İçeriğe Yönlendir

Yedek Anahtar Yapma

Yusuf Berke

Recommended Posts

Yusuf Berke

Arabanın bir tane anahtarı var. Tek anahtar sakıncalı olduğu için yedek yaptırmak istiyorum. Caravelle'nin anahtarı diğer VW anahtarlarından farklı koda ve tipe sahip.  

Anahtar şu:

v6MXnm.jpg

Ben bu anahtarı hiçbir yerde bulamadım. Sadece bir tane ilan gördüm. Başka bir aracın yedek anahtarı. Benim sorum ise şu: Başka bir aracın yedek anahtarını kendi aracıma kodlayabilir miyim? Servisten almaya çalışsam fiyat çok uçacak gibi. 

Sadece yedek olarak kalacak. Şu anki anahtarın da kabını değişeceğim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
29 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Kendi anahtarınızı çoğaltabilirsiniz?

Kendi anahtarımı çoğalttırırsam 300TL gibi fiyatlar verildi ve anahtarlar sahte. Orjinal anahtarı bulmuşken yaptırmak nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bildigim kadariyla anahtar bir kere kodlanabiliyor ve ikincisi mümkün değil. Yine de benden daha iyi bilenler vardir, yazarlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

başka araca ait anahtarı kendi aracınıza kodlatabilitrisiniz, beyinde toplam anahtar sayısı 10+3 tür, anahtarın kendisi teorik olarak bozulana kadar sayısız kere kodlanaiblir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
29 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

başka araca ait anahtarı kendi aracınıza kodlatabilitrisiniz, beyinde toplam anahtar sayısı 10+3 tür, anahtarın kendisi teorik olarak bozulana kadar sayısız kere kodlanaiblir

Çağlar hocam, bugün aradığım yer "abi immobilizeri yeniden kodlayamam, immo çipini değişirim öyle yaparız. kumanda sorun değil de immo sorun" dedi. İmmobilizer çipi değişmeden araca kodlanabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...