İçeriğe Yönlendir

Maslak Oto Sanayide Oto Teyp Usta Tavsiyesi

Tuncay Küçük

Recommended Posts

Tuncay Küçük

Aliexpress ten alınma duoble ekran teybin radyosu birkaç kanal çekiyor.anladigim kadariyla söktüm. Bir sorun yok usta tavsiyesi alabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anteninizde sorun olabilir mi? Bazı teypler çok dandik, ne yapılırsa yapılsın düzelmiyor, bu da olabilir sorun.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yüksek kaliteli pll tuner yok çoğu uzak doğu cihazda ancak İstanbul gibi bir yerde ne olursa olsun bir çok kanalı çeker radyo. Anten soketini çıkarın, aynı yere, çok içeri sokmadan bir parça tel değdirin canlı uca. Radyo çekişi artacakmı. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talat Tekin

radyoların area /bölge /kıta seçim yerleri oluyor. misal çinde farklı alan avrupada farklı alan gibi. radyo bu alana göre kendini ayarlayıp doğru parametreleri ayarlıyor ve radyo daha iyi çekiyor. böyle bir ayar olabilir sizin cihazda k. klavuzuna bakın veya satıcıya sorun derim

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Anten çıkışını arttıran bi parçada taktım değişmedi otomatik aramada istanbulda 3 kanal çekiyor o derece

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Anakarta giren aktarma soketi bozuk olabilir ya da size kalite kontroldan dönen ürün gönderilmiş.

8 saat önce, Talat Tekin yazdı:

radyoların area /bölge /kıta seçim yerleri oluyor. misal çinde farklı alan avrupada farklı alan gibi. radyo bu alana göre kendini ayarlayıp doğru parametreleri ayarlıyor ve radyo daha iyi çekiyor. böyle bir ayar olabilir sizin cihazda k. klavuzuna bakın veya satıcıya sorun derim

5khz mi 10 khz mi o fark vardır adım aralığında.. önemsizdir. 

Pardon 50

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

İstanbul Maslak tarafında kalıyorum sanayide buraya yakınken gösterelim dedim.ilk geldiğinde sorun yoktu sonra çekim sorunu başladı. Fm güçlendirici taktım birsey değişmedi. Çanakkale de pek anlıyan usta yok.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Tuncay Küçük yazdı:

Anten çıkışını arttıran bi parçada taktım değişmedi otomatik aramada istanbulda 3 kanal çekiyor o derece

:S manuel arama yaptırırken durum nasıl? sadece cızırtı mı?

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Basit arızalar olabiliyor mesela FM1 mi FM2 mi ona bir bakın.

Benim söküp takarken teybin arkasındaki anten kablosu çıkmıştı mesela, sorunu farkedene kadar tavandaki antenle uğraşıp durmuştum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...