İçeriğe Yönlendir

Zaman Makinası

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Ben senede birkere mutlaka garip rüya görüyorum.

Bakınız: 

Rüyamda @Osman Şahin ile biryerde oturuyoruz.Çay falan içiyoruz.Akşam maksimde zeki müren çıkıyormuş onu dinlemeye gidelim diyorum.Hah hah hah diyor.Negülüyon diyorum.Maksim kapandı adamda öldü diyor.Sen öyle san diyorum.Akşam olur gizli gizli ağlarım söyleyecekmiş,ben o şarkısını çok seviyorum saat 22:00 buluşalım diyorum.Oda tamam diyor.

Beraber şehir dışında bir tepeliğe gidiyoruz.Beni takip et diyorum.Çalıların arasında bir oyuk var.Bende o oyuğa giriyorum.Sonra,sonra eski istanbul.Karşımda maKSİM.Hoh hoh hoh.

Maksime giriyoruz.Masamız en önde.Zeki müren bize hoşgelmişsiniz fatih beyler diyor.Yeminle anlatılmaz yaşanır.Maksime gitmedim.Zeki mürenide görmedim ama gitmişten daha keyifli idi.Sonra,sonrası yok.Zeki mürenin üzerinde gri takım altına mor gömlek giymişti.Birde pek birşeye benzetemediğim birşey bağlıydı yakasında.Yazarken bile ağzım kulaklarımda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
7 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

ayagini yorganina gore uzat 😂😂

Pire icin yorgan yakilmaz 😁

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
11 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Ustad ayagini yorganina gore uzat 😂😂

8 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Pire icin yorgan yakilmaz 😁

Sizden rüya tabircisi olmaz.Müşteri kaybedersiniz.Hiç öyle tabir edilirmi :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Sizden rüya tabircisi olmaz.Müşteri kaybedersiniz.Hiç öyle tabir edilirmi :D 

haklisin fatih bey😊 hep metin hoca yapiyor😁

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
6 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

haklisin fatih bey😊 hep metin hoca yapiyor😁

Sende ona uyuyon.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
49 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Masamız en önde.Zeki müren bize hoşgelmişsiniz fatih beyler diyor.

Zeki Müren 'de sizi görmüş demek ki :D 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

O zaman devam. Yorgan gitti kavga bitti 😂

aç a dokuz yorgan örtmüsler yine uyuyamamis 😁

Biri bizi durdursun 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

belki hep aynı rüyayı görmüyoruzdur, sadece tam uyumadan önce yada uykumuz hafiflediğinde aslında görmekte olduğumuz rüyayı daha önceden izliyormuşuz gibi geliyordur. bol rüya görenlerin fark ettiği üzere, çalar saat çalar kapatırsınız 10 dk içinde 2 saatlik rüya görürsünüz. 

hatta bir keresinde, çalar saatim çaldı kalkıp kapattım saat 7.15 ti, sonra çalar saatim çaldı saat yine 7:15, uf rüyaymış deyip saati kapattım ve gerçekten uyandım saat bilin bakalım kaçtı :) 

yada bam diye bir ses olur rüyanızda basamaklarda buzdolabı taşıyan komşunuz dolabı düşürmüştür oysaki rüzgardan gerçek evinizde kapı çarptığı anda beyniniz inanılmaz hızlı bir şekilde bir senaryo uydurmuştur... belkide uydurmamıştır :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Ben rüyalarımın büyük çoğunluğunda rüyada olduğumu bilirim. Rüya güzelse devam ederim, değilse kendimi uyandırırım.

Bazen de rüyamda bir daha uyur orada da rüya görürüm :D

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

inception 💣💣💣

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
9 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Ben rüyalarımın büyük çoğunluğunda rüyada olduğumu bilirim. Rüya güzelse devam ederim, değilse kendimi uyandırırım.

Bazen de rüyamda bir daha uyur orada da rüya görürüm :D

Tanıdığım biri var.Güzel rüya gördüğü zaman tekrar uyuyup kaldığı yerden devam ediyor.

8 saat önce, Muhittin Kaplan yazdı:

inception 💣💣💣

Bu film çok iyiydi.Rüya içinde rüya.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
11 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Ben senede birkere mutlaka garip rüya görüyorum.

Bakınız: 

Rüyamda @Osman Şahin ile biryerde oturuyoruz.Çay falan içiyoruz.Akşam maksimde zeki müren çıkıyormuş onu dinlemeye gidelim diyorum.Hah hah hah diyor.Negülüyon diyorum.Maksim kapandı adamda öldü diyor.Sen öyle san diyorum.Akşam olur gizli gizli ağlarım söyleyecekmiş,ben o şarkısını çok seviyorum saat 22:00 buluşalım diyorum.Oda tamam diyor.

Beraber şehir dışında bir tepeliğe gidiyoruz.Beni takip et diyorum.Çalıların arasında bir oyuk var.Bende o oyuğa giriyorum.Sonra,sonra eski istanbul.Karşımda maKSİM.Hoh hoh hoh.

Maksime giriyoruz.Masamız en önde.Zeki müren bize hoşgelmişsiniz fatih beyler diyor.Yeminle anlatılmaz yaşanır.Maksime gitmedim.Zeki mürenide görmedim ama gitmişten daha keyifli idi.Sonra,sonrası yok.Zeki mürenin üzerinde gri takım altına mor gömlek giymişti.Birde pek birşeye benzetemediğim birşey bağlıydı yakasında.Yazarken bile ağzım kulaklarımda.

İnsanlar çoğunlukla arzuladığı şeyi rüyasında görürmüş.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

En son Cem Yılmaz'ın Arif V 216 filmini mi izlediniz ??? :D 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
4 saat önce, Erkut Uysal yazdı:

En son Cem Yılmaz'ın Arif V 216 filmini mi izlediniz ??? :D 

O film kötüydü izlemedim.

6 saat önce, Selçuk Keleş yazdı:

İnsanlar çoğunlukla arzuladığı şeyi rüyasında görürmüş.

Geçende trafik cezası yemiştim.Onuda arzulamış olmalıyım :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
27 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Onun da olmamasını arzulamışsın. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
6 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

5 saat önce, Selçuk Keleş yazdı:

Onun da olmamasını arzulamışsın. :) 

Arkadaşlar rüyalar sadece arzularımızı kurgulamazlar, özlemlerimizi, korkularımızı, sıkıntılarımızı uyanıkken kuramayacağımız bağlantılarla bize anlatırlar. Eğitimli insan ile cahil birisi birbiriyle aynı rüyayı gören iki kişi olsalar bile, rüyalarındaki  "zenginlik" gizli anlamları farklıdır. Birincisi donanımlı bir beyine sahiptir ikincisi karanlık bir dehlize dalmış uzuvdur. Rüyalar arzu ile uyku arasındaki şaşırtmacalı uzlaşmalarımızdır. Aynı zamanda bu çarpıtma kendimizle yüzleşmemize gösterdiğimiz direnç öğeleridir. Hiçbir rüya geleceğimizin habercisi olamaz, sadece geçmişin ve hormonların birikimleridir.

Benim rüya tabirleri böyle😊

Daha derin analizi Metin Akbal hocamız bilir ve davete icabet etmek farz oldu der, hemen gelir.😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Vesile ile dinleyelim.

makbule geçti

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

makbule geçti

Yorum yazarken ben de dinledim.

23 saat önce, Metin Akbal yazdı:

O zaman devam. Yorgan gitti kavga bitti 😂

Daha derin analizi Metin Akbal hocamız bilir ve davete icabet etmek farz oldu der, hemen gelir.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
On 19.04.2019 at 21:18, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Daha derin analizi Metin Akbal hocamız bilir ve davete icabet etmek farz oldu der, hemen gelir.

Abi ben psikanalizci değilim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Rüyalarım aşağı yukarı aynı. Gün içinde çözemediğim hataları çözerim. Ve hep peşine uyanır, gidip müdahale ederim. Bu zamana kadar yapamadığım olmadı. 

Gecenin bir körü online isem bilinki tükkanda işi çözmüş çay içerken foruma bakıyorumdur :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Gecenin bir körü online isem bilinki tükkanda işi çözmüş çay içerken foruma bakıyorumdur

Tabi tabi, ben de evdekilere zaman zaman müşteride sorun çıktı deyip gecenin 2'sinde gittiğim oluyor yani :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Tabi tabi, ben de evdekilere zaman zaman müşteride sorun çıktı deyip gecenin 2'sinde gittiğim oluyor yani :crazy:

Oraları pek şey yapmayalım. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...