İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 1,4 Dizel Araç İçin Hangi Akaryakıt istasyonu Önerirsiniz

Hüseyin Demirel

Ford Fiesta 1,4 Dizel Araç İçin Hangi Akaryakıt istasyonu Önerirsiniz  

36 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hüseyin Demirel

Ford Fiesta 1,4 Dizel Araç İçin Hangi Akaryakıt istasyonu Önerirsiniz

Yorum bağlantısı
Yılmaz Gökçe
Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Shell Nitro

PO Active3

po active 3 ne zaman piyasaya çıktı ?

ben po dan 1 ay önce aldım o zaman yoktu diye hatırlıyorum

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
15 saat önce, Yılmaz Gökçe yazdı:

po active 3 ne zaman piyasaya çıktı ?

ben po dan 1 ay önce aldım o zaman yoktu diye hatırlıyorum

Son 1 aydır filandır istasyonlarda, bazı istasyonlarda eski ürün olabilir ama :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Bölge ya da istasyona göre değişir mi bilemem ama Opet'ten aldığım verimi Shell veya diğerlerinde bulamadım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Furkan Kökoğlu

Lukoil,opet ve shell kullandım. Lukoil mazotu ile marşa diğerlerine göre daha çok basmam gerekiyor. Shell gerçekten çok kaliteli çok güzel performans veriyor yakıt tüketimi biraz arttırdı, motoru titretiyor ve sesi çok artıyor. Fiesta gibi ses yalıtımı kötü olan bir araç için gerçekten çok sıkıntı yarattı bana. Opet'te ise ortalama bir performans aldım. Yakıt tüketim çok azaldı. Ses konusunda ise gayet stabil sakin çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Mesut Piskin

Bence SHELL v-power, bol tepelik bir yerdeyim farklı yakıt aldığımda aracın çekişi bile değişiyor. Ses konusuna bir şey diyemiyorum ben farketmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4 saat önce, Mesut Piskin yazdı:

Bence SHELL v-power, bol tepelik bir yerdeyim farklı yakıt aldığımda aracın çekişi bile değişiyor. Ses konusuna bir şey diyemiyorum ben farketmedim.

Ben shell koyduğumda, ilk gaza basar basmaz, arabayı zaptedemeyeceğim sanıyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Ben shell koyduğumda, ilk gaza basar basmaz, arabayı zaptedemeyeceğim sanıyorum [emoji4] 

+1

Passat B6 2.0 TDI’de bile anlaşılıyordu ki,
Fiesta gibi ciğersiz bir motora sahip araçta çok farkeder.
Shell V-Power candır.
Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya

7-8 ay Opet kullandım motordan traktör gibi ses geliyordu, sen 1,5 senedir shell'den alıyorum. Shell v-power daha sessiz çalışıyor, ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi shell ile gaza bastığımda araba şahlanıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...