İçeriğe Yönlendir

Hasarlı Araçlar Hakkında

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Arkadaşlar merhaba;

malum sitede satılan çıtır hasarlı, boyasız ama ağır hasar kayıtlı araçlar dedikleri araçları aşağıdaki linkteki yerden mi alıyorlar acaba, bilgisi olan var mı,siteye tesadüf denk geldim cam tavanlı yeni civic e için gitmedi değil baya iyi araçlar da var güvenilir mi acaba bilen eden var mı? birde çekme belgeliymiş sanırım çoğu bunları alıp yaptırsak sonra nasıl trafiğe çıkıyor bu araçlar ?

LİNK

iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
(düzenlendi)

muayene girip sonra plaka takabiliyorsunuz, o işlem kolay.

verdiğiniz marka sadece bir şirket daha onlarca var ama pert arabayla uğraşılmaz eğer uzun yıllar binmeyecekseniz . uzun süre kullanacaksanız o zaman alınır

tarihinde Bahadır Taşpolat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
(düzenlendi)
11 dakika önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

muayene girip sonra plaka takabiliyorsunuz, o işlem kolay.

verdiğiniz marka sadece bir şirket daha onlarca var ama pert arabayla uğraşılmaz eğer uzun yıllar binmeyecekseniz . uzun süre kullanacaksanız o zaman alınır

sitedeki gördüğüm civic pert mi oluyor yani ? araçta hiçbirşey yok gibi duruyor whatsappdan yazdım görünenden hariç bişey var mı die bakalım ne diyecekler. uzun süre kullanmak için bir araç kısmetse alacağım en az 3-4 sene Allah kaza bela vermediği sürece.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

aksam pertçi 2004 2005 senesinde çok aldık sattık. pert olduğu için araç çekme belgeye düşüp plakası düşüyor. ağır hasarlı = pert yani

bahsettiğiniz hangi civic arkadan darbeli olan mı?

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
10 dakika önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

aksam pertçi 2004 2005 senesinde çok aldık sattık. pert olduğu için araç çekme belgeye düşüp plakası düşüyor. ağır hasarlı = pert yani

bahsettiğiniz hangi civic arkadan darbeli olan mı?

yok yandan 2 kapısında ezik büzük olan mavimsi bir rengi var

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Arkadan veya yandan hasarlı bir araç alıp toplama niyetim geliyor bazen de vazgeçiriyorlar :) 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

tavanda kasma yoksa alınır her türlü Mesut Bey

makyajlama olmasın araçta?  2 kapıdan perte çıkmış enteresan, airbaglar kapalı, bi araca bakıp baktırmak lazım kötü işçilikle makyajlama olmasın diye

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
7 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Arkadan veya yandan hasarlı bir araç alıp toplama niyetim geliyor bazen de vazgeçiriyorlar :) 

valla bu ilanları görünce bende hayretim şaşıyor, bazen ilanlardaki boyasız sigorta şirketi anlaşmalılara inanasım geliyor :D

5 dakika önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

tavanda kasma yoksa alınır her türlü Mesut Bey

makyajlama olmasın araçta?  2 kapıdan perte çıkmış enteresan, airbaglar kapalı, bi araca bakıp baktırmak lazım kötü işçilikle makyajlama olmasın diye

aynen baktım şimdi aynı özellikteki araçlar 130 civarında bin tl trafiğe çekme masrafı olsa, bine de kaportacıda kapıları düzelttirsen 2 bine biter :shok:

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Bahsi geçen Honda’yı bilmiyorum ama ilandaki bir çok araç makyaj geçirmiş, ağzı yüzü toplanmış. Altından her şey çıkabilir. 

Evdeki hesap çarşıya uymaz malesef. 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

eski yıllarda yoktu bu makyajlama olayı. sonradan çıkmaz olsun birkaç firma icad etti bunu, milletin günahına giriyorlar. Arabaya iyice bakmadan karar vermemek lazım 

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
54 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Bahsi geçen Honda’yı bilmiyorum ama ilandaki bir çok araç makyaj geçirmiş, ağzı yüzü toplanmış. Altından her şey çıkabilir. 

Evdeki hesap çarşıya uymaz malesef. 

milletin ülkesinde araç kaza yaptımı araç çöplüğüne atarlar hurdaya, bide de toplayıp 5-6 düşüğüne satarlar,millette alır çok ilginç bir durum.

38 dakika önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

eski yıllarda yoktu bu makyajlama olayı. sonradan çıkmaz olsun birkaç firma icad etti bunu, milletin günahına giriyorlar. Arabaya iyice bakmadan karar vermemek lazım 

eski yıllarda 3 kağıt yoktu inların laflarına itibar edilirdi şimdi insan banasına bile itibar edemiyor mağlesef.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)

Yürür halde olanı alıp gürcüstana geçeceksin hemen .Benim arabanın muadili 3000 dolar falandı. Pataküte pataküte ondan ona ondan ona devam :)

tarihinde Mehmet YILDZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
11 dakika önce, Mehmet YILDZ yazdı:

Yürür halde olanı alıp gürcüstana geçeceksin hemen .Benim arabanın muadili 3000 dolar falandı. Pataküte pataküte ondan ona ondan ona devam :)

ohh misss ondan sonra alanın vay haline 

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Bu araç perte ayrıldı başka hiçbir yerde hasar yok. Servis 9900 hasar çıkartıyor. Ertesi gün arayıp emniyet kemerleri de kilitlenmiş onlarla birlikte 49900 masraf ve araba pert.b1b4d2f99a971999bc9e6bd8f01e0eea.jpg

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
bu araç airbag patlatmış mı? 
Airbag sağlam.
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
(düzenlendi)

40.000tl değildir herhalde emniyet kemerleri? ne değiştirmişler acaba beyin falan mı

tarihinde Bahadır Taşpolat tarafından düzenlendi
tapatalk imza silindi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

altın kural:hiçbir satıcı enayi değildir. hasarlı araç alıp toplayabilme kabiliyetinde olan hiç değildir... değerlendirme yaoarken bunu göz önüne alınız.

pert kaydı başlı başına uzun mevzu, toplanma şekillleri apayrı uzun mevzu..

otomobilden çok iyi anlayan biri ile bakın bu tip araçalara, cila da gözünüzü boyamasın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
4 saat önce, Mehmet YILDZ yazdı:

1. Orda her araç yok, bazı araçlarda belli bölgelerde ağırlıklı var. Yani kapıdan geçer geçmez ilk tamircide işini göremezsin.
2. Orda bu işlerden anlayan bir tanıdık olması lazım ve mümkünse onarımı kendiniz yapmanız lazım.
3. Göründüğü kadar basit değil.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
40.000tl değildir herhalde emniyet kemerleri? ne değiştirmişler acaba beyin falan mı

Sigortacımin söylediği kemer fişekleri mı öyle bişey kilitlenmiş ve airbagler de değişecek sanırım
Yorum bağlantısı
Hamit inan
On 19.04.2019 at 16:53, Mesut Eyibil yazdı:

ohh misss ondan sonra alanın vay haline 

Kendin kullanmak için dostum. Kaldı ki galericilerin kız gibi araba dedikleri araçlardan daha temiz olur. En azından sağında solunda macun olmaz :)

On 19.04.2019 at 21:08, Uğur Kamil yazdı:

1. Orda her araç yok, bazı araçlarda belli bölgelerde ağırlıklı var. Yani kapıdan geçer geçmez ilk tamircide işini göremezsin.
2. Orda bu işlerden anlayan bir tanıdık olması lazım ve mümkünse onarımı kendiniz yapmanız lazım.
3. Göründüğü kadar basit değil.

Aynen öyle. Tiflise doğru mercedes bmw tarzı araçlarla gitmen lazım. Ayrıca ordaki türklerden uzak durmak gerekiyor :) Tecrübe ile sabit

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...