İçeriğe Yönlendir

Direksiyon Kaplama Rezaleti

Şener KIRMIZI

Recommended Posts

Şener KIRMIZI

Direksiyon ve vites  kaplama için aracımı Ankara Soft Kaplama' ya teslim etmiştim. Aracımı teslim aldığımda farkedememiştim ama bir kaç gün sonra direksiyon simit bölgesini çevirirken sürtme sesi duymaya başladım ve detaylı bir şekilde baktığımda " deri döşemesinin berbat bir işçilikle çok acemice yapıldığını direksiyon kapağının deri düzensizliğinden oturmadığını ve birbirine geçmeli bölgelerde deriye delik açmadıkları için geçme klipslerinin eğildiğini farkettim. Bir kaç resim ile ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Çalışanlar ile yaptığım telefon görüşmesinde küstahlıklar!!!! Tekrar aracımı teslim edip düzelttirmeye bile çekiniyorum. Zira vites topuzunun alt kısımlarında da deriyi oturdamadıkları için üst üste bindirerek sonlandırmışlar. Ne kadar canım sıkıldı. Açıklama olarak derinin çok kaliteli ve kalın olduğunu  aracın orjinal derisinden daha iyi olduğunu söylüyorlar.   :/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Geçmiş olsun diyelim keşke teslim alırken iyice kontrol etseydinizki sıkıntı birazcık büyük sanırım...telefonla değilde gidip yüzyüze görüşün hata barizse mutlaka düzeltirler bence...

Yorum bağlantısı
Talat Tekin

geçmiş olsun. uzlaşı ile çözmeye çalışın har gür pek sorun çözülmüyor. Bir de bu tür durumlarda telefon ile sonuç alınmıyor zira kişi göremediği için inandırıcı olmuyor olabilir

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu tip şeyleri mutlaka ilk elden referansı olan yerlere yaptırmak lazım. sanayide döşeme konusunda müthiş zanaatkarlar var, bulmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Işçilik en dikkat ettiğim husus. Bence yeniden  gidip aracınızı teslim etmeyin yapılana  kadar başında  bekleyin.

Yorum bağlantısı
Şener KIRMIZI
On 10.05.2019 at 15:11, Emre Öğüt yazdı:

bu işin kralı bir abim var keşke bilseydim ona yönlendirirdim...

İletişim bilgilerini alabilirmiyim.

On 10.05.2019 at 10:56, Alptuğ Özcan yazdı:

Fotoğraf eklemeyi unutmuşsunuz

Fotoğrafı nasıl ekleyebilirim.. Ekleyemedim..

Yorum bağlantısı
Şener KIRMIZI
(düzenlendi)

Allah aşkınıza yapılan işleme bakarmısınız.. Ankara Soft Kaplamanın   internet sitesine baktığınızda yapılan işlere hayran kalırsınız. Bu araç böyle teslim edilir mi insana. Bu firmaya tekrar aracı teslim etmeyeceğim, Bana Ankarada iyi bir firma önerirmisiniz lütfen...

KFd1pr.jpg

9dtYOq.jpg

tarihinde Şener KIRMIZI tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak
Allah aşkınıza yapılan işleme bakarmısınız.. Ankara Soft Kaplamanın   internet sitesine baktığınızda yapılan işlere hayran kalırsınız. Bu araç böyle teslim edilir mi insana. Bu firmaya tekrar aracı teslim etmeyeceğim, Bana Ankarada iyi bir firma önerirmisiniz lütfen...
KFd1pr.jpg
9dtYOq.jpg

Batıkent başkent sanayi sitesinde Yetik oto döşeme var. Bu işin piridir, işçilik biraz yüksek olabilir. Görüşmenizde fayda var.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...