İçeriğe Yönlendir

RAV4 Hybrid Modelini Türkiye'ye Getiriyorlar

Kerem Vahdet

Recommended Posts

Kerem Vahdet

Eskiden beri RAV4'lere bi hayranlığım vardı fakat Japonlar bu sefer tasarımı filanda milenyuma uygun yapmışlar. Gördüğüm ilk SUV hibrid araç oldu deneme sürüşü için başvuru yaptım bekliyorum bakalım. İçi filanda tasarımsal olarak çok güzel duruyor

B3-DT438_RUMBLE_M_20190418112406.jpg

toyota_rav4_3.jpg

umarım şu ekran içeri girip kapanan tiplerdendir :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

2500 cc hybird toyota camryler gelmıs amerıka fıyatı 25500 dolar boşu 35000 dolar en dolusu 210 bın lıra türkiye fiyatı lansman rakamı 479 bınlıra rav 4  vergiden dolayı pek aşagı olmaz fiyat

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Rav4 hybrid'ler şu anda da mevcut ülkemizde.

Yalnız 350-450bin TL arasında geziyorlar.

Hybrid araçlara çok acil vergi düzenlemesi gerekiyor. İçten yanmalı motorlar bir alt kademeden mtv'si, ötv'si vs ödenmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Toyota'ya helal olsun, hem rav4'ü hem de camry'i satmayacağını bile bile getirdi. Bizim devlet de hala bizi kıskanıyor, bir rav4 alan 1,5 tane de bana alsın diyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Camry harika bir araç. Fakat 10 yaşına gelmeden bana mundar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
22 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
25 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

479 bin tl. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Tüm Yeni RAV4 Hybrid Versiyon Fiyatları
Versiyon Tavsiye Edilen 2019 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2019 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
2.5 Hybrid 4x4 Flame e-CVT 368.850 336.000
2.5 Hybrid 4x4 Passion e-CVT 442.350 385.000
2.5 Hybrid 4x4 Passion X-Pack e-CVT 467.350 405.300

Metalik ve Sedefli Metalik Renk Farkları
Versiyon Tavsiye Edilen 2019 MY
Fiyatları (TL)
Tavsiye Edilen 2019 MY
Kampanyalı Fiyatları (TL)
Tüm versiyonlarda 1.400 1.400
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

479 bin tl verip camry alacağıma gider 2012 2013 model  150 bin km nin altında S350 mercedes alırım. 10 sene sonra yine S serisi olarak satılacaktır.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bunun prototipini görüp beğenmemiştik.. 

Orijinali güzel görünüyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hem kazık hem hibrit yani boş iş, o paraya zaten ne ekonomisi kalıyorsa, tip olarak fena değil, iç kısımda idareten duran ekran furyası devam ediyor, sonuç= beğenmedim...

ötv hiç olmayacak, kdv de cüzzi olacakki fiyatı uygun olsun desek bu sefere neden böyle olsun diye soruyorum, cevabı efendim çevreciya... o kısımda masal , yine olmadı :)

2.5 motor zaten olay bitti, neymiş hibrit, 2.5 motor ne iş yapıyor, yahu bırakın Allah aşkına doyota, adam gibi tam elektrikli yap, yok kapasiten yetmiyorsa adam gibi turbo benzinli yap, çevreci görünücem diye uğraşma kalem pilli araba gibi pili olan yalandan hibritle falan, arazi aracı yapıyorsun pilli, arazide ne yapacak kalem pille, sözüm sana....

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
32 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

dört yüz neY????

çaglar abi işin özü 1990 lı yıllara geri döndük

Çaglar abi 592bin tl fiyat amerıka fiyatı 210 bın bız onlardan zengın oldugumuz ıcın kampayalı fiyat 479000 bın 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Adamlar Camry i amariga pazarı için üretmiş, Türkiye'yede çeşit olsun diye getiriyor. Kendileri de biliyor satamayacaklarını. 2500 cc nin senelik vergisi  7 bin tl yi geçiyor. Rav 4 de 2.0 gelirse onunda pek şansı yok.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
3 saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

Adamlar Camry i amariga pazarı için üretmiş, Türkiye'yede çeşit olsun diye getiriyor. Kendileri de biliyor satamayacaklarını. 2500 cc nin senelik vergisi  7 bin tl yi geçiyor. Rav 4 de 2.0 gelirse onunda pek şansı yok.

zaten o yüzden amerika sağa sola dalmaya başladıya, petrol bitti neyle binecekler camry ye, petrol lazım dalalım sağa sola :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
12 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

450bin verip x1 alacağıma bunu alırım. 

Yuh, o para mı x1? Vay be...

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

450bin verip x1 alacağıma bunu alırım. 

Yuhh hemde x1 e, biz bitmişiz haberimiz yok....

duster alır tepe tepe kullanır atar üstüne 2-3 tane daha sıfır alır onlarıda paralarım yine x1 e o parayı vermem :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben gidiyom bu gezegenden...

Aloo Nasa, ben giderim adam aramayın :) hiç değilse orada tam elektrikli araç kullanırım, oohhh ne güzel :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Ch-r’deki başarı gelmedi. Hilux zaten kötüydü. Rav 4 de çok kötü sonuçlar verdi. Geyik testi yol tutuş performansını tam olarak gösteren bir şey değil. Bu testlerde daha çok güvenlik test ediliyor bence. Ve rav 4 yoldaki ani s hareketinde hiç güven vermemiş

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu test tam anlamıyla yol tutuş testi değil, viraja xxx hızla girdiğinde aracın ne kadar yol tutacağını göstermez ama trafikta başımıza gelmesi daha muhtemel başka bir durumu simule ediyor. xxx hızda virajı dönmesi mi yoksa geyik testinde başarılı mı olması derseniz standart sürücü için geyik testi bence daha önemli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Erkan Işık yazdı:

çaglar abi işin özü 1990 lı yıllara geri döndük

Çaglar abi 592bin tl fiyat amerıka fiyatı 210 bın bız onlardan zengın oldugumuz ıcın kampayalı fiyat 479000 bın 

orda vergi var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ch-r’deki başarı gelmedi. Hilux zaten kötüydü. Rav 4 de çok kötü sonuçlar verdi. Geyik testi yol tutuş performansını

bunları alanların teste baktığını sanma, chr de arkaya binen aile üyesi, direkt sevmez bu kasayı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...