İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Hava Nemlendirici.

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

İnternette böyle bir ürün buldum. Mersin çok sıcak olduğu için yazları aracımızda sürekli klima çalışıyor ve bu nedenden dolayı araç içinde nem kalmıyor ve Boğaz ve burun kuruması oluyor. Bu yüzden bu ürünü almaya karar verdim ve aldım. İçine koku esansı koyduğunuzda da aracın içi inanılmaz güzel kokuyor. Alet enerjiyi çakmaklıktan alıyor. Üzerinde açma düğmesi var. Bir kere basınca sürekli buhar veriyor. İki kere açma düğmesine basınca 2-3 saniyede bir 1 saniye durup tekrar 2-3 saniye veriyor. İki gündür deniyorum fena değil kokusu ve nem verişi. Ben esans yerine zeytin kolanyası vardı onu koydum. Tabi asıl yazın belli olacak. Ürün hakkında burda bilgi paylaşımı yaparım. İki adet aldım. dd675aee84f4af64f1de697eb4886d9f.jpgefb5f0710ef68d934f5128a6c5657875.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Klima bu cihazın  ürettiği nemi de almayacak mı?  Klima ve cihaz aynı anda açık olmazsa işe yarar bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

Mersin zaten nemli değil mi? Hava sirkülasyonu açık olursa yeterince nem olur diye düşünüyorum. Yazın neden kurtulmak için Antalya'da hava sirkülasyonu kapatıp klima açıyorum.

Birde bu alete konan esans suda çözülür sentetik bir madde. Boğazı ve burnu tahriş edebilir. Aracın içi oldukça dar.

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kışın kalorifer açıldığında içeri çok kuruyor, belki kışın işe yarar ama yazın nasıl olacak anlamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Klima ızgarasının önüne kola tenekesi, içine su koysak :D Tamam tamam demedim öyle birşey kabul ediyorum iğrençti :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bence deniz kenarında yaşayanlar için pek gerekli değil. Arada bir dışarıdan içeri hava almak yetiyor zaten. Ama tabi siz ihtiyaç hissetmişsiniz, nasıl olacak ben de merak ettim.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Mersin’de Temmuz ayında araç giderken siz hiç cam açmadınız anlaşılan. Camı açar açmaz sanki fön makinasını son devirle açmış gibi bir sıcaklık vurur. Asıl yazın bize lazım bu ürün. Dandik araç kokuları olmuş 20 tl. Bunun içine koydum zeytin kolanyasını olamaz böyle güzel bir koku. Nem işime yaramasa bile sırf koku yüzünden bile işime yaradı arkadaşlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
22 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Mersin’de Temmuz ayında araç giderken siz hiç cam açmadınız anlaşılan. Camı açar açmaz sanki fön makinasını son devirle açmış gibi bir sıcaklık vurur. Asıl yazın bize lazım bu ürün. Dandik araç kokuları olmuş 20 tl. Bunun içine koydum zeytin kolanyasını olamaz böyle güzel bir koku. Nem işime yaramasa bile sırf koku yüzünden bile işime yaradı arkadaşlar.

Klimalı arabayla yoldan gelip, evin önünde kapıyı açıp o havayla karşılaşınca hiç inmeden geri kapatıp doğru yaylaya çıktığımızı bilirim. :D 

Uzun yoldan gelirken klimayı kademeli olarak azaltıp son kısımda kapatıyorum onun için, yoksa hasta ediyor insanı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Klima ızgarasının önüne kola tenekesi, içine su koysak :D Tamam tamam demedim öyle birşey kabul ediyorum iğrençti :D

Hocam arabanın ıçine soba kurup üstüne demlik  koyalım, o da buharlaştirir.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hocam arabanın ıçine soba kurup üstüne demlik  koyalım, o da buharlaştirir.
Tesisatçinin biri Transporter a kalorifer sistemi kurmustu gordum [emoji16]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...