İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Konsola Tablet Montajı

İlker ERDOĞAN

Recommended Posts

İlker ERDOĞAN

Merhaba arkadaşlar

bugün araçıma 10.1 inçlik tablet monte ettim istediğim zaman tableti alabiliyorum. 

r5nqXN.jpg

Double ekran teyp almaktansa tablet alıp Bluetooth dan teyb le eşleştirerek müzik klip acıyorum ayrıca istediğim bir uygulama ile farklı arayüzler seçebiliyorum 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
Merhaba arkadaşlar
bugün araçıma 10.1 inçlik tablet monte ettim istediğim zaman tableti alabiliyorum. 
r5nqXN.jpg

Double ekran teyp almaktansa tablet alıp Bluetooth dan teyb le eşleştirerek müzik klip acıyorum ayrıca istediğim bir uygulama ile farklı arayüzler seçebiliyorum 
Güzel duruyor eline sağlık nasıl yaptın detaylandırırsan bizde faydalanız
Yorum bağlantısı
Hikmet Türker

Merhaba;
10.1'' tablet ortalama 500-600gr gelir.Sabitlemeyi nasıl yaptınız. Açıklatabilir misiniz.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Aylar once yaptim demedikleri kalmadi bana 😁Elinize saglik sonradan takilanlardan cok daha kullanisli ve güzel oluyor. 👍

Screenshot_2019-04-23-08-26-19-224.jpeg

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN

Merhaba arkadaşlar beğendiğinize sevindim öncelikle aliexpresten tablet tutucu aldım sabitleme yeri cama yapışan öpücükten di cama yaptığımda görüş açımı çok kapattı ve sürekli titreme vardı tutucunun arkasını döktüm tutucu kısmında analog saat ve dijital klima ortasından ufak bir delik açarak uzun bir somunla vida ile sıktım tablet tutucu sabit tablet ise istenildiği zaman alınabiliyor detaylı fotoğrafı bugün atarım. İyi günler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Tablet güzel olur, OTG ile birçok şeyde yapılır.

Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN
13 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

tabletten hoparlörlere ses nasıl gidiyor?

Abi orjinal teyp sadece radyo ve görüntü amaçlı, paralel bağlantılı bluetooth teyp torpidoda, tablet bluetooth üzerinden bağlanıyor. Eğer daha ileri seviye istersek  bluetooth lu 4 kanal oto amfi de alabiliriz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

torpidodaki teypten mi araç içine dağılıyor hoparlöre? ana ünite çıkışında da diod mu bağlandı hoparlör tesisatına.

Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN
27 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

torpidodaki teypten mi araç içine dağılıyor hoparlöre? ana ünite çıkışında da diod mu bağlandı hoparlör tesisatına.

araçta 2 adet teyp var orjinal teyp radyo ve görüntü amaçlı, diğeri cd, usb, aux, bluetooth özelikli JVC marka bir teyp orjinal teyp kablosundan paralel kablo alıp JVC marka teyb e giriş yaptım, JCV açıkken orjinal teybi açmıyorum, orjinal teyb açıkkende JVC marka teybi açmıyorum. Çünkü ikisininde ses çıkışına ses girişi oluyor teknik olarak. araya tetikleyici bir röle girebilirdim ama teybin içini açma kapama tuşundan kablo çıkmam gerekli idi, (direk elektrik kablosundan röle için tetik alabilirdin diyen olabilir ozaman teybin kodu ve ayarları sıfırlanır.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bağlantı şekli şemali düşünce nefis, benzer bir zihni sinir proce yapmıştım. her iki teybin hoparlör çıkışına (tedbir amaçlı ) tek yöne geçişili diod takılabilir. kazara açılırsa çıkışlar yanmasın diye. fikir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN
(düzenlendi)
16 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bağlantı şekli şemali düşünce nefis, benzer bir zihni sinir proce yapmıştım. her iki teybin hoparlör çıkışına (tedbir amaçlı ) tek yöne geçişili diod takılabilir. kazara açılırsa çıkışlar yanmasın diye. fikir.

Diotla tam bilgim yok ama dediğim gibi biri açıkken röle diğerini kapatır ikisi aynı anda açılmaz şimdilik böyle çalışın üst level da Bluetooth lu Amfi takıp torpidodaki teybi iptal edeceğim ozaman araya bi devre şart 

tarihinde İlker ERDOĞAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Gulerek kullanin. Yerinizde olsam oem teybi soker, daha dusuk ekrani tableti gomerdim :)

Yorum bağlantısı
İlker ERDOĞAN
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Gulerek kullanin. Yerinizde olsam oem teybi soker, daha dusuk ekrani tableti gomerdim :)

Teşekkür ederim benim için önemli olan orjinal görünüm ve tabletin bağımsız olması 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...