İçeriğe Yönlendir

Arabanın Altını Vurdum Radyo Değişti

Mehmet Alev

Recommended Posts

Mehmet Alev
(düzenlendi)

Arkadaşlar bugün kasisten yavaş geçtiğim halde kasisin önü nasıl olduysa bildiğiniz çukurlaşmış neyse geçerken tok diye vurdum. Vurduktan hemen sonra radyo değişti. Elim falan değmedi nasıl ve neden olduğunu hiç anlamadım. Ardından aracı park ettim altına baktım ezilen kırılan bükülen bişe yok. Neyse işlerimi hallettim araca bindim. Çalıştırdım çalıştı stop etti. Bu zamana kadar hiç yapmadığı bir şey bu. Zaten yaptı bir daha da yapmadı. Sonra bir daha start verdim, bu sefer araç çalıştı ama rölantiyi normalden fazla kaybetti evin önünde 2 3 deneme daha yaptım bir sıkıntı görünmüyor şimdilik bu stop etme ve radyo değişme hakkında ne olabilir ne olamaz sizce ?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
başlık düzenlendi.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Vibrasyon nedeniyle düğmeler dokunabilir. Stop etme de fişlerle ilgili olabilir.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Radyo degisti derken? frekansi kastettiyseniz belki anten sallanmis ve temasindan dolayi daha guclu bir frekansi yakalamistir.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

radyo yu bilmemde stop etmesi biraz tuhaf. karteri çarpmış olmayasınız?

Yorum bağlantısı
Mehmet Alev
20 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Vibrasyon nedeniyle düğmeler dokunabilir. Stop etme de fişlerle ilgili olabilir.

Stop etme de 1 kere oldu çalıştırırken. Sonraki 2 çalıştırmada rölanti çok düştü sonra şuan düzeldi.

16 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Radyo degisti derken? frekansi kastettiyseniz belki anten sallanmis ve temasindan dolayi daha guclu bir frekansi yakalamistir.

Frekans değişti radyoda bariz şekilde en çok ona şaşırdım zaten o anda.

13 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

radyo yu bilmemde stop etmesi biraz tuhaf. karteri çarpmış olmayasınız?

Aracı park ettim sonra bir daha bindim gidecekken çalıştırdım sonrasında stop etti. Ardından tekrar çalıştırdım rölanti normalden biraz düştü titredi araba yine stop edecek sandım etmedi toparladı şuan normal seyrinde. Altında herhangi bir yağ kaçırma vs yok. karter sağlam görünüyor. Çarpma değil çizik bile yok şuan karterde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Alev
2 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Aku kutup baslarini kontrol edin bi isterseniz

baktım şimdi onlarda bir sıkıntı yok.

1 saat önce, Coşku Mert yazdı:

arabanın altını vurdum radyatör değişti diye geldim başlığa

:))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...