İçeriğe Yönlendir

Ayaklarının Altı Öpülesi Annelerimizin Günü Kutlu Olsun.

Alpay Sumer

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

Aslında 1 günlüğünüde olsa bazen bişeylere zaman ayırmak için bahaneler bulmak gerekiyor,böyle zamanlardan biri benim için,1 gün değil 1 ömür boyu baş tacı hepsi,Allah razı olsun hepsinden,bu güzel duyguyu evlet sevgisini herkese nasip etsin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Hayatta her şey için güvendiğimiz en önemli kişi ANNEMİZDİR...O bizim için gıdadır,yataktır ve soğuk gecelerdeki ek battaniyemizdir. Kışın evimizde soba yanmasa da , onun kucağında üşümeyiz. Çünkü orada bizim için yanan yürekler vardır.Bunu hissettiğimiz için asla üşümeyiz...
Hastalandığımız da ve düştüğümüzde,hiçbir doktorun tedavisi,"gel acıyan yerini öpeyim de geçsin." Sözü kadar işe yaramaz...Annesinden dayak yediği halde yine"ANNE" diye ağlayan kendisidir...
Kaç yaşına gelirsek gelelim, annemizin sıcaklığını hissederiz.Onun yerini hiç kimse dolduramaz. Çünkü sevincimizi,kederimizi bizimle paylaşan en yakın kişidir...
Anne, bir sanatçı gibidir.En güzel eseri de, yavrusudur. Onu güzelleştiren makyajı değil,ruhudur...
İnsanı önce karnında,sonra kucağında ve ömür boy yüreğinde taşıyan,
başta Annem olmak üzere,hayatta olmayan tüm annelerin mekanları cennet, ruhları şad olsun.
Hiçbir annenin gözyaşı dökmeyeceği güzel günler dileklerimle...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Sonra bir bakıyorsun ,vereceğin tek hediye bir fatiha kalmış elinde..

Bu gün mezarının başında olmak  yeterdi bana..Onu bile yapamadım...

• Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Ben şanslıyım, annem ile hergün anneler gününü yaşıyorum. 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Çağlar Bayur

çoğumuzun artık uzaktan kutlayabildiği tüm annelerimizn günü kutlu olsun

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hala bir annesi olanlar, annelerinizi arayın. Anneler gününü kutlayın.. Bir gün gelecek, aramak isteyeceksiniz ancak ulaşamayacaksınız. 

Tüm dünyadaki annelerin anneler günü kutlu olsun. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...