İçeriğe Yönlendir

Dsmart

ibrahim Olkun

Recommended Posts

Serkan Maden

Benim dsmart cihazı bozuldu kendi kendini kapatıp yeniden açıyor. Aradım eve gelin cihazınızı değiştirin diye 50 tl servis ücreti istiyorlar.

Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Arada da şunu hediye ediyoruz bunu hediye ediyoruz diyerek ömür boyu bağımlı yapacaklar.. 

Şimdi iptal ettirmek istesen kim bilir kaç tane taahhüdün çıkacak :)

Selamlar.Çok doğru söylediniz. :) Şimdi arandım TTKom dan. [En son olarak, bitime 7-8 gün önce ararsam kapatma ilk başvurum için uygun olduğu konusunda anlaşmış ve  ayrılmıştık.]

Bu günse şu teklif geldi. Aynı şartlarda toplam 79TL dedi. Sayıp dökerken bilgileri ,kısaca yalın telefona vergi geldi sizi ondan korumaya çalışıyoruz falan deyince - Ben dedim telefonda bir şey anlamıyorum. Bana yazılı gönderin ben okuyum. sonra tekrar ararsınız. Normalde kapatmaya kararlı olduğumu! söyledim. Kızgınlığımı da anladı galiba gene. Kabul ettiler .Bakalım ne olacak. Aslında 16MPs olan hattımda en fazla 13 çıkıyor.Ve 1 olan Upload hızım 0.7 yi çok nadir görüyor.Evde birisi daha bağlansa ve  Uploadı açsa ben düşüyorum internetten. O kadar rezalet durumda. Hayırlısı bakalım.

SpeedNets de 63 TL olan bir fiat var daha iyice.  https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar/speedmax-avantaj-smart-kampanyasi   Bana uyar gibi onu da yedekte düşünüyorum.

tarihinde Kürşat Gönüllü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kürşat Gönüllü yazdı:

Normalde kapatmaya kararlı olduğumu! söyledim. Kızgınlığımı da anladı galiba gene. Kabul ettiler .Bakalım ne olacak. Aslında 16MPs olan hattımda en fazla 13 çıkıyor.Ve 1 olan Upload hızım 0.7 yi çok nadir görüyor.

İkna birimi arayacak, donduralım kapatma diyecek.. bu arada sana 3000 dakika vereyim falan diyecek.. Benim dondurulmuş hatta 3000 dakika vermişler bunu da 1 yıl taahhütle vermişler falan.. 

Bence hayırdan başka kelime kullanma abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mehmet Ozyurek yazdı:

İkna birimi arayacak, donduralım kapatma diyecek.. bu arada sana 3000 dakika vereyim falan diyecek.. Benim dondurulmuş hatta 3000 dakika vermişler bunu da 1 yıl taahhütle vermişler falan.. 

Bence hayırdan başka kelime kullanma abi. :)

Ben bu işi e devlet üzerinden çöZdüm , direkt iptal et dedim, iptal oldu . Cihazınızı en yakın d smart bayine teslim edin diye sms geldi. Teslim edip kurtuldum:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben bu işi e devlet üzerinden çöZdüm , direkt iptal et dedim, iptal oldu . Cihazınızı en yakın d smart bayine teslim edin diye sms geldi. Teslim edip kurtuldum:)

Dsmart bana 15 liraya kadar inmişti. İnat ettim iptal ettirdim. Pişmanım. [emoji28][emoji28]
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kürşat Gönüllü
(düzenlendi)

Kısa zaman önce yeni internet sağlayıcısını değiştirmiş olan var mı!? Fiatı ne kadar oldu? Memnuniyet nasıl?

Kürşat Gönüllü yazdı:

Selamlar.Çok doğru söylediniz. :) Şimdi arandım TTKom dan. [En son olarak, bitime 7-8 gün önce ararsam kapatma ilk başvurum için uygun olduğu konusunda anlaşmış ve  ayrılmıştık.]

Bu günse şu teklif geldi. Aynı şartlarda toplam 79TL dedi. Sayıp dökerken bilgileri ,kısaca yalın telefona vergi geldi sizi ondan korumaya çalışıyoruz falan deyince - Ben dedim telefonda bir şey anlamıyorum. Bana yazılı gönderin ben okuyum. sonra tekrar ararsınız. Normalde kapatmaya kararlı olduğumu! söyledim. Kızgınlığımı da anladı galiba gene. Kabul ettiler .Bakalım ne olacak. Aslında 16MPs olan hattımda en fazla 13 çıkıyor.Ve 1 olan Upload hızım 0.7 yi çok nadir görüyor.Evde birisi daha bağlansa ve  Uploadı açsa ben düşüyorum internetten. O kadar rezalet durumda. Hayırlısı bakalım.

SpeedNets de 63 TL olan bir fiat var daha iyice.  https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar/speedmax-avantaj-smart-kampanyasi   Bana uyar gibi onu da yedekte düşünüyorum

TTelekoma cevap vermediniz diye yazdım. Aradılar ve 79.TL lik bir paket olmadığını başka operatörler aramış olmalı diye söylediler. 16 ADSL, 20 ve 24 MBPS lik VDSL sırasıyla 95-100-110 TL paketler var dediler.

Ben düşüneyim dedim ama, daha düşük ücretli ve hiç olmazsa 25-30 MBPS lik 80 TL civarı VDSL bir paket içime siner diye düşünüyorum. Önümüzdeki ay sonunda ya kapattıracam ya da uygun bir operatör tercih edecem. Ama...

..İnternet şikayet sayfasında onlarla da ilgili çok şikayet var ne yapacağımı bilemedim. <Karar aşamasındayım. Siz ne dersiniz.! Teşekkürler. :)

tarihinde Kürşat Gönüllü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...