İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:
Ali Darbaz yazdı:
Sivas şehir merkezi ve 60 km stabilize yoldan sonra Cruze memlekete 8.3 litre tüketimle vardı.

Hizli gidilmis anliyorum. Ortalama hiz nedir?

Araba yolda kaşar olmuş, 3 farklı şöför tarafından 3 farklı şekilde kullanılmış. Babam kullanırken attığı storylerde 5 nci vites 110 km hızla gittiği görülüyor. Lakin diğer iki şöför arabayı rampada dip gaz yapacak kadar meraklısı, deneme yapmışlardır kesin. 

Ben olsam o yolu 6,4 litre ile bitirirdim. :) 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Babanız 110’la giderken story mi atıyor yanlış mı okudum:)

Babam sık sık story atar. :)

Annemde Okey 101 de moderatör .  

Bende Sık sık stroy atarım. Sosyal medyada ekli olan forum arkadaşlarım farkındadır :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Babanız 110’la giderken story mi atıyor yanlış mı okudum:)
Ne var ki arada yaptigimiz seyler bazilarimiz canli yayin bile yapiyor :)
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ali Darbaz yazdı:

1 ay Sivas yazından kavurlacak araba

1 ay olsa duramazdık 1 hafta belki :D 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ali Darbaz yazdı:

Babam sık sık story atar. :)

Annemde Okey 101 de moderatör .  

Bende Sık sık stroy atarım. Sosyal medyada ekli olan forum arkadaşlarım farkındadır :)  

Maşallah yahu bizimkiler epey ihtiyar o zaman. Adam otururken bile İnstagram kullanamıyor:)

Metin Akbal yazdı:

Genç adam yapar, arada görüyorum seni cıstak cıstak 😁

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Metin Akbal yazdı:

Kim ki onlar?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Araba Halen sağlam arkadaşlar. Bu sefer oldu heralde. Tamir edecek yeni bişiler çıkarmadı henuz.  :) 

Görüntünün olası içeriÄi: araba, aÄaç, açık hava ve doÄa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Mehmet Ozyurek yazdı:

Belli ki sıkılmış canı :)

dün ben gittim abi fiestanın amartisör bilyalarını degişdim allahdan üstünden cıkan marka bilya buldum aynısımı takdım belkı bozukdu degıldı , diskleri sökdürdüm torna yapdırdım 7000 kmde diskler yamulmus , yag basınc uyarısı ıcınde orjınal filtre alıp yag filtresi takarak yag basınc uyarısını halletdim 200 işcilik +40 lira disk torna +160 tl amotisör üst bilyeleri =400 tl mi aldılar :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ağzınızdan yel alsın yahu. Zaten Termostat faciasi sonrası ödenen 700 tl nin acısını daha dindiremedik. Bazen keşke en başta hiç dokunmasaydık termostada diyorum. Açık açık gezseydik :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ağzınızdan yel alsın yahu. Zaten Termostat faciasi sonrası ödenen 700 tl nin acısını daha dindiremedik. Bazen keşke en başta hiç dokunmasaydık termostada diyorum. Açık açık gezseydik [emoji4] 
Agam kusura bakma da sen kasiniyon. Arabaya guvenemedik ama yolculugu tamamladi. Yok hala saglam sorun yok. Sorunu sen ariyon olursa olur oldurmanin anlami yok [emoji16]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

cruze güzel aracdır orjınal bır arac ise yagına suyuna bak devam eder tek eksısı otomatık olan ıcın konusuyorum hantaldı ve yakıyordu daha cok yıllar arabalık yapar sıze ali 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Babam yeni resimler attı. 

Arabanın hiçbir sıkıntısı yokmuş. Tek sıkıntısı çok yakıyormuş. Klasik Türk Emeklisi böbürlenmeleri işte.. :)

Z53bBG.jpg

odVDWb.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bir de arka tamponu iyi boyayamamışlar.
Bence gayet duzgun. Sorun cikarmasana abi [emoji16]

Sifir arabada bile tamponda ton farki olabiliyor.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Bence gayet duzgun.emoji16.png
Sifir arabada bile tamponda ton farki olabiliyor.

İsimiz cok zor 😊

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

5 tane kazası olup 3000 trameri olmayan 2009 model Cruzeden bahsediyoruz. Ben ve Ayten 3 yılda ne badireler atlattık. Kim bilir 10 yılda cruze ne sırlar saklıyor. 

Tampon arkada durduğu sürece rengi muhim değil. Zaten boyalı tampona karşıyım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Araba 20 gün sonra İstanbul'a dönecek. Arabada sorun yok. Fakat babamda biraz can sıkıntısı var. Arabaları takas edelim diyor. Cruze yaşlı bir insan için fazla sert pedallara, ve direksiyona sahip. Oturma yüksekliği ise i10dan alçak. Babama , babam olduğu için takas fiyatı +5000 tl istedim. Bakalım anlaşırsak artık takas edecez :)   O çüş lafından sonra pek ihtimal vermiyom gerçi. . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Araba 20 gün sonra İstanbul'a dönecek. Arabada sorun yok. Fakat babamda biraz can sıkıntısı var. Arabaları takas edelim diyor. Cruze yaşlı bir insan için fazla sert pedallara, ve direksiyona sahip. Oturma yüksekliği ise i10dan alçak. Babama , babam olduğu için takas fiyatı +5000 tl istedim. Bakalım anlaşırsak artık takas edecez :)   O çüş lafından sonra pek ihtimal vermiyom gerçi. . 

hala çalışıyorken satsın ayrıca bir i10 alsın çifter olsun

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

hala çalışıyorken satsın ayrıca bir i10 alsın çifter olsun

Hocam ben cruzeyi daha fazla  restore etmeyi düşünüyorum. Ben çok sevdim Cruze'yi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...