İçeriğe Yönlendir

Custom Hayalet Gösterge

Umut Ercan

Recommended Posts

Umut Ercan

Merhabalar abilerim kardeşlerim .

Geçen sene 2018 ağustos ayında başlamış olduğum projenin sonlarına gelmiş bulunmaktayım .

VAG Grubu hariç diğer araçlarda çalışıyor şuan .  Verileri direk araç beyninden almaktadır .

Foruma konuyu açma nedenim Fikir ve düşüncelerinizi almaktır eksiklerini belirtmenizdir.

Navigasyonlu ve standart model olarak iki farklı model çıkarmayı düşünüyoruz bütçe açısından.

instagram: hayaletgostergee

Video Linki

• Beğen 15
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Güzel ve geçerli bir çalışma olmuş.Karşılık bulacağına eminim.Başarılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Öncelikle tebrik ederim çok beğendim.

1. Gösterge renklerini değiştirebilmek isterim. Kırmızıyı sevmedim. 

2. Uygulama nasıl yapılacak? Araç beynine bir müdahale gerecek mi?

3. RPM kısmı ve Hız kısmı ayarlanabiliyor mu?  Benim araba 5000 devir. 

4. Ek uyarı ışıkları eklenebilecek mi? Bizde kızdırma bujisi, soğuk hava uyarısı, esp uyarısı vs. lambalar var. 

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yok artık... nefis. ne zaman hazır olur ? bence navigasyona takılmayın malum artık cep telefonlarında hazır bir fonksiyon o

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Önce ben geldim benim arabaya takıyoruz. Landı nereye getireyim, çıktım yola koordinat alayım konum alayım 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Beyinsiz araçlarda napıcez? ;)

Sizin vaktinde anlattığınız sistem bu dimi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yok onun direk sensör girişleri var ayrı demet

Vazgeçtim ondan küçük gps siparişi verdim orjinali şık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yok onun direk sensör girişleri var ayrı demet

Vazgeçtim ondan küçük gps siparişi verdim orjinali şık.

Yok yahu. Geçen yıl anlatmıştın. Lcd ekran ara birim vs. Analog girişler olacak ekranda göreceğiz. Pilli araba için konuştuk 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
43 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Beyinsiz araçlarda napıcez? ;)

bir rus var, LAda nivalara yapıyor, nasıl yapıyor bilmrem

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talat Tekin

maşallah. ekranı sıcakta test edin.
temalar değişebilir olmalı Peugeot bu konuda çok beğeniyorum.ışık sensörü olmalı cep telefonu gibi gece göz almamalı hatta ekran ışığı komple kapatılabilmeli.
ekran bilgi sayfa geçişleri animasyonlu olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş,  ulaşılabilir fiyatta olursa çok tutar. Yazılan yorumların hepsine katılıyorum. Bu yüzden onları yazmıyorum ek olarak head-up geliştirirseniz özellikle geceleri çok faydalı olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Vay canına, ne güzel olmuş, emeğinize sağlık. Kesinlikle kişiselleştirebilme konusunda çalışmalısınız, o zaman tadından yenmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

elinize sağlık bu konuyu bundan sonraki aracımda hayata geçireceğim e emeğinize sağlık diğer forumdada yazdım boşluklar turbo basıncı yağ sıcaklığı yağ basıncı şeklinde diğer teknik sensör ekleyip bu  gösterge de görmeye çalışın zaten bu sizin verilerin hepsini beyinden gelen ms can veri yolu söylüyor ...

hatta şu an aracımda ufak bir wirelees obd okuyucu  ve bir program sayesinde daschcomand bütün teknik verileri km hız turbo basıncı devir intercooler giriş çıkış sıcaklığı görebiliyorum beyiğn bunları söylüyorsa bize dahada gelişitirilir her türlü...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erman Uzun

Özelleştirilebilirse cok güzel olur hatta Android bağlantılı olup tema vs yükleme özellikleri olursa 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...