İçeriğe Yönlendir

C-Max II - Ön Teker Arkasında Bulunan Parça

ibrahim Olkun

Recommended Posts

ibrahim Olkun
ibrahim Olkun

Xenon var Çağlar bey

ama tek tarafta var esp yi bilmiyorum 2012 cmax tit-x modeli dizel

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

araç yüksekliğini okuyor oradan. otomatik far yükseklik ayarında ve esp de kullanıyor ölçüyü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

ok. anladım Açıklamanız için çok teşekkür ederim en kısa zamanda yaptırayım çukura düşmüştüm o zaman çıkmış yada kırılmış olmalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ok. anladım Açıklamanız için çok teşekkür ederim en kısa zamanda yaptırayım çukura düşmüştüm o zaman çıkmış yada kırılmış olmalı

Neyi yaptıracaksınız.
Tek olur o.
Bir tane varsa tamamdır.
Büyük ihtimalle orijinal xenon sisteminin otomatik eğim sensörüdür.
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
11 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Neyi yaptıracaksınız.
Tek olur o.
Bir tane varsa tamamdır.
Büyük ihtimalle orijinal xenon sisteminin otomatik eğim sensörüdür.

Mehmet bey yeni gördüm sallanıyor yerine taktırayım demek istedim Diğer tarafta göremeyince ne olduğuna anlam veremedim sayenizde öğrenmiş oldum çukura düşünce yerinden çıkmış yada kırılmış olabilir

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
13 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Aracin yuk durumuna gore bakarmisiniz? Sekilsel olarak fark oluyormu?

Fazla akşamları binmedim farlarda bir ayarsızlık var sanırım ön tarafı göstermekte biraz ileri almak lazım uzunlar çok güzel 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 saat önce, ibrahim Olkun yazdı:

Mehmet bey yeni gördüm sallanıyor yerine taktırayım demek istedim Diğer tarafta göremeyince ne olduğuna anlam veremedim sayenizde öğrenmiş oldum çukura düşünce yerinden çıkmış yada kırılmış olabilir

Acil müdahale şart o zaman :)

13 saat önce, ibrahim Olkun yazdı:

Fazla akşamları binmedim farlarda bir ayarsızlık var sanırım ön tarafı göstermekte biraz ileri almak lazım uzunlar çok güzel 

Orijinal zenon far bu değil mi ?

Orijinal ise önce yukarda konuştuğumuz sensörü yerine taktırın. 

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

bilmeyen bir usta söküp öyle bırakmış sağ tarafta olur kırılmamış vidası üstünde iki parça birleşik olacak  bixenon afl farın direksiyon açı algıyacısı  ...

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Acil müdahale şart o zaman :)

Orijinal zenon far bu değil mi ?

Orijinal ise önce yukarda konuştuğumuz sensörü yerine taktırın. 

Evet Mehmet bey orjinal 

1 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

bilmeyen bir usta söküp öyle bırakmış sağ tarafta olur kırılmamış vidası üstünde iki parça birleşik olacak  bixenon afl farın direksiyon açı algıyacısı  ...

Serkan bey geçen  o tekerle  yolda açılan çukura düştüm ve lastik yarıldı muhtemelen o zaman oluştu

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Mehmet bey Akşam hiç kullanmadım dün tamir ettim ama farlar kısa farlar sanki öne çok yakın gibiydi eskiden de ayar yaptıracaktım akşam bindiğimde bakarım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...