İçeriğe Yönlendir

Kaza Bilgi Danışma (Araç Kamerasının Faydasını Gördük)

Abdullah Aladı

Recommended Posts

Serkan Maden

Siz haklısınız sonuç itibariyle ışık yeşil iken geçmiş eşiniz. Yeşil ışıkta durunca karşı tarafın kafası karıştırmış gibi geldi ama sonuçta kusur onda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdullah Aladı

Kaza kusur oranı sonuçlandı kamera sayesinde karşı tarafa verilmiştir.

Bu durumda bizim değer kaybı alma ihtimalimiz yada hakkımız var mıdır?

4cce46e16999df8fc5e34713e3b7434c.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
Kaza kusur oranı sonuçlandı kamera sayesinde karşı tarafa verilmiştir.
Bu durumda bizim değer kaybı alma ihtimalimiz yada hakkımız var mıdır?
4cce46e16999df8fc5e34713e3b7434c.jpg
Plastik parça harici değişen, onarılan yada boyanan parça varsa. Değer kaybı alabilirsiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Plastik parça harici değişen, onarılan yada boyanan parça varsa. Değer kaybı alabilirsiniz.
Sol arka kapı tamir ve boya sol arka çamurluk yarım boyandı.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
2 dakika önce, Abdullah Aladı yazdı:
26 dakika önce, Mahmut Yurt yazdı:

Sol arka kapı tamir ve boya sol arka çamurluk yarım boyandı.

Ortalama 1000 civarı masrafınız olduğunu düşünüyorum. 700-800 civarında ödeme alacağınızı düşünüyorum.

İmkan varsa avukat veya aracı kullanarak değer kaybına başvuru yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Ortalama 1000 civarı masrafınız olduğunu düşünüyorum. 700-800 civarında ödeme alacağınızı düşünüyorum.
İmkan varsa avukat veya aracı kullanarak değer kaybına başvuru yapabilirsiniz.
Autoking de yapıldı 1500 lira gibi tutar demişlerdi.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Autoking de yapıldı 1500 lira gibi tutar demişlerdi.
Alacağınız değer kaybı da hasar tutarına göre artar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Değer kaybı aracın km si ve boyanan ya da değişen parca sayısına gore değişiyor. Detayları yazarsanız yaklaşık hesaplayabiliriz...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Arkadan gelen servis minibüsü  de hatalı, ona da ceza yazılmalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Gecmis olsun tekrardan. Lehinize sonuclanmasina sevindim. Insallah deger kaybi konusunda da sevindirici haber alirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Değer kaybı aracın km si ve boyanan ya da değişen parca sayısına gore değişiyor. Detayları yazarsanız yaklaşık hesaplayabiliriz...
Araç 2014 model 91 bin km de sol arka kapı düzeltme ve boya, sol arka çamurluk cam hizasından altı boyandı.
Arkadan gelen servis minibüsü  de hatalı, ona da ceza yazılmalı. 
Kesinlikle ama görüntülerle emniyete gitsem işlem yapmazlar muhtemelen. Mobese o gün calismiyormus.
Gecmis olsun tekrardan. Lehinize sonuclanmasina sevindim. Insallah deger kaybi konusunda da sevindirici haber alirsiniz.
Teşekkürler. İnşaallah sevindirici haber alırız sonucu burada paylaşırım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Maalesef araç km'si yüksek olunca değer kaybı çok az oluyor. Aracın rayiç bedeli 80bin dersek 1000 lira gibi bir değer kaybı alırsınız. Tabi bu bilirkişinin takdirine de bağlı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Maalesef araç km'si yüksek olunca değer kaybı çok az oluyor. Aracın rayiç bedeli 80bin dersek 1000 lira gibi bir değer kaybı alırsınız. Tabi bu bilirkişinin takdirine de bağlı...
Teşekkür ederim. Birde başvuruyu bireysel olarak mı yapayım yoksa aracılar vasıtasıyla mı yapayım. Birşey fark eder mi
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Konu başlığını değiştirelim; acil kamera al Azad yapalım, çerez kazada bile kamera parasını çıkarttı zaten.

Geçmiş olsun, sizin adınıza iyi neticelendi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Konu başlığını değiştirelim; acil kamera al Azad yapalım, çerez kazada bile kamera parasını çıkarttı zaten.
Geçmiş olsun, sizin adınıza iyi neticelendi.
Teşekkürler kesinlikle kamera şart bu kazada kamera olmasa büyük ihtimalle%50-%50 verirlerdi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...