İçeriğe Yönlendir

Ankara da Multimedia Montajı İçin Öneri

Mehmet Atlıhan

Recommended Posts

Mehmet Atlıhan

Arkadaşlar, Ankarada, tavsiye edeceğiniz multimedia ve geri görüş kamerası taktirabilecegim yerler varmı? Daha önce taktiran arkadaşlar memnunmu fiyat ortalaması nedir? Teşekkürler 901034b9107256c21aad32fafb7793a1.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

sony teybi bozmamak lazım

hangi kalitesi olursa olsun aynı kalite sesi veremiyor

ekstra anfi bağlanırsa o ayrı..

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
sony teybi bozmamak lazım
hangi kalitesi olursa olsun aynı kalite sesi veremiyor
ekstra anfi bağlanırsa o ayrı..
Geri görüş ve Android ağır bastı. Ses kalitesi çok mu fark ediyor
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
4 dakika önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Geri görüş ve Android ağır bastı. Ses kalitesi çok mu fark ediyor

Hangi arabada gördüysem hep seste orijinalin gerisindeydi.

400-500 liralık amfi iş görür diye düşünüyorum daha iyi bilenler yorum yapacaktır

torpido üzerindeki göze güzel bir tablet yerleştirilebilir aslında teybe hiç dokunmadan

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Arayıp fiyat aldım. 1600ile 2250 TL arasında değişiyor dediler

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bir dönem forumda bir çoğumuz multi media takıp sonra geri sony teyplere döndük. Ses kalitesi bir yerde önemli oluyor.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
14 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

biz de imkan olsa da yurtdışında daha ucuz olsa deriz?

Alet yurt disindan alinip Türkiyede taktirmak en uygunu. Ya da kendin takacaksin.

Misal focusa arka park sensoru taktirmak istedim. Sensorleri ben getirecegim kaca takarsin dedim. 150€ dedi... Yine kendim taktim 😂

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
47 dakika önce, Mehmet Atlıhan yazdı:

Burda baktım fiyatları hemen hemen aynı

Hangi marka model olduguna dikkat etmek lazim. Bir de cogu zaman Turkiyeden alinca aldiginiz yer bedavaya takiyor. Normalde dedigim gibi yurt disindan alip Turkiyede taktirmak ucuza geliyor ama euro kuru oynayinca bazen komple Turkiyeden alip taktirmak ucuza gelebilir

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Merhaba Ben Aliexperes ten almıştım 2008 c-max'e Android 5.1.1 versiyonu sony aratmadı kendim montajını yaptım şu anda  çok daha üst modelleri çıktı içinde her şey var bire bir aynı hatta fazlası bile var geri görüş kamerasını plaka lambalı olarak getirmiştim tr ye göre 3/1 fiyatına düşünürsen bazı ip uçları verebilirim ama burdan olmaz özelden ince ayrıntılar 

Ankara en ünlü bildiğim kadarınca pioner Mehmet var

Yorum bağlantısı
Murat Demir

Ben Ankara'da EMR garage'dan taktırmıştım.Aracımda orjinal Sony yoktu.Bana göre ses kaybı falan olmadı.Emr Garage iyidir.Sıkıntı vs.çıkarsa ilgileniyorlar satıcıyı tavsiye ederim yani.

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan
Merhaba Ben Aliexperes ten almıştım 2008 c-max'e Android 5.1.1 versiyonu sony aratmadı kendim montajını yaptım şu anda  çok daha üst modelleri çıktı içinde her şey var bire bir aynı hatta fazlası bile var geri görüş kamerasını plaka lambalı olarak getirmiştim tr ye göre 3/1 fiyatına düşünürsen bazı ip uçları verebilirim ama burdan olmaz özelden ince ayrıntılar 

Aliexpres den bende çok baktım. 250€ ile 300 €arası güzel markalar var. Ve son çıkan android, Burda sordum gümrüğe kesin takılır dediler %20 fiyata ekliyince, birde Montaj ücreti 80€ civarında, kendim takabilirim ama geri görüş vs zor gibi duruyor. Bunları toplayınca Türkiye de yaptırsam daha iyi diye düşündüm. Fakat arkadaşlar yorumlarında ses kalitesinin çok düştüğünü söylüyorlar. Şimdi acaba vazmi geçsem diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

iletişime geçerseniz bütçeniz doğrultusunda ürün temini ve montaj konusunda her türlü yardımcı olurum ...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
31 dakika önce, Mehmet Atlıhan yazdı:
12 saat önce, ibrahim Olkun yazdı:

Aliexpres den bende çok baktım. 250€ ile 300 €arası güzel markalar var. Ve son çıkan android, Burda sordum gümrüğe kesin takılır dediler %20 fiyata ekliyince, birde Montaj ücreti 80€ civarında, kendim takabilirim ama geri görüş vs zor gibi duruyor. Bunları toplayınca Türkiye de yaptırsam daha iyi diye düşündüm. Fakat arkadaşlar yorumlarında ses kalitesinin çok düştüğünü söylüyorlar. Şimdi acaba vazmi geçsem diye düşünüyorum.

Navimex marka androidi Focusumda kullandım. Çok memnundum. Çok fonksiyonlu olması harika birşey. bende Sony yoktu zaten. Belki bir Sony değil ama sesi kötü de dğil. Bu cihazların son sesleri fabrikasyon kısık geliyor. Fabrika ayarları yazan bölümden (şifreyle giriliyor) son sesi arttırılıyor.

Ben tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Özgür Güzen

Benim de tavsiye edeceğim yer Emr Garage dır. Ürün çeşidi ve işçilikleri çok düzgün.

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
(düzenlendi)
7 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Navimex marka androidi Focusumda kullandım. Çok memnundum. Çok fonksiyonlu olması harika birşey. bende Sony yoktu zaten. Belki bir Sony değil ama sesi kötü de dğil. Bu cihazların son sesleri fabrikasyon kısık geliyor. Fabrika ayarları yazan bölümden (şifreyle giriliyor) son sesi arttırılıyor.

Ben tavsiye ederim.

Aslında gözünüz korkmasın çok basit gümrüğe takılmaması için de bunun yolu var özelde yazarsanız açıklayabilirim  bildiğim kadarınca diğer ürünlerde çinden geliyor ama kaliteyi kendiniz seçin

tarihinde ibrahim Olkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz
15 saat önce, ibrahim Olkun yazdı:

Aslında gözünüz korkmasın çok basit gümrüğe takılmaması için de bunun yolu var özelde yazarsanız açıklayabilirim  bildiğim kadarınca diğer ürünlerde çinden geliyor ama kaliteyi kendiniz seçin

hocam neymiş bu gümrüge takılmaması için olan yol. söyleyinde bizde yapalım. son zamanlarda ne alsam ya gümrük yada gümrük beyanı çıkıyor. 

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
23 saat önce, Yusuf Davaz yazdı:

hocam neymiş bu gümrüge takılmaması için olan yol. söyleyinde bizde yapalım. son zamanlarda ne alsam ya gümrük yada gümrük beyanı çıkıyor. 

özelden yazdım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...