İçeriğe Yönlendir

Ka - Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Yunusemre ARI

Recommended Posts

Yunusemre ARI
(düzenlendi)

Arkadaşlar Merhaba ,Ford Ka Almadan Önce Bilgi Amaçlı bir kaç konu işledim Bunları Aşağıdaki videomda Bulabilirsiniz? Eksikler ve yazım Yanlışları olabilir Affola ;)

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
başlık düzenlendi.
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Alırken Osman Usta'ya götürüyorsun. Al derse alıyorsun. yapmanız gereken budur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Celal Caner Yücel
(düzenlendi)

Yunus Emre bey çok faydalı buldum video'yu teşekkürler aracınızda çok güzel maşallah.
Sizlere bir sorum olacak doğru başlık içerisindemiyim bilemiyorum henüz üye oldum. 2001 1.3 Ka aracım var kendim filitre kutusunu açıp kontrol edeyim ve bu arada filtreyi temizleyip geri takmak istedim. Filitre kutusunun hemen arkasından bir hortum girişi daha var alt kısmında çok küçük. Bu hortumda Yağ ikmal kapağının altından filitreye bağlanıyor ne olduğunu anlamayadım? Hemen altında da cok kücük bir bulasık süngerine benzer bir parça gördüm amacını anlayamadım. Dilerseniz görsel de ekleyebilirim. Sünger pek iyi durumda değil baya dağılmış aracıda yeni aldım sayılır bakıma götürme fırsatı bulamadım. 

tarihinde Celal Caner Yücel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

karter havalandırma hortumu, sünger de fazla yağı emsin diye, filtre değişirken birlikte değişir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Caner Yücel
Çağlar Bayur yazdı:

karter havalandırma hortumu, sünger de fazla yağı emsin diye, filtre değişirken birlikte değişir

Teşekkür ediyorum. Süngerin sonradan uydurma olduğunu düşünmüştüm. :) Ankara için tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir usta var mı? İlk aracımız bu konuda pek tecrübeli değilim. Teşekkürler iyi forumlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Celal Caner Yücel yazdı:

Teşekkür ediyorum. Süngerin sonradan uydurma olduğunu düşünmüştüm. :) Ankara için tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir usta var mı? İlk aracımız bu konuda pek tecrübeli değilim. Teşekkürler iyi forumlar.

Şehirleri bilemyiorum ama mutlaka vardır Ka da çok zevkli tarz bir araba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Celal Caner Yücel yazdı:

Öner Oto Tuncay usta'yı çok övüyorlar Ankara'da.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Celal Caner Yücel

Teşekkürler Sani bey, bir yerde daha duydum kendisini mutlaka değerlendiricem. Saolun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...