İçeriğe Yönlendir

Kaporta Boya

Mehmet Atlıhan

Recommended Posts

Mehmet Atlıhan

Arkadaşlar talihsiz bir olay yaşadım. Sabah kalktığımda araba bu şekilde idi. Çamurluk degisimsiz halledilirmi acaba!! b231ca9451d19921740d14be0d94344f.jpgf20ef29201f78ff0594292c055b63227.jpgc68145a6585f76e49a59e97186ff3f7e.jpg8322c215f7602580a638881868c97580.jpg852ae4bf3e587cc2a7f8f1333a427c84.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Değişimsiz hallolur, küçük izlere razı olursanız boyasız bile hallolur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Değişim gerektirecek bir durum yok. Büyük geçmiş olsun diyelim. Kamera falan var mıydı. Müsebbibi belli mi?

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

göçükçüler çok güzel halleder o hasarı esneme yok gibi görünüyor. pasta ile izler giderilir çamurluk agzına da rütuş boyası yapılır.  geçmiş olsunn

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
Değişim gerektirecek bir durum yok. Büyük geçmiş olsun diyelim. Kamera falan var mıydı. Müsebbibi belli mi?
Maalesef Kamera vs yok.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçmiş olsun, damarlanma göremedim, boyasız hallolur gibi, bir iki yer rötuş isteyebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Geçmiş olsun, damarlanma göremedim, boyasız hallolur gibi, bir iki yer rötuş isteyebilir.

Damarlanma nasıl oluyor Metin bey.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Şimdi, Ayhan Asil yazdı:

Damarlanma nasıl oluyor Metin bey.

Valla benim öğrendiğim kaportacı dilince damarlanma vuruğun ezigin dalga şeklinde değilde daha keskin hatlara sahip olması, sanki kanal gibi olması anlatabildim mi?

Damarlanma olduğu zaman boyasız düzeltme işlemi çok zor yapılır ya da yapılamaz çünkü boya damarlanan yerden kırılır veya atar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:

Valla benim öğrendiğim kaportacı dilince damarlanma vuruğun ezigin dalga şeklinde değilde daha keskin hatlara sahip olması, sanki kanal gibi olması anlatabildim mi?

Damarlanma olduğu zaman boyasız düzeltme işlemi çok zor yapılır ya da yapılamaz çünkü boya damarlanan yerden kırılır veya atar.

Hmmm anladım benim de benzer bir nazarlığım var. Ancak boyada kırılma veya atma yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

geçmiş olsun, parça önceden boyasız ise boyasız onarılır yoksa boyanıp geçilir 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Araç türkiyeye gelirse adres veririm ön çamurluk düzelir kapıda içden kuşaga deng gelmedıyse boyasız düzeltirler 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...