İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Aracımın Yürüyen Aksamı Kitleniyor

Furkan Kökoğlu

Recommended Posts

Hakan KÜÇÜK_2
On 18.05.2019 at 18:58, Koray Demir yazdı:

Tevellüt 78 yazıyor?

On 18.05.2019 at 21:43, Metin Taşcı yazdı:

Çekirdekten başlamış

Lafın gelişi edim :))) 

Sizde hazır da bekliyorsunuz haaa ;)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir
6 dakika önce, Hakan KÜÇÜK Ankara yazdı:

Lafın gelişi edim :))) 

Sizde hazır da bekliyorsunuz haaa ;)

Burası OtoClubTR başka forumlara, gruplara veya oluşumlara benzemez. 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Bayralı

Arkadaş sorununu tam anlatamamış acemiliğine vermişsiniz aynısını benim araçtada bir kaç defa başıma geldi. Sorun şöyle 1'den 2'ye atacakken debriyaja bastığımda sanki hiç basmamışım veya yarım basmışım gibi tam ayırmıyor ve haliyle vitesi 1'den çıkaramıyorum ya debriyajdan ayağımı çekip tekrar basarak yada gaz vererek değiştiriyorum vitesi. Baskı balatamı ve rulmanı değiştireli yaklaşık 30 bin km oldu ve bu değişimden sonra yaşadım bu sorunu rulmandan şüpheleniyorum ama gidipte baktırmadım çok rahatsız etmedi.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

3 saat önce, Eren Bayralı yazdı:

Arkadaş sorununu tam anlatamamış acemiliğine vermişsiniz aynısını benim araçtada bir kaç defa başıma geldi. Sorun şöyle 1'den 2'ye atacakken debriyaja bastığımda sanki hiç basmamışım veya yarım basmışım gibi tam ayırmıyor ve haliyle vitesi 1'den çıkaramıyorum ya debriyajdan ayağımı çekip tekrar basarak yada gaz vererek değiştiriyorum vitesi. Baskı balatamı ve rulmanı değiştireli yaklaşık 30 bin km oldu ve bu değişimden sonra yaşadım bu sorunu rulmandan şüpheleniyorum ama gidipte baktırmadım çok rahatsız etmedi.

Bu sorun üst merkez ile alakalı olabilir. Hidrolik seviyesine bakılır öncelikle..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...