İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Seçimi

Hayrettin Bahadır

Recommended Posts

Hayrettin Bahadır

Değerli arkadaşlar, 8 yaşında ki oğlum bu dönem yaz kampına gidecek ve yaklaşık olarak bizler den 2 hafta ayrı olacak

Bu süreçte biraz olsun rahat olabilmek için "akıllı saat" alıp kontrol etmeyi planlıyoruz.

Beklediğimiz özellikler

- kamerası olması

- gps olması

- uzaktan dinleme olması

- pilinin uzun süre gitmesi

Bu özelliklere sahip o kadar çok ürün varki piyasada, kafamız karıştı.

Siz forumdaşlarımdan daha önce kullanıp memnun kaldığınız ya da araştırıp bilgi sahibi olduğunuz hatta bu özelliklerde elinde olup satmak isteyen varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
30 dakika önce, Tayfun Yaman yazdı:

Değerli arkadaşlar, 8 yaşında ki oğlum bu dönem yaz kampına gidecek ve yaklaşık olarak bizler den 2 hafta ayrı olacak

Bu süreçte biraz olsun rahat olabilmek için "akıllı saat" alıp kontrol etmeyi planlıyoruz.

Beklediğimiz özellikler

- kamerası olması

- gps olması

- uzaktan dinleme olması

- pilinin uzun süre gitmesi

Bu özelliklere sahip o kadar çok ürün varki piyasada, kafamız karıştı.

Siz forumdaşlarımdan daha önce kullanıp memnun kaldığınız ya da araştırıp bilgi sahibi olduğunuz hatta bu özelliklerde elinde olup satmak isteyen varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Vodafone ve Turkcell'de satılanlar var, ancak çok pahalı.Şarjları da 3 gün gibi gidiyor sanırım. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
Vodafone ve Turkcell'de satılanlar var, ancak çok pahalı.Şarjları da 3 gün gibi gidiyor sanırım. 
Onlara baktım ama kamera özelliği yoktu.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

XİAOMİ AMAZFIT

pardon ilk mesajı kaçırdım. Bu işe yaramaz. 

Güzel bir marka var hepsiburada da satılıyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yasal olarak aradığınız özelliklerde bir cihaz yok sanırım. Bende oğluma düşünüyorum ama GPS ve arama yeterli, takipteyim konuyu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
4 saat önce, Tayfun Yaman yazdı:
4 saat önce, Cihat Küçükay yazdı:

Onlara baktım ama kamera özelliği yoktu.

Yasal olanlarda kamera özelliği olan yok. Diğerleri de çalışır mı, ne kadar çalışır emin değilim.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
(düzenlendi)

Ben oğluma bundan almıştım. Söylediğiniz tüm özellikleri taşıyor bence. Epey de kullandı. Bence değerlendirilebilir. Bir inceleyin derim. 

https://www.hepsiburada.com/kingwear-kw88-akilli-saat-beyaz-pm-HB00000IMV8X?wt_gl=cpc.dsa.6804.cep-telefonu-aksesuarlari-akilli-saat-bileklik&gclid=CjwKCAjw2cTmBRAVEiwA8YMgzR7J0bDguV0Y4otv1KccGoh_JBzU9KxG9CdP814zjuJd9G9XfT_uwBoC_W0QAvD_BwE

tarihinde Cem Dilmen tarafından düzenlendi
Unutkanlık :)
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
12 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Ben oğluma bundan almıştım. Söylediğiniz tüm özellikleri taşıyor bence. Epey de kullandı. Bence değerlendirilebilir. Bir inceleyin derim. 

Bundan mı almıştınız?

19 saat önce, Tayfun Yaman yazdı:

Şöyle bir tavsiye geldi ama hiç duymadığım bir marka ne derece güvenilir bilemedim

https://www.armaganoyuncak.com.tr/sentar-td07s-kamerali-gps-telefonlu-saat-mavi

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
29 dakika önce, Tayfun Yaman yazdı:

Bundan mı almıştınız?

Yok Tayfun Bey. Linki eklemeyi unutmuşum. Bir taraftan hasta bakıp diğer taraftan da yazınca :) Ekledim biraz önce bir bakın bence. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...