İçeriğe Yönlendir

Köy İçin 25-26 Civarı İkinci Araç Arıyorum

Hasan Güngör

Recommended Posts

Hasan Güngör

Herkese selamlar 25-26 civarı köy için araç almak niyetim var.Kafam baya karıştı.fiyat da kısıtlı olunca tabi:))) Önerilerinize açığım.şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Köyün fotosu lazım. Araç sadece köyde mi duracak? Arazi nasıl? Şeher neresi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Toros 

Toros + 4x4’e çevirme masrafları = 26 bin iyi fikir aslında denemek lazım 😎

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

1. Köy şartları nasıl?
2. Köyde netarzda kullanılacak, dağ bayır gezmek içinmi yoksa köyden merkeze gidip gelmek içinmi.

Söyle örnekliyim, ben köye jettam ile çok rahat sorun yaşamadan gidebiliyorum ve dolaşabiliyorum ama birçok yaylalara gidemiyorum. Yol durumundan dolayı bazı noktalarda ben araca kıyıp o yola vurmuyorum bazı yollarda aşırı bozuk sadece yüksek araçların gidebilceği durumda.

18 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Toros + 4x4’e çevirme masrafları = 26 bin iyi fikir aslında denemek lazım 😎

Böyle birşeymi ?
resized_a76c2-8e38b5f12.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Kangoo Doblo tarzı altı yüksek yakıtı az bagajı büyük araç iyi olacaktır bu fiyatlara da rahat bulunur

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
9 saat önce, Coşkun Basan yazdı:

Kangoo Doblo tarzı altı yüksek yakıtı az bagajı büyük araç iyi olacaktır bu fiyatlara da rahat bulunur

kangoo köyün eşeği :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Kardeşimiz ODTÜ'de öğrenci olarak görünüyor, ikinci bir araç için tavsiye istiyor. Baya bi zengin ülkeyiz, kim ne derse desin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
3 dakika önce, Ayhan Asil yazdı:

Kardeşimiz ODTÜ'de öğrenci olarak görünüyor, ikinci bir araç için tavsiye istiyor. Baya bi zengin ülkeyiz, kim ne derse desin...

Benzin fiyatları nedeniyle uzak şehre gidip geliyorsan iki araç daha ekonomik. Babası için soruyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Güngör
Bir saat önce, Ayhan Asil yazdı:

Bu ülkenin zenginliğinden değilde 1.sınıftan beri hem okuyup hem çalışmamdan kaynaklı bişey hocam.

Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Benzin fiyatları nedeniyle uzak şehre gidip geliyorsan iki araç daha ekonomik. Babası için soruyor olabilir.

Aynen hocam babama alıcam.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

lada samara da heryere gidebilen bir otomobil. torostan da iyidir sonuçta.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
3 dakika önce, Hasan Güngör yazdı:

Bu ülkenin zenginliğinden değilde 1.sınıftan beri hem okuyup hem çalışmamdan kaynaklı bişey hocam.

Aynen hocam babama alıcam.

Pardon kardeşim. Sizi tebrik ederim. 

Lada Niva bu iş için biçilmiş kaftan. Hem yüksek, hem kuvvetli bir araç. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Altı yıl köyde,yaylada ve şehiriçinde  hiç sıkıntı yaşamadan kullandığım fusionu tavsiye ederim.Yerden yüksek ve insanı şaşırtan bir bagaj kullanımı var.İki sandalye bir masa ve küçük bir L oturma grubundan oluşan takımı tek seferde taşıyabilmiştim.Sattığım araç 270000 km deydi hala saat gibi çalışıyordu .Ben 30000 tl ye sattım hala o fiyatlara bulabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)
5 saat önce, Ayhan Asil yazdı:

Konu dağılacak ama ben 2005-2010 arası öğrenci iken okulda arabası olan öğrenci sayısı 3-5 ya vardı ya yoktu. Şimdi yine öğrenciyim. Fakültenin kocaman öğrenci araç parkında yer bulamıyorum :) 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
4 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Konu dağılacak ama ben 2005-2010 arası öğrenci iken okulda arabası olan öğrenci sayısı 3-5 ya vardı ya yoktu. Şimdi yine öğrenciyim. Fakültenin kocaman öğrenci araç parkında yer bulamıyorum :) 

Ben de kucukken apartmanin otoparkinda top oynardik. Simdi igne atacak yer yok:)

Dag bayir icin duster guzel gider bence ama fiyatlarini bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Doblo en iyisi bu iş için Kangoo daha sağlam lakin Doblo turbo dizel (hem 1.9jtd hem 1.3mjet) , kangoo atmosferik dizel (1.9) .

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:

Doblo en iyisi bu iş için Kangoo daha sağlam lakin Doblo turbo dizel (hem 1.9jtd hem 1.3mjet) , kangoo atmosferik dizel (1.9) .

25 bine 1.5 dci turbo bulunur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Güngör

Herkese önerileri için teşekkür ederim.Aracı aldım.

2001 model Renault R19 sport Europa.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
kangoo köyün eşeği [emoji4] 
Ucuza az yakan geniş bagajli araç eşek niyetine binilir [emoji4]
 Herkese önerileri için teşekkür ederim.Aracı aldım.
2001 model Renault R19 sport Europa.

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. 1.6 enjeksiyon lu alındı galiba
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...