İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Araba Rampada Beklemesi ve Çalışması

Tuncay Erdoğan

Recommended Posts

Tuncay Erdoğan

merhabalar size bi sorum olucak arabamı rampaya park ediyorum ve yeri geliyor 2 hafta felan çalışmıyor çalıştırdığımda 2 3 dakika ronaltide çalışır vaziyette bekliyorum ondan sonra yola çıkıyorum  böyle yapmam arabamda her hangi bi  sıkıntı oluşurmu şimdiden çok teşekkür edrim 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Gerek yok :) Yolda hafif hafif hareket ederek daha kolay sürede ısıtırsınız aracı hemde yol katetmiş olursunuz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Erdoğan

işimden dolayı arabayı kullanmaya fırsat kalmıyor:) demek istediğim uzun süre rampada kalması sorun olurmu 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Herhangi bir sorun teşkil etmez, güvenlik açısından teker önüne bir engel koyulabilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Erdoğan

Düz yer var ama güneş olduğu için ağacın gölgesinden faydaladığım için rampaya koyuyorum 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Düz yer var ama güneş olduğu için ağacın gölgesinden faydaladığım için rampaya koyuyorum 
Ağaç reçinesi boyaya zarar verir, bu daha kötü aslında.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 13.05.2019 at 15:04, Tuncay Erdoğan yazdı:

çalıştırdığımda 2 3 dakika ronaltide çalışır vaziyette bekliyorum

hiç beklmeyin hem faydasız hatta yerine göre de zarar içerir

Yorum bağlantısı
Tuncay Erdoğan
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:
11 saat önce, Tuncay Erdoğan yazdı:

Ağaç reçinesi boyaya zarar verir, bu daha 

herkese çok teşekkür ederim komşunun kapalı otoparkı var oğlu taksici yazın gelip koymuyormuş yaz boyu koyabilirsin dedi ilgilenen herkese çok teşekkür ederim saygılarımla.... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...