İçeriğe Yönlendir

Courier - Pandizot İhtiyacı

Ozan Davutoğlu

Recommended Posts

Ozan Davutoğlu

Merhaba

arkadaşlar  yeni  courier de olan bişey dikkatimi çekti servise sordum net bir cevap alamadım ama peşin deyim bulucam 

DYZQdl.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozan Davutoğlu
(düzenlendi)

pandizot var yeni  2019 courier olanlardaki ipleri lazım montaj aparatı lazım 

3 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Buradaki linkde orjinal olanı var. Eğer hoparlör takacağım derseniz buradaki de alternatif olur.

tarihinde Ozan Davutoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozan Davutoğlu
14 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Ozan bey klipsler var mi? 

yok hepsini arıyorum servise sordum izkar gaziemirdekine birde oto koç var bornovada ona danışıcam çünü yeni araçların hepsinde var delüx veya tıtanum farketmezsizin koymuşlar alıp kendi imkanlarımla yada servisin yardımıyla gerçeklestiricem  

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

ordaki ip olsa ne olmasa ne? servis-satıcı onu alsa ne yapacak ozan bey? zaten yükleme eşiği epey büyük. anladığım kadarıyla siz inat etmişsiniz. e kolay gelsin o halde ;)

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

İlla orjinal olsun diye zorlamaya gerek yok bence.

Sanayiye gidip oraya uyan birşeyler takılabilir, geri kalan ip zaten, ip olmazsa metal halat filan olabilir..

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Orjinalinde ip var mı?  6 . Sanayide Ford parçacıları var. Müminler, Oto Uz oralardan bir şey çıkabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim anladığım kadarıyla ip bir üst modelde veya farklı bir donanımda var.. 

Servis neden çözemedi bu işi hayret.. 

Yorum bağlantısı
Ozan Davutoğlu
6 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Benim anladığım kadarıyla ip bir üst modelde veya farklı bir donanımda var.. 

Servis neden çözemedi bu işi hayret.. 

22 saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Orjinalinde ip var mı?  6 . Sanayide Ford parçacıları var. Müminler, Oto Uz oralardan bir şey çıkabilir.

yeni 2019 kasada var  donanım farketmiyor delüx titanum  servis izkar servis tam bir mal diyorum ki bu pandizot varmı  yok diyor olsada sizin arabanıza olmaz diyor neden diyorum aynı değilmiş ikisini de çıkatım adama gösterdim aynı olduklarını ama haaa diyor zaten arabalar aynı farklı olamaz ama naparsın işte sevisin mallığı oto koç gitmedim gidicem müsait bir

zamanda   

müminler oto gittim ama ürün yeni olduğu için onlarda yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...