yönlendir

C5 - Egr Temizlik Ürünü Aldım

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Bu uygulamayı kendim yapabilir miyim ? Faydası olur mu? Kullanana Var mı? Yorumlariniz nedir ?

Sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

malzeme nedir herhangi bir siteden bulup linkini paylaşırmısınız ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Würth egr temizleyiciyi ben kullandım aracımda. Hava emiş hortumundan maf’tan sonrasından kutunun üstünde belirtilen aralıklarla sıkıyorsunuz. Devir 2000rpm olması gerekiyor. Uygulama için iki kişi olmalı.

Faydası oldu mu bilemem. Egr ile ilgili bir problemim yoktu. Öylesine alıp uygulamıştım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

EGR temizliğinin sökülüp fiziksel şekilde yapılması gerektiğini söylerler genelde. Ama @Mustafa Arıkan 'ın dediği şekilde yapılmasının da mutlaka az veya çok faydası olacağını düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Kusuruma bakmayın.  hepsiburada dan wurth aldım. 

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tam bende bakıyordum. Manifolt temizliği için. 1.3 mjet ile kullanan yorumları vardı Hepsiburada ilanında. Beğenmişler ama abartılı beğeni :)

3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Würth'ün spreyi mi ?

Kullandin mi abi

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
4 saat önce, Muhittin Kaplan yazdı:

Kusuruma bakmayın.  hepsiburada dan wurth aldım. 

Egr eger daha önce hiç temizlik görmedi ise öyle 1 kutu würtle falan olmaz 2001 transporterı ben 40 bın km acdıgımda içi bildigin soba  borusu gibi dolu idi sonra 100 bınde bakdık yarım eh işde dolu ıdı 165000 km de bakdık sadece ortadakı mil üzeri kurum yapmısdı tertemızdı 100 bınde katalizör iptali yapmışdım 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Aracı Alalı 3 ay felan oldu. Yapılmış mıdır bilmiyorum 120Bin KM de Araç.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Sökmesi dert değilse mekanik temizlik öneririm. Fren balata temizleyicisi ile kangooya yapmıştım.

2ced99ae61ffc836267aa91f3dd8d211.jpg

e16def8fac659e520c546147d5d118df.jpg

cd1be20a5a8e062b604a3e112b30d0eb.jpg

ee7df477860403b7107c8f08d2cdb206.jpg

d4501d9ee7614e08cf7245100b3fbdcf.jpg

914e82b5b1507a28d5830ac14ff7203c.jpg

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Ürünü Dün kullandım. Turbo ile Hava Fİltresi Arasındaki Hortumu Turbo Tarafından Söktüm. Aracı Daha Önceden Isıtmıştım. Kabaca Yarım Saat Bir işim vardı Orası için Kullandım. Boş Yere Çalıştırmadım Anlayacağınız, Egonomi Çokemelli.

3saniye boyunca Turbo ya bu ürünü sıkıp 10saniye bekledim. 2000dd geçmeyecek şekilde arkadaşım arada gaz verdi. Tüm Kutuyu Yapmak için yarım saatten fazla zaman alıyor bu arada.

Garip bir "Temizleyici Köpük" gibi birşey. Bu işlem arasında "Motor Arıza Lambası" (MIL)yandı. ELM327 ve obdDoctor App ile telefonumu kullanarak baktım. EGR hatası vermiş. Söndürdüm. Sonrasında bir 10 dk gezdim. Evin önüne park ettim.

Bugün "Hanım Tuz" deyip Bizim "Kabamız Cız" deyince Bindim Araca, evet bariz farklıydı. Tavsiye, Şuan için evet yapabilirsiniz. Gelecek ne Gösterir Bilemem.

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Bariz fark hissettiyseniz bence 10.000km sonra işlemi tekrarlayın derim, demek ki kurum var sistemde 

Bende kullanmıştım ürünü ve çok bi fark hissetmemiştim, egr yazılımdan kapalı olduğu için kurum az olmuş olabilir benim araçta orasını bilemeyeceğim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...